Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 26 ürün bulunmaktadır.

Medikal Ürünler

Medikal, kişinin sağlık problemlerinde çözüme destek olmak ve sağlığını korumak için yapılan tüm uygulamalara verilen addır. Medikal ürünler ise bu işlemler için kullanılan malzemelerdir. Konforunuzu sağlamaya yardımcı bu ürünlerin arasında burun bantları, kulak tıkacı, ev temizleyicileri, sinek kovucu ürünler, dezenfektan, temizleyiciler ve maskeler yer alır. Günlük kullanıma uygun olup, hayatınızın pek çok alanında rahatlık sunmayı hedefleyen ürünlerdir.

Medikal Ürün Çeşitleri

Medikal ürünler arasında öne çıkan seçeneklerin ilki maskelerdir. Son dönemde kullanımı oldukça artan ürünler, özellikle mevsim geçişlerinde grip vb. durumlar için sıklıkla tercih edilmektedir.

B-Good Lastikli 3 Katlı Cerrahi Maske 50’li paket seçeneği ile satışa sunulmakta olup, günlük kullanıma uygundur.

Burun bantları, uyku esnasında horlama sorununa neden olan burun tıkanıklığının engellenmesine destektir. Breathe Right Burun Bantları, bu kategoride öne çıkan ürünler arasındadır.

Özellikle bahar ve yaz aylarında açık havada konforunuza yardımcı sinek kovucu ürünlerin arasında ise Incia Body Protective Body Lotion en çok tercih edilen seçeneklerden biridir.

Trukid Baby Organic Protective Baby Spray ise bebek ve çocuklar için organik formülü ile öne çıkarken, sadece sinek kovucu olarak değil, kene ve böceklerden korunmaya da yardımcı olarak kullanılmaktadır.

Medikal Ürün Markaları

Medikal malzemeler, pek çok alt kategoriye sahip olup, her kategorinin öne çıkan markaları sitemizde yer almaktadır.

Incia, Trukid, B-good, Breathe Right ve Evony kategorinin öne çıkan markaları arasındadır. Bu markaların haricinde, önde gelen tüm markalar hakkında Recete ‘den daha detaylı bilgi edinebilir ve zengin ürün seçenekleri arasından kendiniz için en uygun alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Medikal Malzemeler Nereden Alınır?

Medikal malzemelere Recete.com üzerinden kolayca ulaşabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri temin edebilirsiniz. Sitemizde ilgili kategoriye göz atarak, güvenli alışveriş olanağından yararlanabilirsiniz.

İndirimli Medikal Ürünleri Hangileri?

v

Medikal ürünleri alışverişiniz sırasında tercihinizi en iyi ve güvenilir markalardan yana yapabilirsiniz. Bütçe dostu kampanya ve indirim seçenekleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Kampanya ve indirim dönemleri her ürün için değişmekle birlikte, maskelerden burun bantlarına, sinek kovuculardan kulak tıkaçlarına kadar pek çok üründe indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.