Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 581 ürün bulunmaktadır.

Saç Bakımı Ürünleri

Şüphesiz ki hem kadın hem de erkekler için önemli bir yere sahip olan saçlar, gerek uygulanan saç şekillendirme işlemleri gerekse de dış etkenlerden dolayı zamanla yıpranır. Saçların sağlığını korumak ve canlılığını kaybetmemesini sağlamak için belli aralıklar ile maske, yağ ve serumlar ile çeşitli bakımların gerçekleştirilmesi gerekir. Her mevsim saçların ihtiyacı olan nemi kazanmak için kullanılacak olan bakım ürünleri, saçların nemsiz kalarak elektriklenmesini önemli ölçüde engeller.

Saç Bakımında Doğru Ürün Nasıl Seçilir?

Saçların sağlıklı ve doğal bir şekilde uzaması için gerekli olan en önemli şey, doğru ürünler ile yapılacak olan düzenli bakımdır. Kuruluk, aşırı yağlanma, dökülme ve kepek gibi saçlarda karşılaşılan en büyük problemlerin çözülmesi için saçların bakımında sorunlara direkt hitap eden ürünlerin kullanılması büyük önem taşır. Saç derisine zarar vermemek ve saç tellerini daha fazla yıpratmamak için saç tipinin doğru şekilde analiz edilmesinden sonra ürün seçimi yapılması önerilir.

Saç Bakımında Altın Kurallar Nelerdir?

Saç bakımı ilk olarak yıkama esnasında kullanılan şampuan ve saç kremi ile başlar. Bilinçli şekilde tercih edilecek olan şampuan ve saç kremi sayesinde saçların yıpranması, dökülmesi ve kuruyarak nemini kaybetmesi önlenebilir. -Doğal, canlı ve gür görünen saçlara sahip olmak için en az haftada bir saç maskesi, saç bakım yağı, serum ya da kremler ile saçlara derinlemesine bir bakım uygulamak gerekir. -Saçlara bakım yaparken tercih edilen ürün uygulandıktan sonra yapılacak olan kısa süreli masaj, saç derisinin rahatlamasına ve saç tellerinin daha canlı şekilde çıkmasına olanak sağlar. -Kurutma makinesi, saç düzleştiricisi ve diğer şekillendirici aletlerin ihtiyaç duyulmadıkça kullanılmamasında fayda görülür

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.