Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 80 ürün bulunmaktadır.

Fondöten ve Kapatıcı Ürünler

Fondöten, kadınlar tarafından en çok kullanılan makyaj malzemelerinden biridir. Ürün genellikle cilt tonunu eşitlemede tercih edilir. Cilt tonunu eşitlemeye yarayan ürün, cildin daha güzel ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Makyaj bazından sonra ilk olarak kapatıcı kullanılır. Kapatıcılığı yüksek fondöten cildi eşitler ve daha pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini sağlar. Ürünleri makyaj fırçası ya da makyaj süngeri ile birlikte uygulayabilirsiniz. Serum fondöten, yumuşak kremsi yapısı sayesinde çok kolay ve pratik şekilde uygulanabilir.

Ürünlerin önemli özelliklerinden biri de ten problemlerini yüksek oranda kapatmasıdır. Birçok kadın cildinde bulunan gözenek ve sivilce görüntüsünden rahatsızdır. Lekeli görüntüyü gidermek isteyen kişiler kapatıcılardan yardım alır. Ürün seçiminde en önemli konulardan biri cilt tipidir. Her cilt tipine uygun olacak şekilde üretilen fondötenler içinden cildinize en uygun olan seçimi yapmak için recete.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Fondöten Çeşitleri

Herkes makyajı farklı bir stille uygulayabilir. Makyaj uygulamalarının ve beklentilerin çeşitli olması, farklı özelliklerde ürünlerin üretilmesini sağlar. Bazı kişiler daha yavaş ve dikkatli makyaj yaparken bazı kişiler ise daha hızlı ve pratik ürünlere sahip olmak ister. Kapatıcı fondöten türleri de değişiklik gösterir. En sık tercih edilen makyaj malzemelerinden biri likit fondötenlerdir.

Likit yüksek kapatıcı fondöten yüze eşit şekilde kolaylıkla dağılır. Aynı zamanda makyaj süngeri ya da makyaj fırçası ile kolay bir şekilde uygulama yapılabilir. Bir diğer kapatıcı seçeneği ise stick fondötenlerdir. Stick ürünler, adından da anlaşılacağı gibi çubuk şekline sahiptir. Açma kapama şeklinde çalışan ürünler, pratik ve hızlı uygulama yapmak isteyen kişiler için idealdir.

Bir diğer fondöten çeşidi ise krem fondöten çeşididir. Pastel fondöten ürünleri yüze kolay bir şekilde dağılır ve hızlı etki gösterir. Kremsi yapıda olan ürünler pek çok kadın tarafından severek kullanılır. Kremsi yapısı ile cilde eşit ve hızlı nüfuz edilen ürünler, yüzününüz fotoğraflarda daha güzel ve canlı çıkmasını sağlar.

Özellikle önemli davetlere gidileceğiniz zaman bu seçeneklerden tercih edilebilirsiniz. Siz de kendinize ve beklentilerinize uygun en iyi fondöten seçeneklerini kolaylıkla inceleyip satın alabilirsiniz.

Fondöten Nasıl Sürülür?

Su bazlı fondöten cildinizin daha pürüzsüz görünmesi ve cilt tonunuzun eşitlenmesi için kullanabileceğiniz makyaj malzemesidir. Ürünleri fondöten fırçası ile sürdüğünüz zaman daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Pürüzsüz bir görünüm için kıllarınızın çıkma yönüne göre uygulama yapmalısınız.

Kaşların arasından yukarı doğru olacak şekilde süreceğiniz en iyi kapatıcı fondöten ile en etkin sonuçları elde edebilirsiniz. Fondöteni yanaklara uygulama yönü aşağı doğru olurken çeneden iki yana doğru sürülmesi pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini sağlar. Cildinizin rengi ile uyumlu olan tonda fondöten rengi seçmelisiniz.

Bu şekilde doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Fondöten süngeri kolay bir kullanım da sağlar. Ürünler yumuşak ve yuvarlak fırça ile sürüldüğünde daha mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Fırça ya da sünger kullanımı fark etmeksizin temiz olmasına önem vermelisiniz. Pürüzsüz bir görünümün yanında doğal bir görünüm almak için ince bir tabaka olarak sürmeye özen göstermelisiniz.

En iyi leke kapatıcı fondöten cildin pürüzsüz olmasını ve cilt tonunun eşit görünmesini sağlar. Fırça ya da sünger, makyaj sırasında sizlere büyük bir kolaylık sağlar. Fondöteni kullanmadan önce cildinizin temiz olmasına da özen göstermelisiniz. Makyaj temizleyici ürünler ile temizlediğiniz cildinizin üzerine güvenle fondöteninizi uygulayabilirsiniz.

Fondöteni Nasıl Seçmelisiniz?

Fondöten seçimini yaparken en önemli nokta kişinin cilt rengidir. Cilt rengine uyumlu olmayan tonlar seçtiğiniz zaman doğal bir görünüm elde edemeyebilirsiniz. Cilt tonu ile uyumlu renkler seçtiğinizde fondöten süngeri yardımı ile sürdüğünüz fondöten daha pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Fondöten seçiminde bir diğer önemli nokta ise cilt tipinizdir. Yağlı ciltler için fondöten gibi her cilt tipine uygun fondöten bulmak mümkündür. Cilt tipinize uygun olan ürünler beklediğiniz sonucu almanızı sağlar. Kalıcı fondöten çeşitleri cildinizin daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Cildinizin aydınlık ve pürüzsüz görünmesi için fondöteninizi recete.com üzerinden alabilirsiniz.

Kadınlar makyajlarının ilk aşamasında yüzlerine en iyi fondöten markası tarafından üretilen ürünleri kullanmak ister. Makyajın daha mükemmel olması ve cildin pürüzsüz görünmesi için doğru ürünün seçilmesi oldukça büyük öneme sahiptir.

La roche posay fondöten çeşitleri beklentinize en uygun sonuçları almanızı sağlar. Kaliteli ve doğal içeriğe sahip olan ürünler sayesinde cildinizin sağlığını da koruyabilirsiniz. Mükemmel bir cilt tonuna sahip olmak için uygulamanın da doğru yapılması öneme sahiptir. Fondöten fırçası seçimi de dikkat edilmesi gereken noktalar içinde yer alır. Fırça seçiminde yuvarlak başlıklı ve kılları yumuşak olan ürünler tercih edilmelidir. Böylece fondötenin uygulanması kolay olur aynı zamanda doğal bir görünüm sağlar.

Birbirinden kaliteli makyaj ekipmanları bulabileceğiniz recete.com sizi en kaliteli fondötenler ile bir araya getiriyor. En güzel fondöten seçiminiz ile dilediğiniz gibi bir görünüme ulaşabilirsiniz.