Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 23 ürün bulunmaktadır.

Collagen ( Kolajen ) Çeşitleri

Vücudun yapı taşı olan proteinlerden birisi olan collagen, birçok farklı dokunun parçasıdır. Sürekli olarak belirli oranlarda metabolizmada kalması gerekir.  Firmamızın sizlerle buluşturduğumu bu ürün yelpazesi içerisinde, farklı markalar tarafından sunulan takviye edici gıda seçenekleri yer alır. Bu gıdalar sayesinde, vücudunuz için gerekli unsurları tüketebilir ve beraberinde getirdiği tüm faydalar yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Ürünlerin kapsül yapısında birçok farklı besleyici ve faydalı içerik yer alır. Kapsüller ana maddesi olan kolajen peptidin yanı sıra, hyaluronik asit, vitaminler C, biotin ve probiyotik de içerir. Kullanım şekli oldukça basit olan bu takviye edici gıdaların yemeklerden sonra alınması önerilir. Günde bir defa kullanımı, genel olarak tavsiye edilen miktarıdır. Bu detayları ürünler arasında değişiklik göstermekle birlikte, kullanım şekli genellikle aynı kalmaktadır. Toz, kapsül ve çiğnenebilir tablet şeklinde farklı formlara sahiptir. Bu seçenekler arasından yapacağınız tercih tamamıyla kişisel tüketim tercihlerinize bağlıdır. Naturalnest, Day2Day ve Nutraxin, sayfamızda sunulan marka seçeneklerinden sadece bazılarıdır.

Cilde Güç ve Esneklik Sağlayan Kolajen Takviyeleri

Kolajen kemiklerde, kaslarda ve tendonlarda bulunan etkili bir protein çeşididir. Kolajen vücuda yapı ve güç sağlayan önemli bir bileşendir. Vücut hücrelerini bir arada tutmak için gereklidir. Kolajenin en önemli etkilerinden birisi de cilde güç ve esneklik sağlamasıdır. Kolajen aslında bir moleküldür ve kolajen çeşitleri seçeneklerinin de farklı etkileri vardır. Kemiklerimizden tendonlarımıza ve bağlarımızda bulunan bu molekül cildin ana yapı taşlarından birisi olan proteinlerden arasındadır. Cilt yaşlanmasından söz edildiğinde kolajen kelimesini sıklıkla duymak mümkün olur. Kolajen, cildin destek yapısının yüzde 75'ini oluşturur. Kolajen yaş ile birlikte bozulmaya başlar. Ayrıca genetik yapı da bu bozulmanın hızını doğrudan etkileyebilir. Doğal kolajen vücutta kendiliğinden bulunur ancak çeşitli nedenlerle azalabilir. Bu durumda dışarıdan takviye almak iyi bir çözümdür. Çevresel faktörler, serbest radikaller kolajene zarar veren etkenlerdir. Vücutta kolajen azalması cilt yaşlanmasına neden olur. Dışarıdan bariz bir şekilde belli olan yaşlanma belirtileri ortaya çıkabilir. Collegen çeşitleri kullanmak cildin esnekliğini kazanmasına yardımcı olabilir. Birbirinden farklı kolajen takviye seçenekleri vardır. Recete.com olarak en iyi kalitede ve etkili kolajen takviye seçeneklerine kolay ulaşmanı sağlıyoruz. Yüksek kalitede, etkili kolajen çeşitlerini sitemizden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. İndirimli fiyat avantajlarından yararlanarak istediğiniz kolajen takviyesini sipariş edebilirsiniz. En iyi kolajen çeşitlerine sitemizden kolay ulaşabilir, ayrıcalıklı olanaklardan yararlanarak avantajlı fiyatlara yüksek kalite ürünler satın alabilirsiniz. Recete.com olarak sunduğumuz geniş ürün seçenekleriyle ihtiyacınız olan ürünlere hızlı ve güvenli şekilde ulaşırsınız.

Kolajen Takviyesi Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

İnsan vücudunda doğal olarak bulunan kolajen yaşlanma belirtileri konusunda oldukça etkili bir proteindir. Kolajen zamanla azalabilir. Azalan kolajen seviyeleri yaşlanmayı hızlandırabilir. Özellikle hücrelerin bir arada tutulmasında etkili olan kolajen azaldığında hücreler arası bağlar zayıflar. Kolajen çeşitleri ve fiyatları değişebilirken kaliteli ürünler vücudun kolajen eksiğini tamamlayabilir. Kolajen vücutta azalmaya başladığı yani vücuttaki seviyeleri düştüğünde, cilt üzerinde kırışıklıklar, daha sert bağlar ve tendonlar yanın da daha zayıf kaslar ve eklem ağrısı tarzındaki sorunları kendinizde fark edebilirsiniz. Yapılan bazı araştırmalar günde en az 10 gram kadar kolajen peptit almanın cildin elastikiyetini, hidrasyonunun artmasına yardımcı olabileceğini gösterir. Toz kolajen şeklinde ve sıvı kolajen şeklinde vücuda kolajen alma yolları vardır. Kolajen takviyesi almanın genel olarak faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kemikleri güçlendirir.
 • Cildi nemlendirir cilt elastikiyetini arttırır.
 • Tırnaklara sağlık kazandırır.
 • Kas kütlesini artmasına destek olur.
 • Osteoartrit ağrısını da azaltır.
 • Eklem sağlığını iyileştirebilir.
 • Saçların daha sağlıklı olmasında etkilidir.
 • Sindirime yardımcı olabilir.
 • Yaşlanma etkilerini azaltabilir.

