Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 19 ürün bulunmaktadır.

Vücut Peelingi Markaları

En iyi vücut peelingi seçenekleri hem özellikleri hem kalitesi bakımından beraber değerlendirilmelidir. Bitkisel içerikleri ile öne çıkan markaları tercih ederek cildinizin doğal içerikler ile desteklenmesine yardımcı olabilirsiniz. Vücut peelingi sadece temizleme amaçlı tercih edilmeyebilir. İnceltici ya da selülit giderici etkili peelingler görebilirsiniz. Caudalie Crushed Cabernet Scrub bu ürünlerden biridir. Güçlü vücut sıkılaştırıcı etkileri ile selülit bakımına destek olur. Organik içeriği ve esansiyel yağları ile temizleme, sıkılaştırma ve selülit bakımı etkilerini bir arada sunar.

İndirimli Vücut Peelingi Fiyatları

İndirimli vücut peelingi seçenekleri markalar ve farklı ürün seçenekleri ile yer almaktadır. Cilt tipinize ve cildinizin ihtiyaçlarına özel formüller sayesinde aradığınız kapsamlı bakımı destekleyebilirsiniz. lanımda cildinizde sarkma ve kırışıklıkların düzelmesini destekler. Vücut sıkılaştırıcı ürünlerini masaj yaparak cildinize uygulayarak daha kolay emilmesini destekleyebilirsiniz.

En Sık Tercih Edilen 5 Vücut Peelingi

En sık tercih edilen vücut peelingi çeşitleri ile siz de cildiniz için bir güzellik yapabilirsiniz. Sadece krem ya da jel formatında değil tamamen doğal özler ile cildinizi destekleyebilirsiniz. Dead Sea Spa Magik Dead Sea Spa Salts Lut Gölü’nden elde edilen özel tuzlardan oluşur. Doğadan gelen dengeleyici etkiler ile tuzun onarıcı etkilerini vücudunuzda hissedebilirsiniz.

En İyi Vücut Peelingi Hangileri?

En iyi vücut peelingi cilt tipiniz ile uyumlu ve cildinizin ihtiyaçlarına hitap eden seçeneklerdir. Cildinizin ihtiyacı olan bakım etkisini sunabielcek ürünler ile arınmış ve temiz bir cilt görünümünü destekleyebilirsiniz. Peelingler, ciltteki ölü deri ve yüzeysel kirlerin arınması için ideal ürünlerdir. Sadece yüz bölgesi için değil, tüm vücudunuz için uygulayabileceğiniz seçenekleri ile bütünlemesine bir bakım yapabilirsiniz.

Vücut Peelingi Vücudun Hangi Bölümlerine Sürülür?

Vücut peelingi açık yara ya da kanama olan cilt bölgeleri hariç tüm cildinize uygulanabilir. Cilt tipinize uygun bir seçim yapmak önem taşır. Yağlı, kuru ya da narin cildiniz için özel seçimler yaparak bakım ve onarım etkisini destekleyebilirsiniz. Nuxe Reve de Miel Deliciously Nourishing Body Scrub kuru ve hassaslaşan ciltlere özel bir seçenektir. Bal özlü formülü sayesinde cildinizde hem temizleme hem de nemlendirme etkisini bir arada destekler.