Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 202 ürün bulunmaktadır.

Bebek Bakım Ürünleri

Şüphesiz ki bebek sahibi olmak her çiftin en özel arzularının başında yer alır. Aileye yeni katılacak olan bu sevimli üye, eve neşe katar ve çiftleri tam anlamı ile bir aile yapar. Ebeveynler, bebeğin ilk doğduğu andan itibaren ona her zaman en özenli şekilde davranmak ve her şeyin en iyisini, en kalitelisini almak ister. Özellikle bebek bakım ürünlerinde daha da ciddi bir konu haline gelen alışveriş, bilinçli şekilde yapılarak bebekler için sağlıklı ürünler alınmalıdır. Siz de bebeğinizin doğumundan, ilerleyen yaşlarına kadar ihtiyaç duyduğu tüm bebek bakım ürünlerini sitemizde bulabilir ve gönül rahatlığı içerisinde satın alabilirsiniz.

Bebek Cilt Bakımı Ürünleri

Özellikle yaz dönemlerinde güneşin zararlı ışınlarına maruz kalan bebekler için yüz ve vücut koruyucu güneş kremleri kullanılmalıdır. Ayrıca neredeyse tüm bebeklerde sıklıkla meydana gelen pişik için de özel olarak üretilen pişik kremleri tercih edilmelidir. “Anne bebek” kategorisinin alt bölümü olan “bebek bakımı” içerisinde yer alan güneş kremi, tahriş kremi, pişik kremi, banyo losyonu, nemlendirici yüz kremi, güçlendirici vücut sütü ve vücut temizleyici gibi bebek cilt bakımı için gerekli olan pek çok ürünü uygun fiyatlar eşliğinde sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Bebek Bakım Setinin İçinde Neler Var?

Anne olmaya hazırlanırken başlayan bebeklere özel ürün alışverişi, her geçen ay ve yıl ihtiyaçlara yönelik şekilde gelişerek devam eder. Annelerin hayatını kolaylaştıran bebek bakım ürünleri bebek nemlendiricilerinden pişik kremlerine, bebek yağlarından şampuanlarına, bebek bezlerinden temizleme mendillerine kadar pek çok alt kategoride sunulur.

Tek tek her markayı inceleyip ürün seçimi yapmanın yanı sıra bazı önde gelen anne bebek markaları en çok tercih edilen bebek bakım ürünleri arasından çeşitli setler hazırlayarak annelerin işini kolaylaştırmaya yardımcı olmaktadır.

Mustela Merhaba Bebek Çantası, bebeğinizi dünyaya getirir getirmez ihtiyacınız olan pek çok ürünü bir arada bulacağınız ürünler içerir. Set içeriğinde Mustela Yenidoğan Şampuanı, Mustela Hydra Bebe Body Lotion Nemlendirici Vücut Losyonu, Mustela Massage Oil Masaj Yağı ve Mustela 1-2-3 Vitamin Barrier Cream yer almaktadır.

Bioderma ABCDerm Yenidoğan Çantası ise annelerin tercih ettiği bir diğer settir. İçerisinde bulunan bebek bakım ürünleri ABCDerm Hydratant Bakım Sütü, ABCDerm Foaming Cleanser, ABCDerm Change Intensive şeklindedir.

Bebek Banyo Bakım Ürünleri Nelerdir?

Bebeklerin banyo ritüeli sırasında onların cildine, gözlerine ve saçlarına uygun ürün seçenekleri tercih edilmelidir.

Bebekler için sabun, duş jeli, şampuan ve hem duş jeli hem de şampuan olarak kullanılabilen ürün seçenekleri, normal ve hassas cilde sahip bebekler için ayrı formüllerle üretilir. Bebek bakım ürünleri setleri içerisinde yer alan şampuan ve duş jellerinin yanı sıra bu ürünlerin tek olarak satın alınması da mümkündür.

Çok kuru cilde sahip bebekler için Mustela Stelatopia Cleansing Gel, hem saç hem de cilt temizliğinde kullanılabilir.

Bebek ve çocukların hassas saç derisine özel olarak formüle edilen ürün seçeneklerinden biri de Babe Extra Mild Shampoo’dur.

Annelerin güvenle kullanabileceği tüm bebek bakım ürünleri seçeneklerine recete.com adresinden ulaşabilir, bebeğiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.