Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

En Çok Tercih Edilen Selülit Jeli Çeşitleri

En çok tercih edilen selülit jeli çeşitleri uygun fiyat seçenekleri ile öne çıkmaktadır. Mineaderm Anti Cellulite Cream de bu seçeneklerden bir tanesidir. Bel, kalça, kol ya da basen fark etmeksizin ihtiyacınız olan bölgelere ürününüzü uygulayabilirsiniz. Düzenli kullanımda bu kremler bölgesel olarak selülit görünümünün azalmasını destekler. Serum, jel, krem ya da yağ gibi farklı formlarda seçenekler bulabilirsiniz. Alışık olduğunuz uygulama formu sayesinde cildinizin bakım sürecine destek olabilirsiniz. Selülit kremi çeşitleri, selülit karşıtı ya da selülit görünümünü azaltıcı olarak farklar taşıyabilir. Cildinizde değişim yaratmak istiyorsanız selülit görünümünü azaltıcı kremler tercih etmek daha doğru olacaktır. Ardından değişim sürecinin kalıcı olmasını desteklemek adına selülit karşıtı serumlar tercih edebilirsiniz.

Selülit Kremi Etkileri

Selülit jeli, en çok tercih edilen bakım ürünleri arasında yer alır. Cildinizde fazlaca büyümüş olan yağ hücrelerinin sıkışması sonucu selülit oluşur. Genetik, yaş, beslenme, egzersiz ve cinsiyet bu görünümün artmasına sebep olacak faktörler arasındadır. Selülit kremi bu görüntünün azalmasına destek olur. Elbette bu sürecin daha hızlı olmasını desteklemek için bol su tüketmek, düzenli egzersiz yapmak ve dengeli beslenmek önemlidir. Cildinize uyguladığınız kremlerin etkini desteklemek için bir diğer yöntem ise masaj yapmak olacaktır. Esthederm Intensive Glauscine Serum cildinizdeki portakal kabuğu görünümünün azalmasını destekleyen ürünlerden bir tanesi olarak öne çıkar. Düzenli kullanım ve cilt sağlığınızı olumsuz etkileyecek alışkanlıklardan vazgeçmek ile selülit görünümünün azalmasına yardımcı olabilirsiniz.

Hangi Selülit Kremi Daha İyi?

Selülit kremi çeşitleri arasında en iyi olan seçenekler kişiden kişiye değişebilir. Cilt tipiniz, beslenme alışkanlıklarınız, egzersiz rutininiz, cilt yaşınız ve genetik faktörler gibi birçok farklı ölçüt kremden alacağınız verimi değiştirir. Bu nedenle en iyi selülit kremi arayışınızda vücudunuz için en iyi olan kremi aramaya öncelik verebilirsiniz. Recete ‘nin en çok tercih edilen 10 selülit bakım ürünü aşağıdaki gibidir:

  • - Lierac Body-Slim Cryoactif Vücut Bakım Konsantresi Programı
  • - Mineaderm Anti Cellulite Cream 200ml
  • - Esthederm Intensive Glauscine Serum 200ml
  • - Filorga Nutri Modeling Body 200ml
  • - Esthederm Morpho Fitness Vücut Bakım Serumu 100ml
  • - Esthederm Intensive Glauscine Vücut Bakım Kremi 200ml
  • - Synchroline Synchrocell Body Cream 250ml
  • - Caudalie Contouring Concentrate 75ml
  • - Darphin Contouring Gel 500ml
  • - Lierac Body Slim Cryoactive Concentrate 150ml

En İyi 10 Selülit Kremi

En iyi selülit kremi cildinizle uyumlu ve besleyici etkiler sunan kremlerdir. En çok tercih edilen kremler arasında olan Lierac Body Slim Cryoactif Vücut Bakım Konsantresi Programı ile cildiniz için kremleri özel başlıklar ile uygulayabilirsiniz. Masaj başlığı sayesinde uygulanan ürünlerin daha kolay emilmesi ve bölgesel olarak kan dolaşımını arttırma etkileri sayesinde üründen alacağınız verimi arttırabilirsiniz. Soğuk lipoliz tekniği temellerine dayanan teknolojisi ile eviniz dahil istediğiniz her yerde değişime bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Selülit Kremi Fiyatları Ne Kadar?

Selülit kremi fiyatları ürün içeriği, hacmi, marka ve özelliklerine göre farklar taşıyabilir. İhtiyacınız olan etkiyi sunan ürüne farklı fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Aradığınız etkiyi sağlayan ve değişimi destekleyen ürünler ile cildinizin yeniden yapılandırma ve değişme sürecine destek olabilirsiniz. Jel, krem ya da yağ formlarının konsantrasyonlarında farklar olabileceğinden fiyatta da değişim görebilirsiniz.