Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

En Çok Tercih Edilen Kolonya Çeşitleri Nelerdir?

En çok tercih edilen kolonya çeşitleri koku, derece ve markaya göre farklar oluşturmaktadır. Son dönemde el temizliği ve hijyenine verilen önemin artması ile kolonya kullanımı hız kazanmıştır. Yüksek dereceli kolonyalar ile hem ferah bir deneyim elde edebilir hem de elleriniz dahil olmak üzere birçok yüzeyde temizlik hissini pekiştirebilirsiniz. En çok tercih edilen kolonyalarda da kolay taşıma ve kullanma özellikleri öne çıkmaktadır. Siz de çantanızda ya da masanızda rahatça kullanabileceğiniz ürünler ile temiz ve hoş bir deneyimi destekleyebilirsiniz.

İndirimli Kolonya Fiyatları Ne Kadar?

İndirimli kolonya fiyatları marka, hacim ve ürün içeriğine göre değişiklik gösterebilir. Çanta boy ya da büyük bidon kolonya gibi değişen çeşitlerde ihtiyacınıza özel alışveriş yapabilirsiniz. Kolonya çeşitleri kültürümüzde yer etmiş ürünlerden bir tanesidir. Bayram, kutlama ve misafirlik gibi süreçlerde olmazsa olmaz olan ürünlerdendir. Bunun yanı sıra günümüzde temizlik ve hijyen amaçlı da tercih edilmektedir. Rahatlatıcı kokusu ve alışık olduğumuz markalar ile el hijyeninizde kolonyadan yardım alabilirsiniz. 80 derece ve üzeri alkol içeriğindeki kolonyalar ile hem elinizde hem de yüzeylerde temizlik amaçlı bir kullanım sağlayabilirsiniz.

En İyi Limon Kolonyası Markaları

En iyi limon kolonyası markaları denildiğinde akla gelen birkaç marka öne çıkmaktadır. Selin, Bebak, Morfose, Ossion, Eyüp Sabri Tuncer en çok bilinen ve tercih edilen markalar arasında yer alır. Farklı ürün seçenekleri ve değişen hacim sayesinde dilediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Limon, lavanta, hanımeli, ardış, ladin, lime, mandalina, yeşil çay, tütün, gül, greyfurt kolonyası gibi farklı kokular günümüzde giderek popülerleşmektedir.

Limon kolonyası çeşitlerinin yanında son dönemde en çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesi de lavanta kolonyası olarak öne çıkmaktadır. Lavanta tek başına temizleyici ve antimikrobiyal özellikler taşıyan bir bitkidir. Kolonyayla birleşimi sonucunda temizleme etkisi yüksek ferahlatıcı bir koku sunan eşsiz bir ürün elde edebilirsiniz. Çantanızda, evinizde, iş yerinizde, arabanızda ya da çalışma masanızda bulundurabileceğiniz farklı boyutlardaki ürünler ile hem temiz hem de keyifli bir koku deneyimi yakalayabilirsiniz. Selin Bahçe Gülü Kolonyası 35 ml çanta boy ürünümüz ile her yere rahatlatıcı kokuları beraberinizde götürebilirsiniz.

Sprey Kolonya Kullanımının Avantajları

Sprey kolonya kullanımı son yıllarda daha sık tercih edilmektedir. Şişe boylarda istenenden fazla ürün dökülmesi sebebiyle sprey formlar giderek popülerleşmektedir. Aynı zamanda çantanızda ya da masanızda kolayca kullanabileceğiniz formu sayesinde tasarruf ederek sevdiğiniz kokuları daha uzun süre kullanabilirsiniz. Sprey kolonya kullanımındaki kolaylık sayesinde cildinize uygulamak açısından da daha rahattır. Boyun, bilek ya da kol gibi vücudunuzun farklı yerlerine rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ferahlama, serinletme ve hoş kokuları ile sizi dinginleştirme etkilerini bu sayede daha kolay bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Bebak Yeşil Çay Kolonyası Spray form sevdiğiniz özel kokuları cildinizle buluşturacak seçeneklerden biri olarak sitemizde sizleri bekliyor!

Lavanta Kolonyası Markaları

Lavanta kolonyası son dönemin en popüler kolonya çeşitleri arasında yer almaktadır. Bebak, Selin, Morfose gibi farklı markalardan aradığınız özel kokuyu bulabilirsiniz. cam şişe, plastik şişe, sprey ya da cep boy seçenekler ile aradığınız eşsiz kokuyu her daim yanınızda bulundurabilirsiniz. Selin Lavanta Kolonyası 180 ml seçeneği ile evinizde ve iş yerinizde sevdiğini kokuları bulundurabilirsiniz. Cam şişe ya da sprey form sayesinde tekrar tekrar kullanmak ve tasarruf etmek mümkündür. Geleneklerimizden biri haline gelen kolonyaların günümüzde popüler olan kokuları ile bir aradaki seçeneklerini kaçırmayın!