Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 339 ürün bulunmaktadır.

Güneş Kremleri ve Güneş Koruyucuları

Hem cilt bakım rutininin tamamlayıcı hem de yaz tatillerinin en çok ihtiyaç hissedilen ürünleri arasında yer alan güneş kremleri farklı yaş gruplarına özel, cilt tiplerine özel ve farklı koruma faktörleri ile üretilmektedir.

Her kullanıcının tüm cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi güneş kremi kategorisinde de ihtiyacı değişir. Bazı markalar, tüm cilt tipleri ile uyum sağlayan içerikler sunarken, bazı ürün seçenekleri özel cilt tipleri için formüle edilmiştir.

Cildiniz hassas, yağlı, karma ya da normal olsun fark etmeksizin kullanabileceğiniz ürünlerin başında Avene Fluid SPF50+ Dry Touch yer alır. Çok yüksek koruma faktörü güneşin zararlı ışınları ile cildiniz arasında koruyucu bir bariyer oluşturmayı hedefler.

Tüm cilt tipleri için uygun olan bir diğer ürün ise Bioderma Photoderm Max Aquafluid SPF50+ Light güneş kremi ürünü olur. Bu ürün hafif renklendirme etkisine de sahiptir.

Güneşe en toleranssız cilt tipleri arasında kuşkusuz lekeli ciltler yer alır. Bioderma Photoderm SPOT SPF50+ Cream, bu cilt tipi için özel olarak üretilmiştir.

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30 ise yağlı ciltler için güneş kremi seçenekleri arasında yer alır.

Güneş Koruyucu Krem Markaları

En iyi güneş kremi markaları arasında Avene, Bioderma, Hamilton ve Dermalogica bulunur. Bu markaların tüm ürünlerine ve diğer marka seçeneklerine recete.com güneş bakım ürünleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu markalar, kuru ciltler için güneş kremi, yağlı ciltlere özel seçenekler, hassas ciltlere özel güneşten korunma gibi pek çok ürün alternatifi sunar.

Güneş Kremi Fiyatları En Uygun Nerede?

Güneşten korunma ürünleri, farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok seçeneğe sahip olduğu için güneş kremi fiyatları da aynı şekilde değişkenlik gösterir. Fiyat farkı yaratan bir diğer durumda ürün gramajı olur.

Kendiniz ve aileniz için alışverişiniz sırasında güneş kremi fiyatları hakkında detaylı bir araştırma yapmak, tercih ettiğiniz ürünleri özel kampanyalarla satın almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Tüm güneş kremi ve güneş koruyucu ürünlerimizi keşfetmek için tıklayın, uygun fiyatlı ürünleri keşfedin.

Güneş Kremi PA+++ Ne Demek?

Güneş koruyucu ürün seçimi sırasında ürün ambalajları üzerinde SPF, PA, PA++, PA+++ gibi işaretler ve açıklamalar görülmektedir. Bu açıklamalar, ürün seçiminizde son derece önem taşır.

SPF herkesin bildiği gibi Sun Protection Factor, yani Güneş Koruma Faktörü anlamına gelir. PA ise ürünün UVA ışınlarına karşı koruma gücünü gösterir.

PA listelemesi, PA+, PA++ ve PA+++ şeklindedir. PA+++ en yüksek koruma gücü olup, 3 artıya sahip olan ürünler, cildinizi güneşin zararlarından ve cilt yaşlanasından daha uzun süre UVA ışınlarına karşı korumayı destekler.

UVB ışınlarının yanı sıra güneş kremleri seçiminiz sırasında UVA ışınlarına karşı koruma özelliğinin de bulunduğundan emin olmanız önerilir.

Bazı ürünlerde PA listelemesini görmeseniz de UVA/UVB koruması ibaresi bulunmaktadır. Bu ürünleri de rahatlıkla tercih edebilir ve güneşin zararlı etkilerinden korunmak için ürün seçiminizi tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.