Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 549 ürün bulunmaktadır.

En Gerekli Anne Bebek Ürünleri Neler?

Anneler ve anne adaylarının yeni ve sevinçli heyecanıyla birlikte yeni ihtiyaçları da doğmaya başlamaktadır. Anne olmak için gün sayanlar ve anneler için bebeğinizin ve kendi ihtiyaçlarınız için olmazsa olmaz ürünler Recete.com ‘da sizi bekliyor.

Anne adayları için bebek bakımı yeni bir süreç olurken, alışveriş listesi hazırlama esnasında pek çok ürün seçeneğiyle karşılaşmak kafa karışıklığı yaratabilir. Listenizi hazırlarken, anne bebek ürünleri için olmazsa olmazlardan başlayabilirsiniz.

En gerekli anne bebek ürünleri listenizde mutlaka olması gerekenlerin başında, şampuan, pişik kremi, yüz kremi, vücut losyonu, biberon ve emzik yer alır.

Bu ana ürünlerin yanı sıra bebek malzemeleri hakkında Recete’den detaylı bilgi edinerek, listenizi rahatlıkla genişletebilirsiniz.

Anne Bebek Ürün Markaları Hangileri?

Bebeğinize özel ürün alışverişi yaparken, seçiminizi anne bebek ürünleri markaları arasından yapabilirsiniz. Markalar, ürünlerinin formüllerini bebek cildine uyumlu şekilde tasarlamaktadır.

Bioderma ABCDerm, Mustela, Trukid, Smiley Baby, Philips Avent ve Lansinoh annelerin severek kullandığı markalar arasında yer alır. Bebek ürünlerinin önde gelen markalarına ait ürün çeşitlerini ilgili kategoriden inceleyebilirsiniz.

Bebek Malzemeleri Seçimi

Bebek malzemeleri seçimi sırasında ilk olarak dikkat edilmesi gereken kesinlikle seçilen ürünlerin bebeklere uygun içeriğe sahip olmasıdır. Doğum öncesi, acil ihtiyaç listenizi temin ettikten sonra, doğumun ardından daha detaylı bir liste yapmanız kolaylaşacaktır.

Bebeğinizin cildini tanıdıktan sonra krem, şampuan, duş köpüğü gibi ürünler arasından seçiminizi daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Özellikle pişik kremlerinde anneler pek çok markayı denemeyi tercih etmektedir.

Bebek Gereçleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeklere özel ürünlerin seçimini yaparken annelerin titiz ve dikkatli tutumlarında gözden kaçan konular olabilir. Bebek gereçleri için seçim yaparken, kategorinin en iyi markalarından yararlanabilirsiniz. Uzun yıllar boyu, bebekler için özel formüller geliştiren markalar, yüksek memnuniyet sağlayabilir. Bunun yanı sıra kaliteli ve yeni marka seçeneklerine de yönelebilirsiniz.

Biberon emzikleri, alıştırma bardakları gibi bebek gereçleri, bebeğinizin ağzına direkt temas ettiği için üretilen malzemenin son derece önemli olduğunu unutmamalısınız. Aynı zamanda ürünlerin bebeğinizin cildi ve vücudu için uygunluğunu inceleyerek seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Anne Bebek Ürünlerinde En Çok Tercih Edilen Markalar

Anne bebek ürünleri içerisinde, sadece bebeğinizin kullanımına özel ürünlerin yanı sıra, annelerin vücut ve cilt formuna yönelik ürünler de yer alır.

Annelerin vücudunuzda çeşitli değişimlerin olması normaldir. Bu dönemi aşmaya yardımcı ürün ve bebeğinize özel ürün seçenekleri sunan markalar arasında Incia, Babe, Radix ve Desitin öne çıkmaktadır.