Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 400 ürün bulunmaktadır.

Güneş Kremleri ve Güneş Koruyucuları

Hem cilt bakım rutininin tamamlayıcı hem de yaz tatillerinin en çok ihtiyaç hissedilen ürünleri arasında yer alan güneş kremleri farklı yaş gruplarına özel, cilt tiplerine özel ve farklı koruma faktörleri ile üretilmektedir.

Her kullanıcının tüm cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi güneş kremi kategorisinde de ihtiyacı değişir. Bazı markalar, tüm cilt tipleri ile uyum sağlayan içerikler sunarken, bazı ürün seçenekleri özel cilt tipleri için formüle edilmiştir.

Cildiniz hassas, yağlı, karma ya da normal olsun fark etmeksizin kullanabileceğiniz ürünlerin başında Avene Fluid SPF50+ Dry Touch yer alır. Çok yüksek koruma faktörü güneşin zararlı ışınları ile cildiniz arasında koruyucu bir bariyer oluşturmayı hedefler.

Tüm cilt tipleri için uygun olan bir diğer ürün ise Bioderma Photoderm Max Aquafluid SPF50+ Light güneş kremi ürünü olur. Bu ürün hafif renklendirme etkisine de sahiptir.

Güneşe en toleranssız cilt tipleri arasında kuşkusuz lekeli ciltler yer alır. Bioderma Photoderm SPOT SPF50+ Cream, bu cilt tipi için özel olarak üretilmiştir.

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30 ise yağlı ciltler için güneş kremi seçenekleri arasında yer alır.

En İyi Markaların Güneş Kremleri ve Güneş Koruyucularında Kampanya Fırsatları

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak, cilt sağlığı açısından oldukça önemlidir. Güneşten korunmayan ciltlerde leke veya yaşlanma belirtileri gibi sorunlar daha sık görülür. Yaz aylarında keyifli vakit geçirmek için en doğru güneş kremi tercihini yapmak gerekir. Güneş kremleri ve güneş koruyucularında bazı markalar kalite ve etkisiyle öne çıkar. La Roche Posay, Sebamed, Solante, Bioderma, Mustela, Avene gibi markalar sağlıklı ve etkili güneş bakım ürünleri sunan markalardır. La Roche Posay güneş kremleri sağlıklı içerik ve etkili bakım özellikleriyle çıkarken dünya çapında beğenilen ürün seçeneklerinden birisi de Mustela güneş kremi seçenekleridir. Dermatolojik olarak onaylı güneş krem seçeneklerinde en iyi markaların ürün seçeneklerini sitemizden orijinal marka güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Güneş kremi seçerken Solante güneş kremi etkili ürün seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. En iyi markaların orijinal güneş kremi seçeneklerinde farklı alternatifleri değerlendirebilir, kampanya fırsatlarını inceleyerek seçtiğiniz ürünleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Hangi Markaların Güneş Kremleri Tavsiye Edilen Güneş Kremleridir?

Güneş kremlerinde bazı markaların ürün seçenekleri daha popülerdir. Bu markaların ürünleri dermatologların da önerdiği ürünlerdir. Sebamed güneş kremi sağlıklı içerik ve etkili koruma ile öne çıkan seçeneklerden birisidir. Sebamed güneş koruyucu ve kremlerinde farklı ihtiyaçlara yanıt veren alternatif ürün seçenekleri bulunur. Bioderma güneş kremi biyolojik ve kalıcı çözümler sunan kaliteli güneş kremi seçenekleri arasında yer alır. Bu markanın da çok çeşitli güneş koruyucu ve krem seçenekleri vardır. Avene stick güneş kremi popüler ürün alternatifleri arasındadır. Avene kaliteli cilt bakım ürünleriyle dünya çapında popüler markalardan biri olarak dikkat çeker. Solante güneş kremi seçenekleri de kaliteli sağlıklı ve etkili çözümler sunan güneş kremi seçenekleridir. Tavsiye edilen, popüler olan kaliteli markaların orijinal güneş bakım ürünlerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İndirim ve kampanya fırsatlarımızı keşfederek yüksek kalitede güneş kremi tercihini en iyi fiyat avantajıyla yapabilirsiniz.

