Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kayganlaştırıcı Jel Çeşitleri

Kayganlaştırıcı jel , cinsel ilişkilerin daha rahat bir şekilde yaşanması için kullanılabilir. Adından da anlaşılacağı gibi kayganlığı arttıran bir etkiye sahiptir. Kendi içinde birçok çeşidi olan kayganlaştırıcı jeller, cinsel yaşamın aranan ürünlerinden birisi haline gelmiştir. Uygulaması oldukça basit olan bu ürünler, cinsel yaşamın istenen hazza ulaşmasına yardımcı olabilir.

Kayganlaştırıcı Jel Fiyatları

Kayganlaştırıcı jel fiyatları, ürünün markası ve miktarına bağlı olarak değişebilir. Bu ürünlerin kendi içinde farklı türleri olması da fiyatların değişken olmasının bir diğer nedeni olarak ifade edilebilir.

İçeriğine göre ürünlerin etki süreleri ve temizlenme zorlukları da farklılık gösterebilir. Su bazlı olan kayganlaştırıcı jel, çok hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebilir.

Kayganlaştırıcı jel fiyatları üzerinde markalara göre farklı fiyat seçenekleri bulunabilir. OK ve Durex gibi dünyaca ünlü markalar tarafından sunulan bu ürünler, geniş bir fiyat aralığına sahiptir. İhtiyaca göre bunlar arasından uygun olanlar tercih edilebilir.

En Çok Tercih Edilen Kayganlaştırıcı Jel Ürünleri Neler?

Bilinen markaların su bazlı ürünleri, daha fazla tercih edilmektedir. Kayganlaştırıcı jel çeşitlerinin kolay temizlenmesi, istenen etkiyi sağlaması vb. özellikler, tercih edilmelerinde etkilidir.

İndirimli Kayganlaştırıcı Jel Çeşitleri Neler?

Kayganlaştırıcı jel fiyatları , indirimli fiyatlar ve avantajlarla Recete.com ‘da sizi bekliyor. Birçok kayganlaştırıcıyı indirimli olarak satın alabilirsiniz. Recete.com tarafından sağlanan avantaj ile dünyaca ünlü markaların farklı türdeki kayganlaştırıcı ürünlerini indirimli olarak alma avantajı yakalayabilirsiniz.