Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 245 ürün bulunmaktadır.

Oje Renkleri ve Çeşitleri

Farklı ihtiyaç, beklenti ve zevklerin dikkate alınarak geliştirildiği ojelerin, sahip oldukları özellikler nedeniyle birçok çeşidi vardır. Oje renkleri , bu noktada öne çıkar. Kişinin beklentilerine yanıt vermek için onlarca farklı renk seçeneği bulunur. Bunun dışında yoğunluk, içerik ve özelliklere bağlı olarak da farklı seçenekler olduğu söylenebilir.

Oje renkleri ; beyaz, gümüş, gri, kırmızı, yeşil, pembe ve sarı gibi birçok seçeneğe sahiptir. Ayrıca oje renkleri içerisinde bulunan bu renklerin birçok farklı tonunu da bulmak mümkün. Renk bakımından istediğiniz seçeneği rahatlıkla bulabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Buradaki unsurlar, oje fiyatları üzerinde de etkilidir.

Son dönemin trendleri arasında yer alan mat oje , bir diğer seçenek olarak öne çıkar. Renklerin tonlarını mat bitişle tırnaklara taşıyan bu ürünler, tırnakların daha çekici ve pürüzsüz bir görünüm elde etmesini destekler. Metalik oje de tercih edilebilecek ve revaçta olan seçeneklerden biridir.

Oje Modelleri ve Desenleri

Tırnak bakımından sonra uygulanan ojeler, el ve ayakların daha çekici görünmesine katkıda bulunur. Tırnakları renklendirmek için farklı oje renkleri arasından seçim yapılabilir. Metalik oje veya daha farklı bir renk ile özel modeller ve desenler oluşturulabilir. Klasikleşmiş renklere böylece farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

Bu konudaki en önemli tereddüt, renkle ilgilidir. Oje renkleri arasından hangisini seçileceği konusunda kararsız olabilirsiniz. Renk konusu, tamamen size ve çevrenize bağlı unsurlara bağlı olarak değişir. Oje seçimi yaparken içinde bulunduğunuz mevsim, saç renginiz, giyeceğiniz kıyafet ve tırnak yapınız dikkat alınmalıdır. Böylece kendinize en uygun oje tonunu seçebilirsiniz.

Oje Fiyatları

Oje fiyatları; kalite, yoğunluk, renk ve içeriğe bağlı olarak farklılık gösterir. Oje fiyatları üzerindeki en etkili unsurun marka ve kalite olduğu söylenebilir. Dünyaca ünlü birçok markanın ürünlerine, recete.com üzerinden uygun fiyat avantajı ile sahip olabilir ve bu ojeleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mat oje ve metalik oje gibi seçeneklerin geniş bir fiyat aralığı vardır. Fiyat aralığının geniş olması, her bütçeye uygun ürün olması anlamına gelir. İhtiyaç ve zevklerinize göre siz de istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.

Mat Oje Kaç Kat Sürülmeli?

Mat oje, diğer ojelere göre daha farklı şekilde uygulanabilir. Uygulama öncesinde her zaman olduğu gibi öncelikle tırnak bakımının yapılması ve ölü derilerle tırnakların uzaklaştırılması gerekir. Böylece oje daha kalıcı olacağı gibi kusursuz görünüme ulaşacaktır.

Mat oje, genellikle tek kat uygulanır. Ancak tek katın yetersiz olacağını düşünenler iki kat uygulama işlemi de gerçekleştirebilir. İki kat uygulanacaksa ilk katın son derece ince uygulanması gerekiyor. İkinci kat ise normal bir şekilde sürülebilir.

Katılaşan Oje Nasıl İnceltilir?

Katılaşan ojenin içerisine bir miktar inceltici dökülerek istenilen kıvam elde edilebilir. Bu aşamadan sonra ojeyi uygulama işlemine geçebilirsiniz. Oje renkleri, yapılan bu işlemden genellikle olumsuz etkilenmezler. İçine eklenen incelticinin çok az olması nedeniyle katılaşan ojeleri bu şekilde açarak yeniden kullanabilirsiniz.