Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 26 ürün bulunmaktadır.

Bitkisel Ürünler

Bitkisel ürünler son dönem takviye edici gıda çeşitleri arasında oldukça popüler ürünler arasında yer alır. Doğadan gelen destekleyici besinler ve ekstreler ile genel sağlığınızın korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Birbirinden farklı seçenekler ile bitkilerden gelen besleyici özellikleri standardize edilmiş güvenilir tüketim şekli ile doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Bitkisel Gıda Takviyesi Çeşitleri

Bitkisel gıda takviyesi çeşitleri birçok farklı seçeneklerde bulunur. Üzüm çekirdeği ekstresi, phytorelief, bromelain, kenevir tohum yağı, yer fıstığı yağı, susam yağı, Hindistan cevizi yağı ve ruşeym yağı gibi farklı seçenekleri bulabilirsiniz. Solgar Resveratrol kapsül en çok tercih edilen bitkisel ürünler arasında yer alır. Mor üzümde yer alan bu özel antioksidanı formül halinde tüketebilirsiniz.

Bitkisel Gıda Takviyesi Fiyatları

Bitkisel gıda takviyesi fiyatları söz konusu bitkisel özüte, markaya ve içerdiği kapsül sayısına göre farklılık gösterebilir. Doğadan gelen zengin içeriklerin vücudunuza etkilerini kolayca görebilmek için kapsül ve tablet formundaki ürünleri tercih edebilirsiniz. AlchemLife Phytorelief Herbal Pastilles en çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesidir. Zerdeçal ekstresi, zencefil ekstresi, nar kabuğu ekstresi ile bitkilerin besleyici özlerini kolay yoldan alabilirsiniz.

En Sevilen Bitkisel Gıda Takviyesi Ürünleri Hangileri?

En sevilen bitkisel takviyeler zengin içerikleri ile sitemizde yer almaktadır. Bitkisel besleyici yağlar, bitkisel gıda destekleri gibi farklı seçenekler ile aradığınız takviyeyi bulabilirsiniz. Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı Kapsül formu ile öne çıkan seçeneklerdendir. Günlük olarak tüketebileceğiniz kapsüller sayesinde Hindistan cevizinin besleyici takviyesini alabilirsiniz.

Bitkisel Takviye Markaları Nelerdir?

Bitkisel takviyeler birçok farklı marka seçeneği ile bulunmaktadır. Solgar, Voonka, Zade Vital, AlchemLife, Nutraxin, Sambucol, Com Rinex, Nature’s Bounty gibi birçok farklının bitkisel ürünler seçeneklerini bulabilirsiniz.