Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 18 ürün bulunmaktadır.

Pişik Kremi

Bebeklerin hassas ciltleri, kolayca tahriş olabilir ve yıpranabilir. Özellikle bez bölgesinin uzun bir süre ıslak kalması ve bebeğin altının sık temizlenmemesi pişik olarak adlandırılan cilt tahrişine sebep olubilir. Genellikle bez bölgesinde oluşan pişik, bebeğin bezinin çok sıkı bağlanması sebebiyle de oluşabilir. Daha emici bebek bezleri kullanılmıyorsa ve bebeğin altı çok sık değiştirilmiyorsa, pişik oluşumuna sebep olabilir.

Pişik kremi , bebekler için geliştirilmiş formül yapısıyla kullanıcılara sunulur. Bebeğin pişik gözlemlenen cilt bölgelerine düzenli bir kullanım ile uygulanarak bebeğinizin rahatlatılması sağlanabilir. Pişik oluşumunda dikkat edilmesi gereken en önemli detay, bebeğin altının ıslak olmamasıdır. Hava alan ve hızlı emici özelliği olan bezlerin kullanımı, pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Hassas, kuru ve çok kuru, tüm cilt tipleri için tercih edebileceğiniz pişik kremi ürünlerine site üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bebeğiniz İçin En Sağlıklı ve Etkili Pişik Kremini Tercih Edin

Hassas bebek ciltlerinde hava almayan deri ve sürekli ıslak kalan bez gibi sorunlar nedeniyle pişik sık görülür. Pişik olmasının en önemli nedenlerinin başında bebeklerin bez bölgesinin uzun süre nemli kalması gelir. Pişik neredeyse tüm bebeklerde yaygın olarak görülen bir cilt problemidir. Bebeğinizin pişik problemini ortadan kaldıracak, pişik olmasını önleyecek en iyi bebek pişik kremi seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Bebek cilt bakımında kalite ve sağlık standartlarıyla öne çıkan bazı markalar vardır. Bebek kremleri seçeneklerinde annelerin tercihi olan orijinal markaların ürünlerini recete.com avantajlarından yararlanarak uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Kampanya ve indirim fırsatlarımızı keşfederek bebeğiniz için en iyi seçimleri yaparken bütçe dostu avantajları da değerlendirebilirsiniz.

Bebek Pişik Kremi Seçeneklerinde Kalitesiyle Öne Çıkan Markalar

Bebek cilt bakımında geliştirdikleri çözümlerle öne çıkan bazı kaliteli markalar vardır. Sebamed, Mustela, Bepanthol, Sudocrem gibi markların pişik kremleri dünya çapında kalitesiyle öne çıkan ürünlerdir. Sebamed pişik kremi, ekstra hassas bakım ve koruma sağlayan özel içerikli kremlerden biridir. Tahrişleri önlemeye yardımcı olur. Etkili bakım sunan Bepanthol pişik krem seçenekleri provitamin A içeriği ile bariyer oluşumunu hızlandırır. %98 doğal içerik ile annelerin tercihi olan Mustela pişik kremi, bebek cildinin nefes almasını ve canlanmasını sağlar. Sudocrem pişik kremi kızarıklık ve tahrişi ortadan kaldırmada etkilidir. En iyi bebek pişik kremi markalarının kaliteli ürünlerini orijinal ürün garantisiyle sitemizden güvenle sipariş edebilirsiniz. Dünya çapında annelerin onay verdiği yüksek kalite markaların bebek bakım ürünlerine orijinal ürün farkıyla sitemizden her zaman ulaşırsınız. Pişik oluşumunu önlemek için Bepanthol pişik önleyici krem gibi ürün seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Hassas bebek cildine uyumlu, sağlıklı içerikle sunulan pişik kremlerinde orijinal marka farkını reçetecomda yaşayabilirsiniz. Mustela, Sebamed ve Bepanthol pişik krem fiyat avantajları yanı sıra kampanya ve indirimlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Bebeğiniz İçin En İyi Seçimi Yaparken Avantajlı Fiyat Olanaklarını Değerlendirin

