Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 22 ürün bulunmaktadır.

C Vitamini Takviye Ürünleri

Vücudumuza sağladığı birçok fayda ile bilinen, en değerli vitaminler arasında, C vitamini yer alır. Özellikle kış ayları yaklaşırken, hem çocuk hem de yetişkinlerin en çok kullanmayı tercih ettiği takviye ürünler arasındadır. C vitamini tablet formunun yanı sıra kapsül, şurup, şase gibi birçok seçenek ile üretilmektedir. Çocuklar için çiğnenebilir formlar da bulunmaktadır. Bağışıklık sistemi denince akla ilk gelen vitamin, kuşkusuz C vitamini olur. C vitamini besinlerden alınabildiği gibi destek ürünleri de tercih edilir. Son dönemde sıklıkla duyduğumuz Ester C vitamini takviye formu, mide dostu içeriğin yanı sıra emilimi yüksek seçeneklerden biridir.

Hayat Kalitesini Arttırmak İçin Sağlıklı Çözümler Sunan C Vitaminleri

C vitamini, multivitamin destekleri arasında en yaygın olarak tercih edilen vitamindir. C vitamini oldukça güçlü bir antioksidandır. Bu açıdan da sağlık açısından birçok faydasının olmasının yanı sıra bağışıklık sistemini güçlendirmeye de yardımcı olur. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için tercih edilen C vitaminleri alternatif ürün seçenekleri ile sunulur. Vitamin takviyelerinde kaliteli ürün tercih etmek önemlidir. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına yardımcı olan C vitamini daha zinde olmak için de tercih edilebilir. Sağlıklı biri yaşam için çok gerekli bir vitamin olan C vitamini gıdalardan tam olarak karşılanmayabilir. Günlük C vitamini takviyesi bu noktada oldukça etkili bir çözüm sunar. C vitamini takviyesi alarak gündelik hayatta daha zinde olabilir, hastalıklara karşı bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz. Kaliteli ve sağlık açısından güvenilir C vitamini seçeneklerini sitemizde bulabilir, en iyi markaların orijinal ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz.

C Vitamini Takviyesi Almanın Sağlık Açısından Faydaları Nelerdir?

C vitamini vücutta üretilmeyen, dışarıdan alınan bir vitamindir. C vitamini takviyesi almak sağlık açısından sayısız fayda sağlar. Genel vücut sağlığını destekleyen C vitamini suda çözünen vitaminlerden birisidir. Bu vitaminin eksikliği ciddi sağlık sorunlarına yol açabileceğinden C vitamini ilaçları oldukça faydalı olabilir. C vitamini hapları bazı durumlarda doktorlar tarafından da tavsiye edilebilir. En iyi C vitamini takviyesi vücut tarafından kolay emilen ve etkisi yüksek olan C vitamini takviyesidir. C vitaminin vücut sağlığına yönelik genel faydaları şu şekilde sıralanabilir.

 • Bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Bağışıklık sistemindeki hücrelerin çalışmasında aktif bir rol oynar.
 • Cilt kuruluğu, ciltte ortaya çıkan renk eşitsizliği yanı sıra çeşitli nedenlerle ortaya çıkan kırışıklık gibi sorunların azalmasına katkı sağlar.
 • Kolajenin sentezinde aktif rol oynar. Kalp ve damar sağlığı için gerekli olan kolajenin üretilmesine destek olur.
 • Diş ve diş etlerinin korunmasına destek olur.
 • Serbest radikallerin vücutta neden olabileceği olumsuz etkilerin ortadan kaldırılmasında aktif rol oynar.
 • Yüksek kan basıncı şikâyetinin kontrol altına alınmasında etkili olur.
 • Demir emilimine yardımcı olur.
 • E vitamininin vücut için gerekli olan ve kullanılan şeklinin oluşmasında da görev alır.

