Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Erkek Bakım Ürünleri Nelerdir?

Yakın bir zamana kadar bakımın sadece kadınlara özgü olduğu algısı vardı. Ancak, değişen algılar ve kozmetik sektöründeki gelişmeler ile birlikte artık erkekler için de bakım ürünleri bulunmaktadır. Erkek bakım ürünleri; traş sonrası balsam, nemlendirici jel, bakım kremi, sakal serumu gibi çeşitliliğe sahip ürünleri kapsar.

Erkek Bakım Seti Fiyatları Ne Kadar?

Erkek bakım seti fiyatları, içeriğe göre farklılıklar göstermektedir. İhtiyacınızın ne olduğuna karar verdikten sonra buna uygun bir bakım seti alabilirsiniz. Ürünleri tek tek alabileceğiniz gibi set halinde almak mümkündür. Bu sayede aynı ürünün çeşitlerini, bakımı tamamlayan ürünleri aynı anda bulmuş olursunuz.

Erkek Bakımı İçin En Çok Tercih Edilen Ürünler

Erkek bakımında öne çıkan ürünler oldukça ilgi çekicidir. Bu ürünler, günlük bakım rutinine dahil edebileceğiniz ürün çeşitlerini kapsar. Filorga neocica universal repair care, tahriş olmuş ciltlerin rahatlamasına yardımcı olan bir bakım kremi olarak öne çıkar. Nuxe men moisturising multi purpose gel de çok amaçlı nemlendirici olarak fazlası ile yaygın kullanıma sahiptir.

Hassas ve gergin ciltlerin rahatlamasına yardımcı olan ürünlere Recete ile kolayca ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Ayrıca deodorant, nemlendirici ve duş jelinin olduğu nuxe ultra men set de en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alan diğer ürünlerdendir. Erkek bakım seti içerisindeki ürünler, birçok ihtiyaca cevap verebilmektedir.

Erkek Bakım Ürünleri Çeşitleri

Herkesin saç ve cilt tipi oldukça farklıdır. Bu, farklı gereksinimler ile bakım rutinleri oluşturma ihtiyacı doğurur. Konu cinsiyet olduğunda da kadınlar ve erkeklerin bakım ihtiyaçları, ürün içerikleri değişiklikler gösterir. Örneğin; sık traş olan erkeğin, hassasiyeti gidermeye yardımcı bir nemlendirici ihtiyacı ortaya çıkar. Ya da yapı olarak daha gergin ve kuru olmaya meyilli cilde sahip erkekler için, farklı içeriğe sahip yoğun nem sağlayan ürünler gerekebilir.

Ayrıca, çevresel etkenler, sigara ve diğer zararlı etkenlerin etkisi ile sakal ve bıyıklarda seyrelme görülebilir. Sakal ve bıyıklarda kullanılabilen serumlar, seyrelme görünümlerinin azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu gibi birçok sebepten dolayı, erkek bakım ürünleri farklıdır.