Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Ayak Kokusu Giderici Ürünler Neler?

Ayak kokusu giderici ürünler ayağın kokmasının önüne geçmek için özel olarak hazırlanmış seçeneklerdir. Krem, sprey ya da deodorant gibi farklı formlarda seçenekler bulabilirsiniz. Ayak kokusu birçok sebepten kaynaklanıyor olabilir. Fazla terleme, hava almayan ayakkabı kullanımı, çorapsız ayakkabı giyme, ayakkabı tabanının su kaçırması, uzun süre aynı ayakkabıyı kullanma gibi sorunlar sonucunda ayağınızda kötü bir koku olabilir. Recete.com'da yer alan diğer ayakkabı kokusu giderici çeşitlerini inceleyin, uygun fiyatlarla sahip olun.

Ayakkabı Koku Giderici Fiyatları Ne Kadar?

Ayakkabı koku giderici fiyatları marka ve özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. En çok tercih edilen ürünler, müşteri memnuniyeti yüksek seçenekler olmakla beraber farklı markalardan uygun fiyatları da bir arada sunmaktadır.

Scholl ayakkabı koku önleyici ayakkabı spreyi ayakkabınızda koku oluşumunu önlemeye yardımcı olması için tercih edilebilecek ürünlerden bir tanesidir. Antibakteriyel etkisi sayesinde ayaklarınızda ve ayakkabınızda ferah bir his deneyimleyebilirsiniz. Sprey ürün olması sayesinde ayakkabının her yönüne nüfuz ederek kokuya sebep olabilecek sorunların yeniden ortaya çıkmamasına destek olur. Kapalı ayakkabıların yanı sıra terlik ve babetlerinizde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ayak Kokusu Spreyi Markaları

Ayak kokusu spreyi markaları birçok farklı seçenek ile yer almaktadır. Pedanor, Bebak ve Scholl gibi en çok tercih edilen markaları sitemizde bulabilirsiniz. Ayak spreyi, deodorant ya da krem formu olarak bulabileceğiniz seçenekler ile etkili bir bakım sunabilirsiniz. Bebak Foot Deodorant ayak deodorantı ayak kokusu önleyici etkisi ile rahatlatıcı bir hisse destek olur. Temiz, kuru ve sağlam cilt bariyerinizin korunduğu ayaklarınıza 20 cm uzaktan püskürterek ürünün etkisinin gözlenmesine destek olabilirsiniz.

Ayak Kokusu Önleyici En İyi 4 Ürün

Ayak kokusu önleyici ürünler arasında en çok tercih edilen etkili seçenekleri sitemizde bulabilirsiniz. Pedanor Ayak Kokusu Kremi bu seçeneklerden bir tanesidir. Ayaklarda koku oluşumunun önüne geçmeye yardımcı olmak için tercih edebileceğiniz bu formül ile konforlu bir şekilde ayakkabılarınızı kullanabilirsiniz. Cildin yumuşayarak nemlenmesine destek olan formül, aşırı terlemeye bağlı koku oluşumunun önüne geçmeye yardımcı ideal seçeneklerden bir tanesidir. Düzenli kullandığınızda ayağınızda pişik ya da tahriş oluşumunun önlenmesine destek olur. Ayak kokusunu önleyici en iyi 4 ürün;

  • Pedanor Ayak Kokusu Kremi
  • Scholl Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi 150ml
  • Scholl Koku Önleyici Ayak Spreyi 150ml
  • Bebak Foot Deodorant 200ml

En Çok Tercih Edilen 3 Ayak Kokusu Kremi

En çok tercih edilen ayak kokusu kremi, destekleyici etkileri ile müşteri memnuniyeti yüksek ürünlerdir. Krem, sprey ya da deodorant gibi farklı ürün formları ile aradığınız etkileri farklı şekillerde sağlayabilirsiniz. Ayak kokusu oluşumu ayakta terleme, yanlış ayakkabı seçimi ya da uzun süre aynı ayakkabıyı kullanma sebebiyle olabilir. En çok tercih edilen 3 ayak kokusu kremi aşağıdaki gibidir:

  • Pedanor Ayak Kokusu Kremi
  • Scholl Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi 150ml
  • Scholl Koku Önleyici Ayak Spreyi 150ml
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.