Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 43 ürün bulunmaktadır.

Bebek Diş Kaşıma ve Oyuncakları

Bebekler belli bir aya geldiklerinde diş çıkarmaya başlar. Ancak, dişler çıkmaya başlamadan önce bebeklerin damaklarında yaşanan kaşıntı ve rahatsızlık hissi huzursuzluk verir. Bu durum olağan bir durum olsa da, huzursuzluk yaşayan bebekleri için anne ya da babalar endişe duymaya başlar.

Bu aşamada bebeklerin ihtiyaçlarına uygun olarak üretilen bebek diş kaşıma ürünlerinden yardım alınabilir. Diş kaşıma ürünleri ile bebekler hem eğlenceli zamanlar geçirir hem de damaklarında rahatlama yaşar. Bebek diş kaşıma oyuncakları birbirinden sevimli hayvan ve çiçek figürlerinden tasarlanır.

Farklı tasarım ve figürlerden oluşan bu rengarenk oyuncaklar tamamen bebeklerin ağız ve damak yapısına uygun üretilir. Bebeğin sağlığına zarar vermeyecek maddelerle üretilen ürünler anne babaların da içini rahatlatır. İçerisinde kimyasal bulunmayan çocuk diş kaşıma oyuncağı sayesinde bebekler ağlamaktan kurtulduğu gibi oyuncaklarla da güzel zamanlar geçiriyor. Siz de dişleri çıkmaya başlayan bebeğiniz için çözüm üretmek istiyorsanız, reçete.com üzerinden bebek emzikleri ve diş kaşıma oyuncaklarından satın alabilirsiniz.

Bebeğinizin Damaklarına Zarar Vermeyen Diş Kaşıma Oyuncakları

Çocuk diş kaşıma oyuncakları bebeğinizin damaklarına zarar vermez. Aksine bebeğinizin damaklarındaki kaşıntı sebebi ile yaşadığı rahatsızlığı da azaltır ve minik yavrunuzun mutlu olmasını sağlar. Hem dişlerinin çıktığı yeri kaşımalarına hem de yaşadıkları ağrı ve acının azalmasına yardımcı olan bu sevimli tasarımlar, oldukça yumuşak yapıya sahiptir. Bebek diş kaşıma oyuncağı bebeğinizin diş yapısını da etkilemez.

Bebeklerin dişleri çıkmaya başlamadan bir süre önce damaklarda kızarıklıklar ve kaşıntılar yaşanmaya başlar. Bebeğinizi bu süreçte çok huzursuz olacağı için sürekli ağlayabilir. Bebekler bunu anlatamadığı için anne ve babaların bu dönemi iyi takip etmesi önerilir.

Böylece dişlerin çıkmak için hazırlanmaya başlaması ile kısa süre içerisinde bebeklerinin dişlerini kaşımaları için oyuncak almaları gerekir. Böylece bebekler hem elleri ile oyalanacak hem de damakları rahatladığı için daha güzel vakit geçirecekler.

Diş Kaşıma Oyuncaklarının Avantajları Nelerdir?

Diş çıkarma döneminde bebekler için diş kaşıma ürünleri önemli çözümlerden biridir. Bazı oyuncaklar hayvan ya da farklı bir figüre sahiptir. Bazı modeller ise sadece halka şeklindedir. Halka olan çeşitler bebeğinizin eline tam olarak oturur.

Diş ve damaklara zarar vermeden kaşıntıyı önlemek amacı ile üretilen oyuncaklar, sevimli yavrunuzun en sevdiği eşyalarından olabilir. Çocuk diş kaşıma ürünleri sadece çocuklar için değil anne ve babalar içinde avantajlar sağlar. Çocukların yaşadıkları huzursuzluk sebebi ile kaygılanan aileler, oyuncaklar sayesinde sakinleşen yavruları karşısında bu kaygılarından kurutulur.

Damaklarında yaşadıkları huzursuzluktan dolayı rahat uyuyamayan ve ağlayan bebekler ise oyuncaklar sayesinde mışıl mışıl uyumaya başlar ve daha mutlu olur. Siz de bebeğiniz için diş kaşıma oyuncaklarından satın almak istiyorsanız, reçete.com web sitesini ziyaret edin.

Diş Kaşıma Oyuncağı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebeklerinizin diş çıkarma dönemleri için özel üretilen çocuk için diş kaşıma ürünleri oldukça çeşitlidir. Üretim materyalleri, ürünlerin büyüklükleri, renkleri ve modellerine göre birbirinden ayrılan ürünler karşısında anne ve babaların aklı karışabilir. Diş kaşıyıcı seçecek olan ebeveynler ilk olarak ürünlerin materyallerinin sağlıklı olduğundan emin olmalıdır. Bebeğinizin direkt olarak ağzına alacağı bu kaşıyıcı oyuncakların bebeğinizi sağlığına zarar vermeyecek malzemeden üretilmiş olması gerekir.

Diş çıkarma döneminde bebeklere soğuk kompres uygulaması iyi gelir. Bu noktada diş kaşıyıcıların da soğutulabilir özelliğe sahip olması tavsiye edilir. Böylece bu sancılı sürecin çok daha kolay şekilde atlatılması sağlanabilir. Bebeğinizin ihtiyacına uygun en kaliteli bebek biberonları, emzikleri ve diş kaşıyıcıları bir arada sunan reçete.com üzerinden dilediğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.