Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 31 ürün bulunmaktadır.

Collagen ( Kolajen ) Çeşitleri

Vücudun yapı taşı olan proteinlerden birisi olan collagen, birçok farklı dokunun parçasıdır. Sürekli olarak belirli oranlarda metabolizmada kalması gerekir.  Firmamızın sizlerle buluşturduğumu bu ürün yelpazesi içerisinde, farklı markalar tarafından sunulan takviye edici gıda seçenekleri yer alır. Bu gıdalar sayesinde, vücudunuz için gerekli unsurları tüketebilir ve beraberinde getirdiği tüm faydalar yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Ürünlerin kapsül yapısında birçok farklı besleyici ve faydalı içerik yer alır. Kapsüller ana maddesi olan kolajen peptidin yanı sıra, hyaluronik asit, vitamin C, biotin ve probiyotik de içerir. Kullanım şekli oldukça basit olan bu takviye edici gıdaların yemeklerden sonra alınması önerilir. Günde bir defa kullanımı, genel olarak tavsiye edilen miktarıdır. Bu detayları ürünler arasında değişiklik göstermekle birlikte, kullanım şekli genellikle aynı kalmaktadır. Toz, kapsül ve çiğnenebilir tablet şeklinde farklı formlara sahiptir. Bu seçenekler arasından yapacağınız tercih tamamıyla kişisel tüketim tercihlerinize bağlıdır. Naturalnest, Day2Day ve Nutraxin, sayfamızda sunulan marka seçeneklerinden sadece bazılarıdır.

Suda Collagen

Özellikle sıvı formda olan collagenlerin tüketimi sırasında hoş aromalarla çeşitlendirilmiş olmaları çok önemlidir. Suda’nın sizlerle buluşturduğu tüm ürün seçenekleri arasında birçok farklı aroma alternatifi yer alır.  Karpuz, çilek, erik, vişne, ananas ve yeşil elma, bu aromalardan bazılarıdır. Tüm aroma seçeneklerini görmek için bu sayfadaki ürünlere göz atabilir, dünyaca ünlü bu markanın takviye edici gıda seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Paketlerin içerisindeki ürün miktarları değişiklik gösterir. Bu şekilde ihtiyacınız olan miktar tam olarak ne kadarsa ona sahip olabilirsiniz.

Voonka Collagen

Voonka, kapsamlı bir ürün yelpazesi sunan bir diğer markadır. Sevilerek tercih edilen bu markanın, erkeklerin kullanımı için özel olarak tasarlanmış collagen seçenekleri de mevcuttur. Erkeklerin ve kadınların metabolizması, bazı noktalarda birbirlerinden farklılıklar gösterir. Vücutlarının özel ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış bu ürünler, içerikleri sayesinde yüksek performans gösterir.

Ürün tiplerinin hem erkekler hem de kadınlar için hazırlanan alternatiflerinde farklı seçenekleri vardır. Saşe ve toz gibi farklı formlarda sunulan bu ürünlere, sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Her birinin kullanım şekli hakkında bilgi sahibi olabilir ve tercihinizi buna göre yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.