Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Işıltı Veren Spreyler

Işıltı veren spreyler , kolay kullanılan ve cilde nem, canlılık ve parlaklık kazandıran ürünlerdir. Günlük bakım ve temizlik rutinlerinin ardından cilde rahatça uygulanabilen sprey formuyla öne çıkar. Bakımlı bir cilt görünümü sağlayan ışıltı veren spreyler, farklı parlaklık düzeyleri ve boyutlarla kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Işıltı Veren Sprey Fiyatları

Işıltı veren sprey fiyatları ürün boyutları ve çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. Her ürün gibi marka, boyut ve içeriğe göre farklı fiyatlandırmalara sahip olan ışıltı spreyleri kusursuz bir görüntü arzu eden herkesin ulaşabileceği fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

itemprop="mainEntity" itemscope="faq" itemtype="https://schema.org/Question">

Işıltı Veren Spreyler Ne İşe Yarar?

Cildinizin hak ettiği hoş ve eşsiz görünümü almasını kolaylaştıran ışıltı veren spreyler, cildinizin gün içerisinde kaybettiği nemi geri kazanmasına katkıda bulunur. Çabuk emilen yapısı ile ciltte yağlı hissi bırakmadan nemlendiren, besleyen, onarımına katkı sağlayan ve pürüzsüz görünümünü kazanmasına yardımcıdır. Işıltı veren spreyler, eşsiz kokularıyla kullanıcıyı her yönden memnun etmeye odaklı ürünlerdir. Antioksidan içerikli parlaklık veren yağ, krem ve spreyler, cilt bariyerinin onarılmasını hızlandırmaya ve cilt sorunlarının ortaya çıkmasını engellemeye yardımcı olur.

İndirimli Işıltı Veren Sprey Ürünleri Neler?

Nazik dokunuşlarla cildi yumuşatan Nuxe Huile Prodigieuse OR, yüz, vücut ve saçlar için besleyici, onarıcı ve yumuşatıcı altın parıltılı kuru yağ ürünü kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. Geniş içeriği ve çok amaçlı kullanımı olmasının yanı sıra indirimli olarak satışa sunulmuştur. Tatlı badem yağı, kamelya yağı, Hodan yağı, fındık yağı, Avustralya fındığı yağı, Argan yağı, Tsubaki yağı, ve altın rengi sedef ile zenginleştirilen içeriği sayesinde cilde bebeksi bir yumuşaklık ve parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Nuxe Huile Prodigieuse OR, mineral yağ veya silikon içermez. Cildin doğal yapısını korumaya yardımcıdır ve size kusursuz bir parlaklık sağlamaya çalışır. Nuxe kuru yağları yalnızca cilt için değil yüz ve saçlar için de parlaklık sağlayan bir üründür. Her mevsim uygulanabilir olan ürün, %98 doğal içerikten oluşmaktadır.

Nuxe markasının kullanıcının beğenisine sunduğu ürünleri farklı boyutlardadır. Her boyuttaki ışıltı veren kuru yağ bazlı ışıltı veren spreyler indirimli olarak satıştadır. Ayrıca diğer tüm markaların ürünleri için Recete.com’un ilgili kategorisini inceleyebilirsiniz.