Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 15 ürün bulunmaktadır.

Çatlak Kremi

Vücudu baştan sona saran bir örtü görevi gören cilt; gelişim ve ergenlik döneminde hızlı kilo alıp vermeye dayalı ani değişimler ile karşı karşıya kalır. Bu durumlar nedeni ile pek çok kadında; kalça, karın, bacak, baldır ve göğüs gibi yerlerde çatlak sorunu meydana gelir.  Ciltte oluşan bu deformasyon, ilerleyen zamanlarda makyaj malzemeleri ile kapatılamayacak boyutlara ulaşır. Özellikle kilo alıp verme nedeni ile oluşan çatlaklar, ilk olarak morarma şeklinde bir görünümde olur ve daha sonra beyaz renkte deride yer edinir. Yaz döneminde sıcakların etkisi ile esmerleşen çatlaklar, ciltte daha net görünür.

Çatlak Kremi Çeşitleri

Çatlak sorunun henüz kesin bir çaresi bulunmasa da üretilen özel krem, losyon ve jeller sayesinde bu görünümü azaltmak mümkündür. Zayıflama döneminde çatlaklara karşı önlem almak amacı ile çatlak karşıtı kremlerden yararlanabilir ve çatlak riski en aza indirebilirsiniz. Çatlak bakımı kategorisinde yer alan çatlak karşıtı serum, çatlak kremi, nemlendirici yağ gibi ürünler arasından cildinize en uygun olanlarını bütçenize uygun fiyatlar eşliğinde hemen sepete ekleyebilirsiniz. Ayrıca siteyi düzenli olarak takip ederek avantajlardan ve indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Çatlaklar İçin En Çok Tercih Edilen Çatlak Kremleri Hangileri?

Çeşitli nedenlerden dolayı hızlı kilo alıp verme durumunda başta karın ve bacaklar olmak üzere vücudun çeşitli bölgelerinde çatlaklar oluşur. Bu istenmeyen görünümün oluşumunun önüne geçmeye yardımcı ya da giderilmesine destek pek çok ürün seçeneği bulunur. Bu ürün seçenekleri arasında jel ve serum forma sahip alternatiflerin yanı sıra çatlak kremleri de sıklıkla tercih edilir.

  • Lierac Phytolastil Gel Çatlak oluşumunu önleyici kremler arasında birinci sırada yerini alır.
  • Incia Stretch Mark Gel Cream 2x75ml Set, karın çatlak kremi seçenekleri arasında öne çıkar.
  • Babe Anti Stretch Mark Cream ise ergenlik, kilo verme gibi durumlarda çatlak oluşumunun öncesinde kalça, kollar, karın, basen, göğüs bölgelerinde kullanılarak, bu görünümün önüne geçmenizi destekler.

Öne Çıkan Çatlak Kremi Markaları Hangileri?

Türkiye’de ve dünyada vücut bakım kremi alanında üretim yapan pek çok önde gelen firma kullanıcılarına çatlak kremi seçenekleri sunmaktadır. Bu kremler vücudun belli bir bölümüne yönelik ve tüm vücutta kullanıma uygun olacak formüllere sahiptir.

Lierac , Mustela , Incıa, Babe, Moos, Mineaderm, Synchroline, Noodle & Boo ve BioNike bu marka seçenekleri arasında öne çıkmaktadır.

Recete.com vücut bakım ürünleri ana kategorisinden çatlak kremleri seçeneğine tıklayarak tüm markaları ve ürünlerini bir arada inceleyebilir, kendiniz için en uygun alternatife karar vererek, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.