İhtiyaca Göre Güneş Kremi Tercihi Nasıl Yapılır?

Güneş kremi seçerken öncelikle yetişkin ve çocuklar için ayrı tercihler yapmak gerekir. İçerik olarak farklı seçenekler sunan çocuklar için güneş kremi çeşitleri vardır. Çocuklar güneş bakımında çok daha hassas ihtiyaçlara sahiptir. Çocuklar için güneş bakım ürünü seçerken dermatolojik açıdan sağlık seçimler yapmaya dikkat edilmelidir. Çocuk güneş kremi tercihi yaparken sağlıklı içerik ile öne çıkan markaları tercih edebilirsiniz. Mustela, Sebamed Bioderma gibi markalar sağlıklı içerik ve çocuklara özel ürün seçenekleriyle sıklıkla tercih edilir. Güneş kremi seçerken yüz ve vücut için de ayrı tercihler yapmaya özen göstermelisiniz. Yüz güneş kremi yüz bölgesinin hassas cilt bariyerine göre tasarlanan güneş kremidir. Yüz güneş kremleri yaz aylarında günlük cilt bakımında tercih edilebilir. İhtiyacınıza göre en iyi güneş bakım ürünlerine sitemizden ulaşabilir, sağlıklı ve doğru tercihler yaparken recete.com ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Güneş Koruyucu Krem Markaları

En iyi güneş kremi markaları arasında Avene, Bioderma, Hamilton ve Dermalogica bulunur. Bu markaların tüm ürünlerine ve diğer marka seçeneklerine recete.com güneş bakım ürünleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu markalar, kuru ciltler için güneş kremi, yağlı ciltlere özel seçenekler, hassas ciltlere özel güneşten korunma gibi pek çok ürün alternatifi sunar.

Güneş Kremi Fiyatları En Uygun Nerede?

Güneşten korunma ürünleri, farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok seçeneğe sahip olduğu için güneş kremi fiyatları da aynı şekilde değişkenlik gösterir. Fiyat farkı yaratan bir diğer durumda ürün gramajı olur.

Kendiniz ve aileniz için alışverişiniz sırasında güneş kremi fiyatları hakkında detaylı bir araştırma yapmak, tercih ettiğiniz ürünleri özel kampanyalarla satın almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Tüm güneş kremi ve güneş koruyucu ürünlerimizi keşfetmek için tıklayın, uygun fiyatlı ürünleri keşfedin.

Güneş Kremi PA+++ Ne Demek?

Güneş koruyucu ürün seçimi sırasında ürün ambalajları üzerinde SPF, PA, PA++, PA+++ gibi işaretler ve açıklamalar görülmektedir. Bu açıklamalar, ürün seçiminizde son derece önem taşır.

SPF herkesin bildiği gibi Sun Protection Factor, yani Güneş Koruma Faktörü anlamına gelir. PA ise ürünün UVA ışınlarına karşı koruma gücünü gösterir.

PA listelemesi, PA+, PA++ ve PA+++ şeklindedir. PA+++ en yüksek koruma gücü olup, 3 artıya sahip olan ürünler, cildinizi güneşin zararlarından ve cilt yaşlanasından daha uzun süre UVA ışınlarına karşı korumayı destekler.

UVB ışınlarının yanı sıra güneş kremleri seçiminiz sırasında UVA ışınlarına karşı koruma özelliğinin de bulunduğundan emin olmanız önerilir.

Bazı ürünlerde PA listelemesini görmeseniz de UVA/UVB koruması ibaresi bulunmaktadır. Bu ürünleri de rahatlıkla tercih edebilir ve güneşin zararlı etkilerinden korunmak için ürün seçiminizi tamamlayabilirsiniz.