Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 36 ürün bulunmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Hijyenik Ped Çeşitleri Neler?

En çok tercih edilen hijyenik ped çeşitleri sızdırmaya dirençli ve uygun fiyatlı ürünler oluyor. Cilt ile uyum içerisinde olan pamuksu doku ve yüksek emicilik sunan ürünler herkesin en çok aradığı ve tercih ettiği ürünlerin başında yer alıyor.

Hijyenik Ped Ve Tampon Fiyatları Ne Kadar?

Hijyenik ped ve tampon fiyatları marka, ürün sayısı, ürün özellikleri gibi farklı ölçütlere göre değişebiliyor. Emiciliği yüksek ve pamuk içerikli ürünler regl dönemini rahat geçirmek için önem arz ederken kadın sağlığı açısından da destekleyici olabilir. Hava alan pamuksu üst yüzey sayesinde uzun süreli kullanımlara bağlı tahriş ya da kaşıntı gibi sorunların önüne geçebilirsiniz.

Hijyenik Ped Markaları

Ped markaları birçok farklı seçenek sunuyor. Orkid, toplum arasında en çok bilinen ve tercih edilen ped markalarından bir tanesidir. Günlük, gece, normal ya da uzun gibi farklı boy seçenekleri ile kanamanızın yoğunluğuna göre seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda ped markaları arasında tercih yaparken emicilik, sızdırma bariyeri, cildinizle uyumu ve kullanım süresi bakımından incelemek önemlidir. Orkid platinum ultra, kadınlar arasında en çok tercih edilen ve beğenilen modellerden bir tanesi olarak bu özellikleri destekler.

Tampon Ve Ped Seçimi

Tampon ve ped seçimi deneyim açısından farklar taşıyabilir. Çok uzun süre ürün değişimi yapamayacağınız durumlarda ped tercih etmek daha güvenlidir. Tampon kullanımında ürünün vücudunuzda kaldığı süre sağlık açısından önem taşır. O.B. Procomfort Tampon kullanım sürecinizde kanamanızın yoğunluğuna göre farklı seçenekler tercih edebilirsiniz. Super plus, normal ya da yoğun gibi değişen seçeneklerle daha rahat bir deneyim elde edebilirsiniz.

Hijyenik Ped Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hijyenik ped alırken dikkat edilmesi gereken kanamanızın yoğunluğunu karşılayabiliyor olmasıdır. Bunun ardından cilt uyumu önem taşır. Ped ve tampon fiyatları kullanıcılar için önemlidir. Kadınların hayatlarının büyük kısmında kullanmak durumunda oldukları bu ürünler, uygun fiyatlara sitemizde yer almaktadır. Kolay kullanım, uzun süre kullanabilme ve kanama yoğunluğu takibi açısından pedler kadınlar arasında daha sık tercih edilmektedir.