Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 41 ürün bulunmaktadır.

Omega 3 Gıda Takviyesi

Omega 3 gıda takviyesi son yılların en çok tercih edilen takviye edici gıdaları arasında yer alıyor. Hem yetişkinler hem de çocuklar tercih edilebilecek formüller bulabilirsiniz. Sıklıkla balık yağı formülleri içerisinde yer alsa da omega 3 alımı için tekli ürünleri de bulabilirsiniz. Yetişkinler, çocuklar ve yaşlılar için çok yönlü faydaları olan besleyici yağlar sayesinde genel sağlığınızın korunmasına destek olabilirsiniz. Kapsül, çiğnenebilir jel, hap ya da şurup formları arasından aşina olduğunuz kullanım şeklindeki ürünü tercih ederek düzenli ve rahat bir kullanımı hedefleyebilirsiniz.

Omega 3 Vitamin Fiyatları

Omega 3 fiyatları marka, kapsül sayısı ve içeriğe göre farklı seçenekler sunar. Çocuklara özel gıda takviyesi gibi farklı seçenekleri bulabilirsiniz. Hem yetişkin hem de çocuk için uygun seçenekler ile aile boyu omega 3 vitamin alımınızı destekleyebilirsiniz. Balık yağı, EPA, DHA, D vitamini gibi farklı kombinasyonlardaki ürünler sayesinde tek bir kapsülden daha fazla verim alabilirsiniz. Spesifik ürünler ile sadece tek bir molekülün tüketimini sağlayabilirsiniz. Nature’s Bounty Omeg 3 600 mg Softjel gibi spesifik ürünlerle vücudunuza destek olabilirsiniz. Bu ürünlerin kombinasyonlarında farklı miktarlarda balık yağı ve EPA bulunabilir. Bu içerik genel sağlığın desteklenmesi için tercih edilir.

Omega 3 Markaları

Omega 3 vitamin markaları içerik ve tüketim şekline göre farklar taşıyabilir. Genel sağlığın desteklenmesi için tercih edilen bu formülü günlük olarak tabletlerden sağlayabilirsiniz. Formülize edilmiş yapısı sayesinde besleyici yağları her gün tüketerek vücudunuzun normal fonksiyonlarını sürdürmesine yardımcı olabilirsiniz. Doktorunuza danışıp almanız önerilir. Omega Royal serisi ürünleri ile kapsül formundaki takviye edici gıda, vücudunuz için besleyici yağlar sunar. Gelişim dönemi, yaşlılık ve yetişkinlik fark etmeksizin her yaşta bu yağlar sinir sistemi için destekleyici etkiler taşır. Takviye edici gıda formu, yoğun temponuz uyum sağlamak ve günlük besin ihtiyaçlarınızı dengelemek adına tercih edilebilir. Bu sayede zinde, üretken ve enerjik bir sürece yardımcı olabilirsiniz.

Omega 3 Hangi Besinlerde Bulunur?

Omega 3 doğal olarak besinlerde bulunabilen bir maddedir. Fakat günlük gereken miktarda almak için tek tip beslenme ya da aynı besini çok fazla tüketmek gerekebilir. Bu sebeple balık yağı ve besleyici yağ desteği istediğinizde takviye edici gıda formlarında tercih edebilirsiniz. Besinlerde doğal olarak bulunan seçenekler arasında ise; Yumurta, Yeşil sebzeler (Brokoli, Ispanak, Lahana, Pırasa vb.), Midye, Avokado, Peynir, Ceviz, Badem, Somon, Keten Tohumu, Chia Tohumu yer alır. Farklı besinlerden de omega 3 türevi yağları sağlanabilir.

Omega Ne İşe Yarar? Faydaları Nelerdir?

Omega 3 fiyatları ve markaları bütçenize uygun seçeneklerle Recete ‘de sizleri bekliyor. Birçok olumlu etkisi bulunan bu özel yağlar ile vücudunuzda pozitif etkileri destekleyebilirsiniz. Doktorunuza danışıp almanız önerilir. Cildin yağ dengesini korumak, nemli ve sağlam bir cilt bariyerini desteklemek, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarının sürdürülmesine yardımcı olmak, kalp sağlığının korunmasına destek olmak, hafıza problemleri ile seyreden farklı olumsuz durumların önlenmesini yardım etmek, kolesterol dengesinin korunmasına yardımcı olmak gibi birçok önemli etkileri bulunur.

Çocuk ve yetişkinlerde balık yağı ve türevi esansiyel yağların tüketimi, vücudunuzu olumlu yönde destekleyen etkiler sunar. Doktorunuza danışıp almanız önerilir. Zade Vital Premium Kids serisi ürünler ile çocuğunuzun tüketimine özel seçenekleri tercih edebilirsiniz. Çocuklar için olan formüllerde kolay tüketim, gelişime uygun ölçeklendirme ve lezzet daha çok öne çıkar. Bu sayede çocuğunuza kısa sürede faydalı bir takviye edici gıda alışkanlığı kazandırabilirsiniz.