Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 31 ürün bulunmaktadır.

Bebekler için Koku, Losyon ve Yağlar

Hassas cilt yapısına sahip olan bebekler, dış etkenlere karşı çok daha savunmasızdır. Etkin içeriği sayesinde güçlü bir koruma sağlayan bebek bakım ürünleri ile bebeğinizin olumsuz dış etkenlerden korunmasını sağlayabilirsiniz. Özel formüle edilen bebek ürünleri, içeriğindeki doğan bileşenlerle hem güçlü bir bakım sunar hem de tam koruma sağlar.

Günlük kullanıma uygun üretilen bakım kremi bebeğinizin cildinin ihtiyaçları karşılamaya yardımcı olur. Bebeklerin narin cildinin nem dengesini korumayı amaçlayan bakım ürünleri, ebeveynler tarafından sıklıkla kullanılır. Ciltte kurumaya bağlı olarak ortaya çıkan döküntüleri önlemeye yardımcı olan bebek losyonları kuruluk sorunlarına karşı çözümler sunar. Çocuğunuzun bez değişiminden ve banyo gibi bakım ihtiyaçlarından sonra losyonları uygulayabilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin cildinin korunmasına yardımcı olabilirsiniz.

Gün içinde sık yapılan bez değişimi sebebi ile sıklıkla dış etkenlere maruz kalan bebeğinizin cildini pişik kremleri ile koruyabilirsiniz. Bebek pişik kremi düzenli kullanımla tahriş sorunlarının önüne geçer. Mevcut sorunların da giderilmesine yardımcı olur. Pişiğin yanı sıra bazı etkenlere bağlı olarak gelişen kızarıklık sorunlarına karşı da bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Farklı beklenti ve ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilen bebekler için bakım ürünleri reçete.com’da sizi bekliyor.

Besleyici Bebek Krem ve Yağları

Bebeklerin hassas bir cilt yapısına sahip olması bazı bakım rutinleri gerektirir. Çevresel etkenlere, cilt hassasiyetlerine bağlı olarak ortaya çıkan cilt sorunları çözmek ve önlemek için bebek vücut losyonu, krem ve yağlardan yararlanabilirsiniz. Özel formüle edilen bakım ürünleri, bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Uzmanlar ile ebeveynlerin deneyimleri neticesinde geliştirilen bebek yağı önerileri bebeğinizin rahat etmesine yardımcı olur.

Biricik yavrunuzun hassasiyet sorunlarına bağlı olarak yaşadığı huzursuzluğu gidermek için yağlar ve kremlerden yararlanabilirsiniz. Bebeklerin farklı sorun ve ihtiyaçlarına uygun ürünler seçerek, yeni bir bakım rutini oluşturabilirsiniz. Bakım ürünü olarak kullanılan krem ve yağlar, farklı uygulama önerileri ile bebeklerin rahatlamasına yardımcı olabilir. Temizlik sonrası uygulayacağınız yeğ ve kremleri masaj eşliğinde bebeğinizin cildine sürebilirsiniz.

Kuruluğa yatkın olan ya da bez değişimi gibi sebeplerle kaşıntıya neden olan kırmızı, kabarık, kuru lekelerin giderilmesine yardımcı olan bebek nemlendirici losyon ürünlerine reçete.com üzerinden ulaşarak bebeğinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Bebek Temizlik Ürünleri

Yavrunuzun yaşına ve cilt tipine göre farklı ihtiyaçları vardır. Bebeğinizin hassas derisinin temiz olması için etkili ve doğru bebek şampuanı gibi ürünler kullanmanız gerekir. Bebeklerin cilt tahrişlerinin önüne geçmek için temizlik ürünü seçimi oldukça önemlidir. Çocuğunuzun hassasiyet durumuna, bütçenize ve kullanım sıklığına göre bebek şampuanları içinden seçim yapabilirsiniz.

