Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Sinekleri Ne Kovar?

Keyifli yaz akşamlarının ya da doğada geçirilen yaz günlerinin en rahatsız edici faktörlerinden olan sinekler, sıcak günleri bir kabusa çevirebilir. Kaşıntı ve tahrişe neden olan sinek ısırığı, sık sık karşılaşılan durumlardan biri olup, en keyifli anlarınızda konforunuzu bozabilir.

Özellikle açık havada geçirilen zamanlarda sineklere engel olmak pek mümkün olmasa da, sizden uzaklaşmalarını sağlayabilirsiniz. Sinek kovucu sprey çeşitleri, kullanıcıların sinek ısırığına maruz kalmasını engellemeye yardımcı ürünlerden biridir. Sprey formunun yanı sıra bu ürünlerin krem seçenekleri de bulunur. Bebekler için sinek kovucu ise yaz aylarında en çok tercih edilen anne bebek ürünlerinden biri olarak Recete ‘de size sunulmaktadır.

Sineklerden Kurtulmak İçin Ne Yapmalı?

Evinize sineklerin girmemesi için çeşitli ev tipi ürünler bulunmaktadır. Bir diğer yandan, sürekli evde olamayacağınız için kendinizi sineklerden korumak ve sineklerin size yaklaşmasının önüne geçmek için sinek kovucu krem seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Bu kremler üretilirken, sineklerin uzaklaşmasına yönelik şekilde formüle edilmektedir.

Dışarı çıkmadan önce bu ürünü uygulamanız gün boyu konfor bulmanıza yardımcı olur. Sprey çeşitleri ise kullanım açısından pratik bulunan ürün seçenekleri arasında yer alır. Aynı zamanda bu ürünler küçük paketleri ile çantanızda taşımanıza ve ihtiyacınız oldukça uygulayabilmenize olanak sunar.

Sinek Kovucu Çeşitleri

Sinek kovucular hem farklı formlarda hem de farklı yaş gruplarına yönelik çeşitlere sahiptir. Sprey sinek kovucu ya da krem sinek kovucu seçeneklerinden hangisinin size daha uygun olduğuna karar vererek ürün seçiminizi yapabilirsiniz.

Defans, Incia ve Trukid bu kategorinin önerilen markaları arasında yer almakta olup, sprey ve losyon formunda ürün seçeneklerine sahiptir. Bebekler için sinek kovucu ürün alternatifleri de bulunmaktadır.

Sinek Kovucu Sprey ve Krem

Kategorimizin ürünleri hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur. Sinek kovucu sprey seçiminiz sırasında ürün içeriğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Derinizle direkt olarak temas edecek ürünlerde, ürün içeriğini kontrol ederek seçim gerçekleştireibilirsiniz.

Incia Body Protective Body Lotion, doğal içeriği ile öne çıkan ürünler arasındadır. Trukid Baby Organic Protective Baby Spray ise hassas bebek cildi için özel olarak üretilmiştir.

Sinek Kovucu Fiyatları

Sinek kovucu krem ve sprey fiyatları, ürünün markasına ve gramajına göre değişiklik gösterebilir. Her yıl yaz mevsimi yaklaşırken, bakım ürünleri alışverişinize mutlaka eklemeniz önerilen bu ürünlerin kampanyaları ve indirim seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak için sitemizin ilgili kategorisini ziyaret edebilirsiniz.