Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
NuxeNuxe (18)
CaudalieCaudalie (20)
AveneAvene (21)
VichyVichy (13)
LieracLierac (5)
BiodermaBioderma (26)
BabeBabe (9)
BebakBebak (8)
BioNikeBioNike (10)
CeraVeCeraVe (8)
CosmedCosmed (6)
DarphinDarphin (19)
Day2DayDay2Day (1)
Derma EDerma E (23)
DucrayDucray (9)
FilorgaFilorga (8)
InciaIncia (3)
JowaeJowae (7)
MoosMoos (1)
MuradMurad (16)
NeostrataNeostrata (11)
SebamedSebamed (6)
StoriceStorice (2)
SVRSVR (20)
TopicremTopicrem (16)
UriageUriage (15)
Yükleniyor..
Marka Serileri Bilgi
Sebium (6)
Atoderm (12)
Yükleniyor..
Cilt Tipi Bilgi
Hassas (42)
Normal (15)
Nemsiz (24)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
1 - 25 TL (10)
Yükleniyor..

Yüz Nemlendiriciler

$mrk$ $opf$ Yüz nemlendirici ürünleri, Recete.com güvencesi ve kalitesi ile en uygun fiyatlarla online satış mağazasında satılmaktadır.

Cilt Bakımı Yüz Bakımı Yüz Nemlendiriciler modellerinde 435 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/19  Ürün Sayısı:435 

Nemlendirici Krem Ürünleri

Her yaştan kullanıcıya hitap eden ve birçok marka tarafından üretilen nemlendirici krem ürünleri bulunmaktadır. Yüz nemlendirici kremler, vücut nemlendirici kremler, ayak ve el nemlendirici kremler vb. şeklinde ayırabileceğimiz nemlendirici kremler kullanıcının cildinin ihtiyaç duyduğu nemi kazanması için cilde destek olur.

Farklı Cilt Tiplerine Göre Yüz Nemlendirici Kremler

Kullanıcılardan görülen cilt tipleri şunlardır: Hassas ciltler, karma ciltler, kuru ve çok kuru ciltler, normal ciltler, yağlı ciltler. Bu cilt tiplerine göre markalar tarafından üretilen destekleyici ürünler şu başlıklar altında toplanabilir:

  • Kuru ve çok kuru ciltler için yüz nemlendirici
  • Hassas ciltler için yüz nemlendirici krem
  • Normal ciltler için nemlendirici yüz kremi
  • Karma ve yağlı ciltler için nemlendirici krem

Yukarıda ifade edildiği şekilde ana başlıklara ayrılabilen nemlendirici krem ürünleri bazı durumlarda birden fazla cilt tipini destekleyebilmektedir. Bazı ürünler, hem karma ve yağlı cilde sahip kullanıcılar hem de hassas cilde sahip kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Nemlendirici Krem Markaları

Sitemizde farklı ülkelerde üretilen markalara ait ve her bütçeye uygun nemlendirici krem ürünleri bulunmaktadır. Bu markalar; Nuxe, Caudalie, Avene, Vichy, Lierac, La Roche Posay, Bioderma, Babe, Bebak, Bepanthol, Burts Bees, Cetaphil, Coresatin, Cosmed, Darphin, Derma E, Dermalogica, Dermoskin, Diadermine, Ducray, Esthederm, Filorga, Ingrid Millet, ISIS Pharma, Jowae, Murad, Neostrata, Noreva, Perricone MD, Peter Thomas Roth, Sebamed, Skinceuticals, Skincode, Storice, SVR, Synchroline, Topicrem, Uriage, Yes To Bu markaların ürettiği nemlendirici krem ürünleri kullanıcının cilt tipine göre yaşanan sorunlarda ve günlük yaşantının cilde verdiği hasarlar konusunda kullanıcılara destek vermektedir. Nemlendirme konusunda cilde destek veren bu ürünler aynı zamanda cilde rahatlama, onarma, yatıştırma ve besleme gibi konularda da yardımcı olur. Markalara tarafından üretilen genel nemlendirme ürünleri bulunduğu gibi, yaşlanma sorunlarına yönelik anti-aging nemlendirici krem ürünleri de bulunmaktadır.