Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 20 ürün bulunmaktadır.

C Vitamini Takviye Ürünleri

Vücudumuza sağladığı birçok fayda ile bilinen, en değerli vitaminler arasında, C vitamini yer alır. Özellikle kış ayları yaklaşırken, hem çocuk hem de yetişkinlerin en çok kullanmayı tercih ettiği takviye ürünler arasındadır. C vitamini tablet formunun yanı sıra kapsül, şurup, şase gibi birçok seçenek ile üretilmektedir. Çocuklar için çiğnenebilir formlar da bulunmaktadır. Bağışıklık sistemi denince akla ilk gelen vitamin, kuşkusuz C vitamini olur. C vitamini besinlerden alınabildiği gibi destek ürünleri de tercih edilir. Son dönemde sıklıkla duyduğumuz Ester C vitamini takviye formu, mide dostu içeriğin yanı sıra emilimi yüksek seçeneklerden biridir.

C Vitamini Takviyesi Markaları

C vitamini takviyesi almak isteyenler için Recete.com ‘da, bilinen birçok markaya ait alternatif ürünler bulunmaktadır. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun formlar üretilmektedir. C vitamininin, en popüler ve en çok ihtiyaç duyulan vitamin çeşitleri arasında yer alması sebebiyle, bu vitamine ulaşmak da son derece kolaydır. C vitamini takviyesi için doğru ürünü seçmek önemlidir. Vücutta emilimi en yüksek formları seçmeniz, en yüksek faydayı elde etmenize yardımcı olur. Velavit, Sambucol, Vitabiotics, Solgar, Zade Vital ve Ocean kategorinin öne çıkan markaları arasında yer alır. Tercihi c vitamini kapsül formundan yana olanlar içinse öne çıkan markalardan biri Solgar olmaktadır. Velavit V-Effer C 1000mg 20 Efervesan Tablet, suda eriyen formu ile hoş tada sahip bir gıda takviyesi iken, ihtiyacınız olan takviyeyi size sağlama konusunda yardımcıdır. Sambucol Plus EFV Tablet, efervesan C seçenekleri arasında bir diğer öne çıkan ürün formudur. Solgar Ester-C Plus 500mg ve Vitamin C 1000 mg Solgar markasının en çok tercih edilen ürünleri arasındadır.

C Vitamini Fiyatları

C vitamini şase, tablet, şurup, kapsül gibi pek çok forma sahiptir ve her bir form için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur. Fiyatı belirleyen diğer faktörler arasında marka ve ürün adedi de vardır. Ester formu, Lipozomal form gibi pek çok seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. C vitamini fiyat araştırması yaparken, pek çok markanın ürününü tek yerde görmek için sitemizde ilgili kategoriye tıklayabilir, kampanya ve indirim seçenekleri ile favori ürününüze daha ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz. Recete.com ile en uygun c vitamini fiyatları ve kampanyaları bir tık uzağınızda!

C Vitamini Faydaları Nelerdir?

Özellikle kış aylarına yaklaşırken, herkesin aklına takılan sorulardan biri de en iyi C vitamini hangisi? sorusu olacaktır. Bu konuda kararınızı verirken, marka ve kullanım kolaylığının yanı sıra ürünün formunun vücuttaki emilim gücüne etkisini araştırmanız önerilir. Recete com ‘un en çok tercih edilen 5 c vitamini takviyesi aşağıdaki gibidir.

  • - Velavit V-Effer C 1000mg 20 Efervesan Tablet
  • - Sambucol Plus EFV Tablet
  • - Solgar Ester-C Plus 500mg 50 Kapsül
  • - Solgar Vitamin C 1000mg 90 Tablet
  • - Ocean Vitamin C 1000mg 30 Saşe

C Vitamini Takviyesi Nasıl Kullanılır?

C vitamini takviyesi kullanımı her marka ve ürün seçeneğine göre değişmektedir. Efervesan tabletler suda eritilerek kullanılırken, şase ürünler toz halinde olup, ağızda yoluyla alınabilir. Kapsüller, bir miktar su ile alınmaktadır. Çiğneme tabletleri, tıpkı yemek yer gibi çiğnenerek kullanılabilme özelliğine sahip olduğu için özellikle anneler çocukları için tercih etmektedir. Hoş tatları çocukların rahat bir şekilde çiğneyebilmelerine destektir. Şuruplar da yine yutma güçlüğü olanlar ya da çocuklar için konforlu ürünler arasında gösterilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.