Bebeklere özel formüle edilen bebek şampuanları günlük kullanım için uygundur. Oldukça hassas bir cilde sahip olan bebekler için geliştirilen şampuanlar arasında doğumdan itibaren kullanıma uygun olan birçok ürün yer alır. Doğal ve organik ürünler kullanılarak üretilen şampuanlar, bebeğinizin saçlarında ipeksi bir görünüm sunar. Bebeğiniz için şampuan çeşitleri arasından çocuğunuzun dermatolojik özelliklerine uygun seçimler yapabilirsiniz.

Bebek temizleme ürünleri geniş ürün yelpazesi ile özgür bir seçim alanı sunar. Yavrunuzun bakım ihtiyaçlarını gideren temizlik ürünlerini kullanarak bebeğinizin cildinin hassasiyet sorunlarının önüne geçebilirsiniz. Doğumdan itibaren yeni doğanlar, dış dünyaya karşı çok daha savunmasızdır. Bu dönem bebeğinizin ihtiyaçlarını gidermede kullanacağınız temizlik ürünlerini, reçete.com üzerinden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Doğal Bebek Bakım Ürünleri

Markalar bebek bakım ürünlerinde özel formüller uygular. Boyut ve özellikler ile bebek bakım ürünleri ebeveynlere farklı tercih imkanları sunar.  Mustela bebek losyonu gibi bebeğinizin hassasiyet durumu, yaşını ve özel gereksinimleri göz önünde bulundurularak üretilen ürünleri inceleyebilir ve uygun olanları kullanabilirsiniz. Zengin bir ürün gamına sahip olan bebek ürünleri, markalar tarafından özel olarak formüle edilir.

Mustela bebe losyonu gibi uygun fiyatlı, doğal içerikli ürünler bebeğinizin cildini en iyi şekilde korur. Ürün çeşitliliği bakımından çeşitli alternatifler sunan Mustela markası, kalite kadar kullanım kolaylığı da sunar. Özel olarak formüle edilen bebek ürünleri üstün koruma sağlar. Bebeklerin narin tenine uygun pH düzeyine sahip olan bebek nemlendirici ürünler yumuşak dokusuyla etkin bir nemlendirme sunar.

Bebeklerin cildine uygun özel formüle edilen ürünler, hızlı emilen yapısı nedeniyle kolay bir uygulama sunar. Yavrunuzun bakımını hızlı bir şekilde yapmanıza sağlayan bebek yağı gibi ürünler, derinlemesine etkili bir nemlendirme çözümüdür. Hafif yapısıyla rahat kullanım sunan ürünler; nemlendirme, temizleme ve rahatlatma sağlar.

İçerik açısından sunulan alternatiflerin yanı sıra koku ve etki bakımından da ebeveynlere geniş ürün yelpazesi sunan markaların farklı formüllere sahiptir. Mis gibi bebek kokusu sunan ürünler, bebeğinizin gün boyu temiz ve ferah olmasına da yardımcı olur. Etkili kokusu ile etkin bir nemlendirme özellikleriyle ön plana çıkan bebek bakım ürünü çeşitlerine reçete.com üzerinden ulaşarak bebeğinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Bebek Bakım Ürünleri Fiyatları

Bebeğiniz için en iyi bebek losyonu, krem, şampuan gibi ürünlere sahip olmak her ebeveynin hayalidir. Ürünlerin sahip olduğu özellikler, marka, içerik ve gramaj bakımından farklı fiyatlara sahiptir. Kullanım sıklığınıza, bebeğinizin hassasiyetine ve bütçenize uygun olan alternatifler arasından seçimler yapabilirsiniz.

Farklı bütçelere uygun seçenekler sunan en iyi bebek yağı, şampuan ve losyon fiyatları marka ve içerik özellikleri bakımından farklılık gösterir. Bütçenize göre yapacağınız seçimlerle çocuğunuzun bakım ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz için etkili olan markaları kullanarak güvenli bir bakım yapabilirsiniz. Şampuan, pişik kremi, nemlendirici gibi farklı ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Böylece bebeğinize hem güçlü bir bakım yapabilir hem de en iyi bebek kokuları ile mis gibi kokmalarını sağlayabilirsiniz. Özel olarak geliştirilen bebek bakım ürününlerine reçete.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, bebeğiniz için em iyi bakım rutinini oluşturabilirsiniz.