Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Bebek Ağız ve Burun Sağlığı Ürünleri Nelerdir?

Bebeklerin cilt bakımı kadar, ağız ve burun sağlığı da özel ilgi gerektirir. Bu nedenle seçilecek ürünlerin de onlara özel olması son derece önemlidir. Henüz dişleri çıkmamış bebeklerin ağız bakımı ve diş çıkarma dönemine yönelik ürünler ile bebeklerde burun tıkanıklığı sorunun önüne geçmeyi destekleyen ürünler, bebek ağız ve burun sağlığı ürünleri arasında öne çıkmaktadır.

Diş fırçaları, diş macunları ve diş fırçası seçenekleri arasından seçiminizi yaparken, bebeğinizin kaç aylık olduğunu göz önünde bulundurarak, uygun ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Bebek Ağız ve Burun Sağlığı Ürünleri En Uygun Nerede?

Sağlıklı bir ağız ve buruna sahip olan bebekler daha huzurludur. Diş çıkarma döneminde bebeklerin ağız bakımının doğru yapılması bu evreleri daha rahat atlatmasına yardımcı olur. Sonraki aşamada ise, yeni çıkan dişlerin bakımına son derece özen gösterilmesi önerilir.

Sık değiştirildiği için anneler bu ürünlerin en kalitelisi kadar, en uygun fiyata sahip olanını da aramaktadır. En iyi markaların bebek ağız ve burun sağlığı ürünleri için çeşitli kampanyalara ve indirim seçeneklerine recete.com sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Bebek Ağız ve Burun Sağlığı Ürünleri

En çok tercih edilen bebek ağız ve burun sağlığı ürünleri arasından siz de bebeğiniz için en doğru seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Smiley Baby Parmak Diş Fırçası, pembe ve mavi kap seçenekleri ile hem kız hem de erkek çocuk annelerinin severek kullandığı ürünlerden biridir. Bio Smile Diş Macunu 50ml, içeriğindeki Aloe Vera ile ağız sağlığı bakımına destek bir ürün olup, içeriğindeki muzun tadı bebek ve çocukların hoşuna gitmektedir. Chicco Diş Fırçası Seti ise pembe ve mavi olmak üzere 2 farklı renk seçeneğine sahiptir.

Bebek Ağız ve Burun Sağlığı Ürünlerinin Kullanılma Nedeni

Her bireyin ağız sağlığına özen göstermesi gerekirken, bu durum bebekler için de geçerlidir. Diş çıkarma dönemi ve sonrasında yeni çıkan süt dişlerinin bakımı özen ister. Bakım esnasında ise mutlaka bebek ağız ve burun sağlığı ürünleri arasından seçim yapılmalıdır.

Bebek Ağız ve Burun Sağlığı Ürün Fiyatları

Bebek ağız ve burun sağlığı ürünleri arasında özellikle diş fırçaları, uzun süre kullanılmamalı ve 3 ayda bir değiştirilmelidir. Bu yetişkinler için de geçerli bir durum olmakla birlikte bebeklerde 6 aydan sonra diş fırçası kullanımı ile 12 aydan sonraki diş fırçası gereksinimi farklılık gösterir. Seçilen ürün fiyatları, marka ve ürün özelliğine göre farklılık gösterebilir.