Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 41 ürün bulunmaktadır.

Ducray Markasına Ait Ürünler

Cilt bakımı sektöründeki tecrübesi sayesinde başarılı ve sağlıklı dermokozmetik ürünler sunan Ducray , cilt bakımı ve saç bakımı konusunda ihtiyaca yönelik içerikler tasarlayarak kullanıcıların beklentilerini karşılamayı ve sorunlarına çözüm bulmayı başarıyor. Kurumuş, tahriş olmuş, yağlı, lekeli, nemsiz, siyah nokta-sivilceli, karma ve güneş izlerinin bulunduğu tüm cilt yapıları için farklı içeriklere sahip olan Ducray ürünleri; düzenli kullanım sonucunda sorunları en aza indirerek kullanıcıları memnun ediyor. Markanın ürünleri, hem kadın hem de erkekler tarafından dünyanın pek çok yerinde geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor.

Cilt bakımındaki başarısını, saç bakımında da gösteren Ducray ; saç dökülmesi, kepek sorunu, yağlı, kuru, normal, yıpranmış ve kırılmış saç tipleri için şampuan, krem ve diğer ürünleri sunuyor. Ayrıca saçları güçlendirmek ve daha sağlıklı uzamasını sağlamak için markanın gıda takviyeleri de bulunuyor. Maşa, düzleştirici ve fön makinesi gibi nedenlerden dolayı saçta meydana gelen deformasyonları uygun ürünlerin, düzenli kullanımı sonucunda en aza indirebilirsiniz. Yüz bakımı, saç bakımı, cilt bakımı, el-tırnak bakımı, ayak bakımı ve güneş bakımı kategorilerinde yer alan ürünleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebilir ve uygun fiyatlar eşliğinde satın alabilirsiniz.

En Sevilen 10 Ducray Ürünü

1929 – 1931 yılları arasında kurulan Ducray, 1 asra yakın süredir sürekli gelişen formülleri ile hem cilt hem de saç bakımı için özel çalışmalar yapmakta olan bir markadır.

Ducray Anaphase Cream Shampoo 400ml markanın en sevilen ürünlerinin başında yer alır. Saç dökülmesine karşı bakım öncesinde saçı hazırlamaya destektir. Kelual DS Shampoo 100ml ise kepek sorunun önüne geçmeye yardımcı ürün seçeneklerinden biri olup, inatçı kepek sorunun için öne çıkmaktadır.

Keracnyl Lotion 200ml markanın cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Yağlı ve akneli ciltlerde, matlaştırma ve cildi arındırmaya yardımcı olur.

Kelual DS Pullanma ve Tahrişe Karşı Cilt Kremi de tıpkı Keracnyl Lotion gibi markanın en sevilen cilt bakım ürünleri arasındadır.

Anaphase+ Conditioner 200ml, saç kremi seçenekleri arasında olup, saçın kolay taranmasını desteklemenin yanı sıra beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olmaktadır.

Keracnyl Gel 400ml, yağlı ve akneli ciltler için özel olarak hazırlanan serinin sevilen cilt temizleme ürünüdür.

Kelual DS Foaming Gel Face and Body 200ml, köpüren temizleme seçenekleri arasındadır.

Anaphase+ Shampoo 200ml, markanın en çok tercih edilen saç bakım şampuanı olup, dökülmenin önüne geçmeyi destekler.

Kaşıntı, yanma ve batma sorunlarına destek olarak Sensinol Shampoo 200ml geliştirilmiştir. Extra Doux Shampoo 400ml ise Ducray ürünleri arasında günlük kullanıma uygun şampuan olarak öne çıkar.

Ducray Ürünleri Ne İşe Yarar?

Ducray ürünleri , saç ve cilt bakımı olarak iki ana kategoriye ayrılır. Ürünler, farklı cilt tiplerine, saç tiplerine, cilt ve saç sorunlarına yönelik şekilde formüle edilmiştir. Cilt veya saç sorununa göre seçim yapabilirsiniz.

Ducray Saç Dökülmesi Şikayeti İçin Tercih Edilen Ürünler Neler?

Ducray saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için şampuan ve saç kremi seçenekleri sunmaktadır. Anaphase serisi, saç dökülmesi sorunu için geliştirilmiştir. Serinin tüm ürünlerine Recete kategorileri arasından markayı seçerek, ya da arama kutusuna marka adını yazarak ulaşabilirsiniz.