Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Ev Temizleyici Ürünleri

Hayatımızın büyük bir bölümünü evimizde geçiririz ve en yüksek konfora sahip olmamız gereken yer de kuşkusuz evimizdir. Uzun saatler çalışıyor olsanız dahi, günün sonunda, en yorgun olduğumuz anda dönüp dinlenmek istenilen yer elbette evimiz olacaktır.

En özel alanımız olan evlerimizin temiz olması da çok önemlidir. Kendi hijyenimizi çeşitli ürünlerle sağlamanın yanı sıra ev temizleyici ürünlerin seçimini de mutlaka doğru yapmalıyız. Recete ‘de yer alan ev temizleyici ürünleri, genel temizliğe ve çok amaçlı temizliğe uygun olarak kullanılabilir.

Ev Temizleyici Çeşitleri

Evimizin yerlerinin, mutfak ve banyosunun, camlarının ya da mobilyaların hijyeni için kullandığınız tüm ürünler ev temizleyici seçenekleri içerisindedir. Aynı zamanda bulaşık ve çamaşır deterjanları da bu kategoride yer alır.

Doğal çamaşır sabunları, çok amaçlı temizleyiciler ve yer temizleyiciler Recete ‘nin uygun fiyatları ile sizlerle buluşuyor.

Profesyonel Ev Temizliği İçin Hangi Ev Temizleyici Ürünler Kullanılmalı?

Profesyonel ev temizliği için, Recete ‘de yer alan pek çok marka ev temizleyici ürünler sunmaktadır. Bu ürünleri seçerken, etkinlikleri kadar markanın kalitesine ve ürünün orijinalliğine dikkat etmeniz gerekebilir.

Hijyen sağlarken, güvenilir temizleyici ürünlerden kullanmak hijyenik ve temiz bir eve sahip olmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda gereksiz kimyasallara maruz kalmanızın da önüne geçebilir.

Doğal Ev Temizleyici Ürünler Nelerdir?

Son yıllarda hayatımızın her alanında doğal ürünlere rağbet artıyor. Gıdadan giyime kadar doğal ürünlere dönüşün başladığı yadsınamaz bir gerçek. Bu yönelim temizleyici ürünlerde de karşımıza çıkıyor.

Doğal ev temizleyici ürünler, temiz içerikleri ile kullanıcıların yapay ve zararlı maddelerle temasını en aza indirmeyi hedeflerken, aynı zamanda güçlü formülleri ile hijyen sağlamayı destekliyor.

Incia Natural Dishwashing Liquid Soap, doğal seçeneklerden biri olup, bulaşıklarınızı temizlemenize yardımcı olur. Incia Natural Laundry Liquid Soap ise aynı markanın çamaşır deterjanları arasında yer alır.

Evinizin yerlerini temizlerken de tercihiniz doğal ürünlerden yanaysa, Incia Natural Floor Cleaner ürününü inceleyebilir ve Recete.com güvencesiyle kolayca sipariş verebilirsiniz.