En İyi C Vitamini Seçeneklerinde İndirimli Fiyat Avantajlarını Keşfedin

C vitamini takviyelerinde bazı markaların ürünleri daha sağlıklı ve etkili ürünler olarak öne çıkar. Redoxon C vitamini sağlıklı ve etkili seçeneklerden biridir. Kalite açısından fark yaratan Ocean C vitamini tercih edebileceğiniz C vitamini takviyeleri arasında yer alır. Orzax C vitamini bir diğer kaliteli ve sağlıklı alternatiftir. Zade Vital C vitamini en çok tercih edilen günlük c vitamini takviyelerindendir. C vitamini çinko gibi çok yönlü vitamin seçenekleri de bulunur. Ayrıca portakal C vitamini açısından zengin meyvelerdendir. Redoxon fiyatlarında ve diğer vitamin fiyatlarında indirim olanaklarından yararlanmak için sitemizdeki ürünleri inceleyebilir, kaliteli ve orijinal marka güvencesiyle satın alabilirsiniz.

C Vitamini Takviyesi Markaları

C vitamini takviyesi almak isteyenler için Recete.com ‘da, bilinen birçok markaya ait alternatif ürünler bulunmaktadır. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun formlar üretilmektedir. C vitamininin, en popüler ve en çok ihtiyaç duyulan vitamin çeşitleri arasında yer alması sebebiyle, bu vitamine ulaşmak da son derece kolaydır. C vitamini takviyesi için doğru ürünü seçmek önemlidir. Vücutta emilimi en yüksek formları seçmeniz, en yüksek faydayı elde etmenize yardımcı olur. Velavit, Sambucol, Vitabiotics, Solgar, Zade Vital ve Ocean kategorinin öne çıkan markaları arasında yer alır. Tercihi c vitamini kapsül formundan yana olanlar içinse öne çıkan markalardan biri Solgar olmaktadır. Velavit V-Effer C 1000mg 20 Efervesan Tablet, suda eriyen formu ile hoş tada sahip bir gıda takviyesi iken, ihtiyacınız olan takviyeyi size sağlama konusunda yardımcıdır. Sambucol Plus EFV Tablet, efervesan C seçenekleri arasında bir diğer öne çıkan ürün formudur. Solgar Ester-C Plus 500mg ve Vitamin C 1000 mg Solgar markasının en çok tercih edilen ürünleri arasındadır.

C Vitamini Fiyatları

C vitamini şase, tablet, şurup, kapsül gibi pek çok forma sahiptir ve her bir form için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur. Fiyatı belirleyen diğer faktörler arasında marka ve ürün adedi de vardır. Ester formu, Lipozomal form gibi pek çok seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. C vitamini fiyat araştırması yaparken, pek çok markanın ürününü tek yerde görmek için sitemizde ilgili kategoriye tıklayabilir, kampanya ve indirim seçenekleri ile favori ürününüze daha ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz. Recete.com ile en uygun c vitamini fiyatları ve kampanyaları bir tık uzağınızda!

C Vitamini Faydaları Nelerdir?

Özellikle kış aylarına yaklaşırken, herkesin aklına takılan sorulardan biri de en iyi C vitamini hangisi? sorusu olacaktır. Bu konuda kararınızı verirken, marka ve kullanım kolaylığının yanı sıra ürünün formunun vücuttaki emilim gücüne etkisini araştırmanız önerilir. Recete com ‘un en çok tercih edilen 5 c vitamini takviyesi aşağıdaki gibidir.

 • - Velavit V-Effer C 1000mg 20 Efervesan Tablet
 • - Sambucol Plus EFV Tablet
 • - Solgar Ester-C Plus 500mg 50 Kapsül
 • - Solgar Vitamin C 1000mg 90 Tablet
 • - Ocean Vitamin C 1000mg 30 Saşe

C Vitamini Takviyesi Nasıl Kullanılır?

C vitamini takviyesi kullanımı her marka ve ürün seçeneğine göre değişmektedir. Efervesan tabletler suda eritilerek kullanılırken, şase ürünler toz halinde olup, ağızda yoluyla alınabilir. Kapsüller, bir miktar su ile alınmaktadır. Çiğneme tabletleri, tıpkı yemek yer gibi çiğnenerek kullanılabilme özelliğine sahip olduğu için özellikle anneler çocukları için tercih etmektedir. Hoş tatları çocukların rahat bir şekilde çiğneyebilmelerine destektir. Şuruplar da yine yutma güçlüğü olanlar ya da çocuklar için konforlu ürünler arasında gösterilir.