Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Saç Derisi Bakımı Ürünleri Neler?

Saç derisi, saçların gücünü aldığı ve beslendiği yerdir. Tükettiğimiz gıdalardan alınan vitamin ve mineraller saça kökler aracılığı ile saç derisinden geçer. Saçlarımızda dökülme başta olmak üzere pek çok sorun yaşadığımızda öncelikle aklımıza saç bakım ürünleri gelir. En çok tercih edilen 5 saç bakım ürünü aşağıdaki gibidir:

  • Maxact ICH Shampoo 250ml & ICH Foam 200ml Kofre
  • Ducray Kertyol PSO Shampoo 200ml
  • Maxact RCH Shampoo 250ml & RCH Foam 200ml Kofre
  • Moos Stinging Nettle Shampoo 200ml
  • Phyto RE30 Anti-Grey Hair Treatment 50ml

En çok tercih edilen veya diğer saç derisi bakım ürünleri arasından dilediğinizi sipariş verebilir ve Recete ile uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

En İyi Kuru Saç Derisi için Bakım Ürünleri Hangileri?

Kuru saç derisi, kaşıntı ve pul pul dökülme başta olmak üzere pek çok etki ile kendisini belli eder. Kuru saç derisi için bakım ürünleri soruna yönelik formülleri ile destekleyici etki göstermeye çalışır.

Saç derinizde kuru ve kalın plaklar oluşmaya başladıysa, Ducray Kertyol PSO Shampoo, bu soruna karşı üretilen şampuanlardan biri olup, saç derisinin eski formuna kavuşmasına yardımcı olur.

Saç derisinde kabuklanma sorunu yaşayanlar içinse Keratolitik Şampuan seçenekleri önerilmektedir. Maxact ICH Shampoo, hem şampuan hem de duş köpüğü olarak kullanılabilme özelliğine sahip olup, aynı zamanda tüm cildinizdeki kabuklanma sorunun önüne geçmeyi hedefler.

Saç Derisi Bakım Ürünleri Uygulama Sırası

Saç derisi bakımı, saçın kalitesinde ve saç sorunlarının önüne geçilmesini desteklemede etkin rol oynamaktadır. Şampuan başta olmak üzere pek çok form seçeneği bu bakım ürünlerinin içerisinde yer alır. Saç derisinde kabuklanma sorunu yaşayanlar içinse Keratolitik Şampuan seçenekleri öneril Şampuanı, saç derisi bakım ürünleri arasında ana ürün olarak baz aldığınızda, şampuanlama öncesi ve sonrası kullanılacak ürünler vardır. Örneğin, Bioxcin Forte Yoğun Saç Dökülmesi İçin Bakım Kiti içerisinde şampuan, keratin complex tablet ve saç serumu bulunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.