Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Durex Durex Classic - Durex
Tükendi
Toplam 35 ürün bulunmaktadır.

Prezervatif Çeşitleri

Prezervatif ; diğer adıyla kondom, cinsel ilişki sırasında meydana gelebilecek sorunlardan korunmaya yardımcı olmak amacıyla kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Cinsel hayatlarında endişe duymak istemeyen çiftlerin en çok tercih ettikleri üründür. 80 yılı aşkın süredir doğum kontrol yöntemi olarak kullanılan bu ürün, anatomik olarak şekillendirilmiştir ve her vücuda uygun olarak üretilmektedir. Büyük bir bölümü lateksten üretilmektedir ve birçok prezervatif markasının ürettiği ürünlerin içeriğinde kayganlaştırıcı bulunmaktadır. Lateks maddesine duyarlılığı olan kişiler için sentetik poliüretan maddesinden üretilen seçenekleri de bulunmaktadır. Ürün çeşitleri, istekleri konusunda bilinçli kullanıcılara özel olarak da şekillenmektedir. Çiftlerin beklentilerine yönelik bu çeşitler arasında; geciktirici etkili, ince, ten hissi veren, tırtıklı, benekli, geniş baş kısımlı özellikleri gibi daha birçok seçenek yer almaktadır.

En Çok Tercih Edilen Prezervatif Çeşitleri

Türkiye’de ve dünyada bilinirliği en yüksek ve en çok tercih edilen prezervatif markaları arasında; Okey ve Durex yer almaktadır. Sitede yer alan bu iki farklı markaya ait ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Her iki marka da oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Okey marka ürün çeşitleri, Nirvana, Zero, Rötar, Hisset, Klasik, Tenn, Ritim, Sımsıkı, Ultra Hisset, Çifte Haz, Zirve, Sıcak Temas ve karma pakettir.

Durex marka ürün çeşitleri ise Klasik, Gerçek Dokunuş, Uzayan Zevk, Daha Yakın Hisset, İntense, Mutlu Et, Yok Ötesi, Karşılıklı Zevk, Tahrik Et ve Ekstra Güvenli’dir. Sitemizde en çok tercih edilen ürün çeşitleri; ultra kabartmalı Okey Nirvana, Durex Klasik, ekstra ince formlu Okey Zero, ekstra geciktiricili Okey Rötar Plus, Durex Gerçek Dokunuş ve uyarıcı jel içerikli – tırtıklı Durex Intense’dir. Tüm ürünlere göz atmak için kategori sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaç Çeşit Prezervatif Var?

Keyifli ve kontrollü bir cinsel yaşam için öne çıkan ürünler arasında prezervatif yer alır. Prezervatif çeşitleri arasında kullanıcıların tercihine göre, geciktiricili, jelli, kabartmalı, daha dar, daha ince, latekssiz gibi pek çok alternatif bulunur.

Okey Rötar Ekonomik Paket, en çok tercih edilen ürün seçeneklerinden biridir. Ürün içeriği geciktirici ektiyi destekler.

Prezervatif çeşitleri ve özellikleri göz önünde bulundurulduğunda öne çıkan bir diğer ürün ise Okey Nirvana olur.

Okey Ritim ise uyarıcı yüzeyi ile farklı bir deneyim yaşamak isteyenlerin tercihidir.

Durex ürünleri de tıpkı Okey gibi en çok tercih edilen markalar arasında yer alır.

Durex Gerçek Dokunuş, özellikle lateks alerjisi olanlar tarafından, lateks içermeyen dokusu ile konforu destekler.

Durex Yok Ötesi ise ultra ince yapısı ile tercih edilen ürünlerden biridir.

Her iki markanın da ilk çıkan ürünleri bugün hala klasik olarak satışta olup, pek çok kullanıcı tarafından uzun yıllardan bu yana kullanılmaktadır.

Prezervatif Fiyatları Ne Kadar?

Prezervatif markaları kullanıcılarına farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok ürün seçeneği sunar ve bu ürünlerin her birinin fiyatı değişmektedir. Bazı ürünler 10’lu bazıları 20’li paketlerde satışa sunulmakta olduğundan, fiyat ürün miktarına göre de belirlenir.

Prezervatif fiyat seçeneklerinin tamamını incelemek ve güncel kampanyalardan yararlanmak için recete.com adresini ziyaret edebilir, kendiniz için en uygun ürün seçeneklerini detaylı olarak inceleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.