Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 99 ürün bulunmaktadır.

En İyi Diş Macunu Markaları Hangisi?

En iyi diş macunu markaları dişlerinizin ve ağız sağlığınızın ihtiyaçlarına göre farklar taşıyabilir. Günlük alışkanlıklarınız ve ağız sağlığı sorunlarınız için özel ürünler tercih etmek genel ağız sağlığını desteklemek için faydalı olacak yöntemlerden bir tanesidir. Beyazlatma, kahve ve çay lekeleri, diş eti kanaması, hassas diş etleri gibi farklı sorunlar için özel seçenekler kullanarak ağız ve diş sağlığınızı destekleyebilirsiniz. Diş macunu çeşitleri arasında florürlü, florürsüz, siyah ya da diş beyazlatıcı etkili ürünler ile aradığınız bakım deneyimini sunabilirsiniz. Recete ‘nin en çok tercih edilen en iyi diş macunu markaları aşağıdaki gibidir:

 • - Meridol
 • - Dentiste
 • - L’angelica
 • - Sensodyne
 • - DentaSave
 • - Jack and Jill
 • - Signal

Florürsüz Diş Macunu Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Florürsüz diş macunu fiyatları markaya göre farklı seçenekler sunabilir. Florür ağız bakımı için önemli elementlerden bir tanesidir. Yoğun şeker tüketimi ve genetik olarak diş sağlığı sorunlarına eğilimli bir durumda florürsüz diş macunu tercih etmek pek doğru olmayacaktır. Çocuklar için florürsüz diş macunu kullanmak doktorunuzun da onayı ile önerilebilir. Fakat çocukların yoğun şeker tüketimi söz konusu ise florürsüz ürünler yeterli ağız sağlığı korumasını sunamayabilir.

Ağız ve diş sağlığınız için uygun bakım ürününü seçmek için diş hekiminizin önerisinden faydalanabilirsiniz. Çürük ve çeşitli diş problemlerinize meyilli dişleriniz var ise özel bir bakım sunmak daha olumlu sonuçlar sunabilir. Flörürsüz diş macunu fiyatlarında en uygun seçeneklere Recete ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Florürlü Diş Macunu Özellikleri

Florürlü diş macunu, en yaygın olarak bulunan diş macunu çeşididir. Florür, ağız içerisinde bakteri oluşumu azaltmaya yardımcı olmak ve dişlerin ihtiyacı olan element desteğini sunmak açısından önemlidir. Çok yüksek dozlarda florür ağız ve diş sağlığı için olumsuz etkiler sunabilir. Yetişkinler için hazırlanmış diş macunu çeşitleri bu açıdan herhangi bir sorun teşkil etmeyecek şekilde hazırlanmıştır. Meridol Diş Macunu ve Yumuşak Diş Fırçası kapsamlı bir bakım deneyimini desteklemek adına ideal bir seçenektir. Destekleyici yapısı sayesinde ağız ve diş sağlığınızı olumlu yönde destekler. Çocuklarınız için diş macunu tercih ederken çocuklara özel ürünler kullanarak florüre bağlı görülebilecek sorunların önüne geçebilirsiniz.

En İyi 5 Diş Beyazlatıcı Macun Ürünleri

Diş beyazlatıcı macun, dişlerde beslenme ve bakımsızlığa bağlı gelişebilecek renk değişimini geriye almaya yardımcı olmak için tasarlanmış ürünlerdir. Herkesin diş rengi kendine hastır. Dişinizin doğal rengini diş hekimi muayeneniz ile netleştirebilirsiniz. Sarı tonlarında bir diş rengi, macun kullanımı ile değişmez. Fakat kahve, çay, sigara kullanımına bağlı renk değişimi geriye alınabilir. Bu değişimdeki ilk adım renk değişimine sebep olan ürünlerin kullanımını bırakma ya da azaltma olacaktır.

Sensodyne Promine Onarım Beyazlatıcı Macun beslenme ve yetersiz ağız diş bakımına bağlı gelişebilecek renk değişimini onarmayı desteklemek için özel olarak hazırlanmıştır. Düzenli kullanımda dişlerinizin renginde açılmaya katkı sağlar. Ağız ve diş sağlığınız için düzenli olarak diş fırçalama, ağız çalkalama suyu kullanma ve diş ipi kullanımı önem taşımaktadır. Recete ‘nin en çok tercih edilen 5 diş macunu ürünü aşağıdaki gibidir:

 • - Meridol Diş Macunu 75ml + Yumuşak Diş Fırçası Seti
 • - Dentiste Plus White 120g
 • - L'angelica Total Protection Toothpaste 75ml
 • - DentaSave Klorhex Yoğun Bakım Diş Macunu 75ml
 • - Sensodyne Hassasiyet ve Diş Eti 75ml

Siyah Diş Macunu Farkı

Son dönemde popülerleşen ürünlerden bir tanesi de karbon aktif ürünlerdir. Karbonun aktif etkisi sayesinde temizleme deneyimi gerek yüz bakımı gerekse ağız diş bakımında tercih edilmektedir. Splat Black Lotus Whitening Siyah Diş Macunu diş yüzeyinde oluşan lekelerin temizlenmesinde destekleyici etkiler sunar. Taze bir nefes ve temiz bir diş görünümüne destek olarak göz alıcı bir gülüşe kavuşmanıza yardımcı olur.

Ağız ve diş sağlığında bakımın yanı sıra önem kazanan bir diğer nokta ise beslenmedir. Çay, kahve ve sigaranın fazla tüketimi diş minesi üzerinde renk değişimi yaratabilir. Bu renk değişiminin önüne geçmek için düzenli olarak bakım yapmaya ek, tükettiğiniz gıdalarda da ufak değişimlere adım atabilirsiniz.