Vücudun %30 proteini kolejenden oluşur. Kolajen doğrudan cilde, kaslara, kemiklere güç ve destek sağlar. Kolajen ilaçları seçenekleri takviye olarak alındığında vücuttaki kolajen miktarını artırır. Kolajen ne işe yarar sorusunun yanıtını ise şu şekilde verebiliriz:

 • Vücutta yeni hücrelerin büyümesine yardımcı olan fibroblastların oluşmasına destek olur.
 • Ölü cilt hücrelerinin atılmasına ve cildin yenilenmesine destek olur.
 • Organların korunması için koruyucu bir kaplama sağlar.
 • Cilde yapısını güçlendirir ve esneklik kazandırır.
 • Kanın pıhtılaşması sürecine destek olur.

Vücut için faydalı ve kaliteli kolajen takviyeleri kullanmak vücuda birçok açıdan fayda sağlayabilir. Recete.com olarak toz ve sıvı kolajen gibi farklı kolajen alternatiflerini bir arada sunuyoruz. Sitemizde piyasadaki en iyi kolajen seçeneklerini bulabilir, indirimli fiyat avantajlarından yararlanarak en iyi kolajen takviyelerini tercih edebilirsiniz.

Piyasadaki En İyi Kolajen Seçenekleri Hangileridir?

Kolajen takviyesi alırken doğru ve kaliteli seçimler yapmak önemlidir. Recete.com olarak en iyi kolajen seçeneklerine kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Day2day kolajen gibi popüler ve kaliteli ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Velavit kolajen bir diğer kaliteli seçenektir. En çok tercih edilen kolajen çeşitleri arasında yer alır. Kolajen tercihini sıvı ya da toz olarak yapabilirsiniz. Piyasadaki en iyi kolajen seçeneklerini sitemizde bulabilir, yüksek kalitede ürün çeşitlerini uygun fiyatla sipariş edebilirsiniz. Kolajen fiyatları marka, ürün içeriği gibi detaylara göre değişebilir. En iyi markaların etkili ürünlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Colajen hap fiyat indirimlerinden yararlanarak günlük kolajen takviyenizi en kaliteli şekilde seçebilirsiniz. Kolajen tercihi yaparken kolajen ürününün içeriğine dikkat etmek gerekir. Kolajen ürünlerinde farklı içerikler öne çıkabilir. Ürün içeriklerini ürün detaylarından inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Piyasadaki en iyi ürün seçeneklerine sitemizden ulaşabilir, avantajlı olanaklardan yararlanarak doğru ve kaliteli tercihlere yönelebilirsiniz. Collegen fiyatları seçeneklerinde indirim ve kampanya avantajlarımızdan da yararlanma imkânınız vardır. En iyi kalite ürün garantisiyle kolajen desteğini sitemizden edinebilirsiniz. Kaliteli markaların popüler ürünlerine sitemizden kolay ulaşabilir, çok tercih edilen ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Voonka, Cece, Zade Vital ya da Venatura kolajen gibi kaliteli marka ürünlerini tercih edebilirsiniz. Recete.com güvencesiyle takviye alırken faydalı içerikten emin olursunuz. Ayrıcalıklı müşteri olanaklarımızdan yararlanarak hem uygun fiyatlı hem de en iyi collagen takviyesi tercihi yaparsınız. Piyasadaki en kaliteli kolajen seçeneklerine sitemizden ulaşabilir, indirimlerden yararlanarak günlük kolajen takviyesi satın alabilirsiniz.

Suda Collagen

Özellikle sıvı formda olan collagenlerin tüketimi sırasında hoş aromalarla çeşitlendirilmiş olmaları çok önemlidir. Suda’nın sizlerle buluşturduğu tüm ürün seçenekleri arasında birçok farklı aroma alternatifi yer alır.  Karpuz, çilek, erik, vişne, ananas ve yeşil elma, bu aromalardan bazılarıdır. Tüm aroma seçeneklerini görmek için bu sayfadaki ürünlere göz atabilir, dünyaca ünlü bu markanın takviye edici gıda seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Paketlerin içerisindeki ürün miktarları değişiklik gösterir. Bu şekilde ihtiyacınız olan miktar tam olarak ne kadarsa ona sahip olabilirsiniz.

Voonka Collagen

Voonka, kapsamlı bir ürün yelpazesi sunan bir diğer markadır. Sevilerek tercih edilen bu markanın, erkeklerin kullanımı için özel olarak tasarlanmış collagen seçenekleri de mevcuttur. Erkeklerin ve kadınların metabolizması, bazı noktalarda birbirlerinden farklılıklar gösterir. Vücutlarının özel ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış bu ürünler, içerikleri sayesinde yüksek performans gösterir.

Ürün tiplerinin hem erkekler hem de kadınlar için hazırlanan alternatiflerinde farklı seçenekleri vardır. Saşe ve toz gibi farklı formlarda sunulan bu ürünlere, sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Her birinin kullanım şekli hakkında bilgi sahibi olabilir ve tercihinizi buna göre yapabilirsiniz.