Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Maske Çeşitleri

Genelde hastanelerde doktorların ve sonbaharda artan grip salgınları ile toplu taşıma kullanan ya da kalabalık ortamlarda bulunanların tercih ettiği maske , yaşadığımız son salgın dönemi ile bir tercih değil gereksinim halini aldı. Bu gereksinimin artışı ise ürün çeşitliliğini de beraberinde getirdi.

Maskelere doğan bu yoğun talep, farklı ürün çeşitlerinin de ortaya çıkmasını sağladı. Farklı renk ve desen seçeneklerinin yanı sıra, tek kullanımlık veya yıkanabilir özelliğe sahip ürünler, artık giyimimizin bir parçası olmuş durumdadır.

Bu çeşitlilik bir yandan olumlu olarak karşılansa da, doğru üretime sahip markaların ayırt edilmesinde zorlanmalara neden olabilir. Siz de seçiminizi yaparken, ürün ambalajının üzerinde yazan açıklamaları mutlaka dikkatlice okuyarak ve Recete güvencesi ile kaliteli maske çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Kendiniz için en uygun ürünü ararken, kullanım rahatlığını ve ürün etkinliğini aynı anda göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Cerrahi Maske Fiyatları

Göz alıcı renge ve desene sahip maske çeşitleri herkesin dikkatini çekiyor. Özellikle çocukların kullanımında bu renklendirme kolaylık sağlamaya yardımcı oluyor. Ancak bu ürün çeşitleri arasından seçiminizi yaparken önerilen kriterlere sahip olup olmadığını değerlendirmeniz, desen ve renginden çok daha fazla önem arz ediyor.

Korunmaya yardımcı ürünlerin başında cerrahi ürün seçenekleri gelmektedir. Bu seçenek, farklı markalar tarafından üretilmekte olup, maske fiyatları markaya ve paket içerisindeki sayıya göre değişmektedir. Güvenilir markaların ürünlerini tercih etmeniz önerilir. Kategorinin öne çıkan markaları arasında Evony, B-Good ve Nimo yer almaktadır.

Kaliteli Çocuk Maskesi

Yetişkinler için üretilen seçenekler çocukların yüz yapısına uygun olmayabilir. Bu nedenle çocuğunuzun yüz yapısına uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli çocuk maskesi çeşitleri için bilinen ve güvenilir markaların arasından seçim yapabilirsiniz.

Evony, çocuklar için 3 katlı, desenli ve renkli ürün seçenekleri ile annelerin ilk tercihlerinden biridir. Elastik kulak banları ise konforlu kullanıma yardımcıdır. 50 adet maske paket içeriği ekonomik bir seçim olacaktır. Bu markanın aynı zamanda çeşitli renk seçenekleri, yetişkinlerin kullanımına sunulmuştur. B-Good ise çocuk ürünleri için tercih edilen bir diğer alternatif markadır. 10’lu paketi ile çantanıza sığan bu ürünü çocuğunuzun her ihtiyacı olduğunda değiştirmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Aynı Maske Tekrar Kullanılır Mı?

Yıkanabilir maske çeşitleri tekrar kullanım için uygun seçeneklerdir. Bu ürünlerin her birinin paketinde kaç kez kullanılabileceğine ve nasıl yıkanması gerektiğine dair detaylı bilgilendirmeyi bulabilirsiniz. Ancak bu ürünler genellikle ikinci bir ürün olarak koruma amaçlı tercih edilmektedir.

Cerrahi maske seçenekleri ise tek kullanımlıktır. Hatta gün içerisinde de 3-4 saatte bir ya da nemlendiğini hissettiğiniz anda değiştirmeniz önerilir. Dışarıya çıkarken taktığınız ürünü, eğer uzun saatler dışarıda ya da kalabalık bir ortamda kalacaksanız değiştirmeniz gerekmektedir. Yanınızda yedek ürün taşımak için çeşitli çantalardan ya da tek tek paketlenmiş ürünlerden tercih edebilirsiniz. Siyah maske bu seçenekler arasında özellikle erkekler tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

1 Kutuda Kaç Maske Var?

Kaliteli maske seçimi, virüs ve mikropların bulaşmasını önlemede önemli rol oynar. Maske çeşitleri , tekli, 10’lu ve 50’li paketlerde satışa sunulmaktadır. B-Good Lastikli Filtreli ve 3 Katlı Siyah Maske , kategorinin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olup, korunmaya yardımcı özelliğinin yanı sıra siyah cerrahi maske alternatifleri arasında 50’li paketi ile ekonomik bir seçenektir. Aynı markanın farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Evony Yumuşak Elastik Kulaklı Cerrahi Maske , açık renk seçeneklerden biri olup, özellikle kulak bantlarının konfor destekleyici yapısı ile beğeni kazanmaktadır. 50’li paket içeriği ile hem ekonomik alışverişe yardımcı olur, aileler için yüksek adetli bu paketler önerilmektedir.