Bebeğiniz için en iyi bebek bakım ürünlerini tercih ederken reçetecom kampanya ve indirim fırsatlarını keşfedebilirsiniz. Mustela pişik kremi 100ml gibi en çok tercih edilen ürünlerde kampanya fırsatlarını yakalarsınız. Orijinal marka ürünleri uyun fiyat avantajlarıyla sitemizden sipariş edebilir, internet alışverişinde güvenli standartlara sahip olursunuz. Bepanthol bebek pişik kremi siparişi verirken orijinal marka ürün kalitesinden emin olabilirsiniz. Aradığınız markanın aradığınız ürününü kolaylıkla sitemizden bulabilir, müşteri dostu olanaklarımızla hem keyifli hem güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız. Mustela pişik önleyici krem gibi pişik oluşumunu önlemede etkili olan krem seçeneklerine stok sorunu yaşamadan dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman ulaşırsınız. Bebeğiniz için sağlıklı, kaliteli ve güvenilir pişik kremi tercihini sitemizden yaparken her zaman avantajlı fiyat fırsatlarıyla karşılaşırsınız. Sebamed pişik kremi 100 ml siparişi verirken bebek bakım ürünlerinde diğer kampanyalara da bakarak avantajlı seçimler yapma imkanınız vardır. Bebeğiniz için en iyi seçimi yapmanızı sağlayacak orijinal marka seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, sağlıklı seçimler yaparken bütçe dostu fiyatlardan her alışverişinizde yararlanırsınız.

Pişik Kremi Markaları

Tahriş riskini minimize edecek şekilde formüle edilen pişik kremleri, hassas ciltler için içerdiği yüksek tolerans değeri sebebiyle bebeklerin cildini korumaya yardımcı olur. Tahrişleri önlemeye yardımcı olan pişik kremleri, bilinen birçok kozmetik markası tarafından üretilmekte ve raflardaki yerini almaktadır.

En çok bilinen pişik kremi markaları arasında Mustela, ABCDerm, Babe, Bepanthol, Burts Bees, Bübchen, Chicco, Cumlaude Lab, Desitin, Incia, Nilera, Radix, Sebamed, Sudocrem, Uni Baby ve Vaseline yer almaktadır. Mustela Vitamin Barrier Cream, parfüm ve koruyucu içermemesi sebebiyle en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Sudocream bebek bakım kremi, çocuk bezlerinin neden olduğu kızarıklığı ve pişikleri önlemeye yardımcı olur. Tüm cilt tiplerine uygun olması ve tahriş olmuş bölgelere fayda sağlamaya çalıştığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıcıların en çok tercih ettiği bir diğer pişik kremi ise Desitin Hızlı Koruma Pişik Bakım Kremi’dir. Parfümsüz olması ve kolay uygulanması tercih edilmesinde etkilidir.

Pişik İçin Hangi Krem İyi Gelir?

Bebeklerin huzursuz olmasına neden olan pişik problemi, anneleri onların hijyenine ne kadar dikkat ederse etsin sıklıkla yaşanabilmektedir. Başta bez bağlanan bölgeler olmak üzere bebeklerin vücutlarında pişik görülmesinin en büyük nedenlerinden biri nemdir.

Pişik oluşumunu gidermenin yanı sıra pişiği önlemek için her bez değişiminde pişik kremi uygulanması önerilir. Bu kremlerin seçimi sırasında, içeriğinde bebek cildini olumsuz etkileyecek maddelerin bulunmadığından emin olmanız gerekir.

Pişik kremleri, anne bebek markalarının neredeyse tamamının ürün seçenekleri arasında yer alırken, her bebeğin cilt hassasiyeti ve toleransı farklı olacağından, hangi kremin bebeğiniz için uygun olduğuna birkaç deneme ile karar verebilirsiniz.

Recete.com anne bebek ürünleri kategorisine tıklayarak, dünyaca ünlü anne bebek markalarının bebek pişik kremi seçeneklerine ulaşabilir, bebeğiniz için en iyisine karar verebilirsiniz.

En İyi Pişik Kremi Ürünleri Hangileri?

Her bebeğin cildi farklı olsa da, pek çok annenin memnun kalarak kullandığı ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Mustela Vitamin Barrier Cream, pek çok annenin kullandığı ve bebeklerin pişik sorununa destek olan krem seçenekleri arasında en çok tercih edilen pişik kremi ürünlerinden biridir. 50 ve 100 ml seçenekleri bulunur.

Bepanthol Baby Pişik Merhemi, Incia Diaper Rash Preventive Gel Cream, Desitin Everyday Protection kategorinin öne çıkan diğer pişik kremi seçenekleri arasında yer alır.

Bu ürünlerden herhangi birini seçerek, düzenli olarak uygulayabilir, bebeğinizde pişik oluşumunun önüne geçmeye destek olabilirsiniz.