Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 111 ürün bulunmaktadır.

Bioderma Ürünleri

Bioderma , 1970 yılında biyolojiden güç alarak dermatoloji alanında uzmanlık elde eden markalardan biridir. Cilde ve biyolojik mekanizmalara ilişkin bilgilerle hareket eden marka, ilhamını bu iki şeyden almaktadır. Marka, cildin doğal kaynaklarla direnç sağlaması ve sağlıklı bir ciltte bulunan normal fonksiyonların yeniden aktifleştirilmesi amacı gütmektedir. Cilde saygı duyan ve tüm cilt tipleri için geliştirdiği formüller ile öne çıkan marka kullanıcılarına her kategoride ürün sunmayı hedeflemiştir. 90’dan fazla ülkede dermokozmetik ürünlerini kullanıcılara sunan marka, Fransız Eczacı Jean Thorel tarafından kurulmuştur. Markanın altında birçok dermokozmetik ürün serisi yer alır. Bu ürün serileri; Atoderm, Cicabio, Hydrabio, Node Saç Bakım Ürünleri, Photoderm, Sebium, Sensibio, White Objektive serileridir. Atoderm serisi, kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilen serilerden biridir. Kuru ve nemsiz ciltler içinse Hydrabio serisine ulaşabilirsiniz. Sensibio serisi, hassas ciltler için geliştirilmiştir. Sebium serisi karma ve yağlı ciltler için, White Objective ise lekeli ciltler için geliştirilmiştir.Photoderm serisi ise markanın güneş bakım ürünlerinin yer aldığı seridir.

Bioderma Ürün Serileri

Bioderma, yoğun olarak her cilt tipi için tercih edilmektedir. Sensibio serisi misel suyun mucidi olarak tanıtılan Bioderma Sensibio H2O Hassas Ciltler İçin Temizleyici Misel Solüsyonu ile kullanıcılarının tam puanını almuştır. Durulanmayan bakım ürünü cildi makyajdan ve diğer kirlerden arındırmaya yardımcı olur. Sebium serisi, karma ve yağlı ciltlerin en çok kullandığı temizleme jeli olan Bioderma Sebium Foaming Gel Karma ve Yağlı Ciltler İçin Arındırıcı ve Temizleyici Jel ile kullanıcılarının beğenisini toplamıştır. Atoderm serisi kuru ve çok kuru ciltler için tüm ailenin kullanacağı yoğun nemlendiricili krem, temizleme jeli, dudak balmları ve el kremlerinin olduğu ilgi gören bir seridir. White Objective serisi lekeli ciltler için temizleme jeli, gece ve gündüz bakım ürünleriyle lekeli ciltlerin yardımcısı olmuştur. Node serisi ile de saç bakım ürünlerine sahip olan Bioderma bu kategoride de kullanıcılarını memnun bırakmaktadır. Photoderm serisi yetişkinler ve çocuklar için olan güneş koruyucu krem ve sprey ürünleriyle büyük ilgi toplamış, güneş sonrası nemlendirici sütü ile de kategorisinde emin adımlarla ilerlemektedir. Tüm serileri incelemek ve detaylı bilgi almak için siteyi inceleyebilirsiniz. Hydrabio serisi, Nemsiz Ciltler İçin Canlılık ve Parlaklık Veren Nemlendirici, tonik, serum ve güneş korumalı kremleri ile nemsiz ciltlere sahip kullanıcılara destek olmaktadır.

Bioderma markasının tüm serilerini incelemek için sitemizde markalar bölümünden Bioderma markasını seçerek tüm serisilerini inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Bioderma Serileri Hangi Şikayetler İçin Tercih Edilir?

Fransız Eczacı Jean Noel Thorel tarafından 1970’li yıllarda kurulan Bioderma markası, her cilt tipine yönelik özel ürünler sunar.

Bioderma Sensibio H2O Hassas Ciltler İçin Temizleyici Misel su, markanın adı geçtiği anda akla ilk gelen üründür. Hem makyaj hem de cilt temizliğinde kullanılabilir.

Markanın karma ve yağlı ciltler için temizleme ürünleri ve kremleri, yağ dengesini sağlamaya yardımcı olur. Kuru ve hassas ciltlerin nemini korumasına destek ürünler de öne çıkmaktadır. Yoğun kuruluk sorunu yaşayanlardan, akneye eğilimli cilt tipine sahip kişilere kadar, marka pek çok ürün seçeneği sunar.

Hangi Cilt İçin Hangi Bioderma Ürünü Kullanılmalı?

Misel su seçenekleri ile en sık tercih edilen markalardan biri Bioderma olmaktadır. Misel su çeşitleri ise cilt tipine göre farklı içeriklere sahiptir. Hassas ciltler için Sensibio H2O, karma ve yağlı ciltler için Sebium H2O, Nemsiz ciltler için Hydrabio H2O önerilmektedir.

Bioderma Sebium Foaming Gel, tüm Sebium serisinde olduğu gibi Karma ve yağlı ciltler için üretilmiştir. Deterjan içermeyen temizleyici jel, ciltteki yağın dengelenmesine yardımcı olur.

Bioderma Atoderm Cream, markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olup, kuru ciltler için özel formüle sahiptir.

Hydrabio serisi, nemsiz ciltler için pek çok ürün seçeneği sunar. Photoderm serisi ise markanın güneş koruyucu ürünleri olup, hem çocuk hem de yetişkinler için pek çok alternatife sahiptir. Leke sorunu yaşıyorsanız incelemeniz önerilen seri ise Pigmentbio olmalıdır.

Markanın cilt bakım ürünlerinin yanı sıra saç bakım ürünleri de bulunmaktadır. Node serisi kepek ve kaşınma sorunun önüne geçmeye yardımcı içeriğe sahip saç bakım ürünleridir. Sitemizin ilgili kategorisinde markayı tıklayarak tüm serileri inceleyebilir, cilt tipinize uygun ürünlerin indirim ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.