Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 34 ürün bulunmaktadır.

Etat Pur ile Cildinizi Güzelleştiren Saflık

Etat Pur, her cilt tipine uygun ürettiği kaliteli ürünlerle sektörün lider markalarından biridir. Ürünlerin bileşiminde sağlığa zararlı hiçbir maddeye yer verilmez. Bu üretim politikası sayesinde güvenilir bir marka olmayı başaran Etat Pur, ürünlerini hiçbir koşulda hayvanlar üzerinde test etmez. Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun geliştirilen ürünlerin paketlenmesinde bilinçli şekilde hareket edilir.

Markanın kaliteli malzeme kullanımının yanı sıra çevre dostu politikaları en önemli tercih edilme sebeplerindendir. Kullanıcıların ürünlerden memnun olmalarının önemli sebeplerinden biri de formüllerin biyomimetik yapılarıdır. Bu üretim tekniği sayesinde etat pur retinol gibi tüm ürünler cilt ile uyumlu şekilde formüle edilir. Marka ürünlerinin formüllerini geliştirirken hem hassas hem de yenilikçi bir bakış açısı ile hareket eder.

Ürünlerin içinde yapay renklendirici, petrokimyasal bileşenler ve kimyasal koruyuculara yer almaz. Sağlıklı ve doğal içerik üretimi ile hareket edilen ürünlerde, üretim aşamasında kullanılan su biyomimetik özelliği kullanılır. Böylece cildin doğal bileşenlerine ve dengesi korunur. Geliştirilen formüllerle mevcut dengenin korunur ve desteklenir. Bu sayede hassas cilt tiplerine sahip kullanıcılar da ürünlerden memnun kalır.

Marka, nemlendirici, yüz yıkama jeli, maske, serum gibi farklı pek çok kategoride ürün üretir. Etat Pur nemlendirici ve çok daha fazlasını online alış veriş imkanı ile recete.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Her Cilt Tipi İçin Özel Formüle Edilen Etat Pur Çeşitleri

Etat Pur retinol cildin kirden arındırılmasına ve tazelenmesine yardımcı olur. Cildin yağlı ve parlak görünümü engellerken gözenekleri de sıkılaştırır. Anında köpüren bitkisel ve hafif yapısı ile doğal bir temizlik yapar. Cilt dengesini korumaya yarayan ürün, kuruma ve pullanma gibi durumları mininum seviyeye indirir. Etat Pur retinol kullananlar, ürün hakkında kullanım tecrübeleri ile bilgilendirici yorumlar yapar. Bu yorumları da inceledikten sonra satın alma konusunda daha kolay karar verebilirsiniz.

Etat Pur purifying cleansing gel, derinlemesine temizlik sunar. Temizlikten sonra markanın nemlendiricileri devreye girer. Bu başlık altında yer alan ürünlerin içerikleri birbirinden farklıdır. Kuru, karma ve yağlı cilt tiplerine uygun nemlendirme sağlanır. Etat Pur nemlendirici kullananlar genel olarak anında yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkiyi hisseder. Koruyucu bir etki sağlamak üzere cilt üzerinde adeta bir bariyer oluşturan nemlendiricilerin çok yönlü etkilerinden faydalanmak için sabah ve akşam kullanılması tavsiye edilir.

Etat Pur resveratrol, derin kırışıklık karşıtı saf konsantre bakım sağlar. Kırışıklık görünümünü azaltmaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olan bu üründen 4 damla yüz çevresine uygulamanız yeterlidir. Cilt üzerinde mucizevi bir etki yaratan bu ürün, titiz çalışmalar sonucunda oluşturulan formülü ile kırışıklık gibi sorunlarla mücadele eder. Düzenli kullanım sayesinde ince çizgiler büyük oranda azalma eğilimi gösterir. Sabah ve akşam nemlendirici krem öncesinde uygulanması tavsiye edilir.

Etat Pur niacinamide ciltteki koyu leke görünümünün azalmasına yardımcı olur. Cildin pürüzsüz görünmesine yardımcı olan üründen 4 damla olarak yüz çevresine uygulamanız yeterlidir. Gündüzleri ve geceleri temiz cilde bakım kreminden önce uygulanmalıdır. Ürünü göz çevresine uygulamaktan kaçınmalısınız.

Etat Pur glabridine leke karşıtı saf konsantre bakım ürünüdür. Leke görünümünü azaltmaya ve cilt tonunu eşitlemeyi hedefler. Uygulama öncesi cildinizin temiz olmasına dikkat etmelisiniz.

Etat Pur propolis akne ve siyah nokta karşıtı bir üründür. Konsantre Bakım ürünü karma ve yağlı ciltleri arındırmaya, yatıştırmaya yardımcı olur. Pürüzlü görünümün azalmasına da yardımcı olan propolis, sivilce oluşumunu önlemeyi de sağlar.

Etat Pur C vitamini başlangıç seviyesindeki yaşlılık belirtilerinin azaltılmasında oldukça etkilidir. Cilde ışık ve tazelik katma konusunda etkili olan Etat Pur vitamin C sayesinde yüzünüzde gün içinde ferahlık hissedebilirsiniz.

Etat Pur Serum çeşitleri cildin hassas yapısı düşünülerek formüle edilmiş ürünlerden oluşur. Cildin ihtiyaçlarına göre farklı bileşenlere sahip olan ürünlerin yüz üzerinde uygulama alanları da değişiklik gösterebilir. Ürünler içinden seçim yaparken kendi cilt tipinize uygun ürünleri belirlemeniz en doğru sonucu alabilmeniz için önemlidir. Aynı zamanda ürün seçimi yaparken mevsim özelliklerine uygun seçenekleri değerlendirmeye de dikkat etmelisiniz.

Etat Pur çeşitlerinin sunduğu temizlik, nemlendirme, bakım ve onarım desteğini cildinizde hissetmek için recete.com üzerinden ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.