Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 44 ürün bulunmaktadır.

En İyi Bebek Nemlendirici

Bebeğinizin cildi ince yapısı, dış etkenlere karşı çok duyarlı olması, yetişkinlere göre daha az yağlı olması sebebi ile hassas ve tahrişlere, mikroplara karşı açıktır. Bu sebeple bebeğinizin cilt sağlığı için bazı önlemler almanız gerekir. Özellikle yeni doğan bebeğinizin cildinin havaya alışması 2-3 haftayı bulabilir.

Bu süre içinde bebeğiniz cildinde kuruma, kabuklanma ya da soyulmalar yaşayabilir. Bu rahatsızlıkların oluşmasını engel olmak için bebeğinizin cildini nemli tutmanızda yarar var. Bebeğinizin kuru ve hassas cildini günün her saati nemli tutmak için bebek nemlendirici ürünlerini tercih edebilirsiniz. Dış etkenlere karşı çok daha savunmasız olan bebeğinizin cildini nemlendiriciler ile koruyabilirsiniz.

Biricik bebeğinizin cilt sağlığı için bebek nemlendirici krem kullanarak herhangi bir hassasiyete karşı koruma oluşturabilirsiniz.

Bebekler İçin Vücut Kremi Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Bebeğinizin hassas cildi için özel olarak formüle edilmiş bebeklere nemlendirici ürünler ile bebeğinizin cilt sağlığını koruyabilir, olası tahriş ve kurumaların önüne geçebilirsiniz. Bebek losyonu ve kremleri gibi bebek bakım ürünleri, bebeğinizin cildini tahriş etmeden bakım yapar. Pişik oluşumunu engelleyen bu ürünler, cildinizi dış etkenlere karşı korumaya da yardımcı olur. Böylece bebeğinizin cildinin rahatsız edici bir durumla karşı karşıya kalmasını önlemiş olursunuz. Böylece güzel yavrunuzun gün içinde daha huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Bebekler kendilerine masaj yapılmasından çok hoşlanır. Bebe nemlendirici krem ile bebeğinize dairesel hareketlerle özellikle banyo sonrası masaj yapabilirsiniz. Bu sayede hem bebeğinizin rahatlamasını sağlamış olursunuz hem de cildinin ipeksi bir dokuya sahip olmasını sağlarsınız. Bebeğinizin cildinin nefes alabiliyor olması da cilt sağlığı açısından oldukça önemlidir. Kullanacağınız yenidoğan nemlendirici ürünleri ile bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlayabilirsiniz. Yağlı yapısı ile atıkları temizleyerek cildin temizlenmesini sağlayan ürünler, bebeğinizin cildinin sağlıklı olmasını ve beslenmesini sağlar.

Bebek Nemlendirici Kremi ile İpeksi Dokunuşlar

Kış ayları soğuk hava şartları sebebi ile cilt kuruluğunu arttığı dönemlerdir. Bebeğinizin cildinin rahatlaması için bebek nemlendirici krem tavsiye edilir. Bebeğinizin hassas cildine uygun antialerjik olarak formüle edilmiş olan kremlerini yavrunuza güvenle kullanabilirsiniz. Bebeğinizin cildini şımartmak için uygulayacağınız nemlendirici kremler, narin teninde ipeksi bir doku ve görünüm sunar. Bu görünüm sizin olduğu kadar bebeğinizin de çok hoşuna gider. Bebeğinizin cildi daha yumuşak olduğunda bebeğiniz mutlu olur ve etrafa gülücükler saçar.

Bebekler altları kirlendiğinde huzursuz olur. Bu sebeple bebeğinizin bezini çok bekletmeden değiştirmeli ve mutlaka bebek pişik kremi kullanmalısınız. Böylece pişik oluşumunu önleyebilir, bebeğinizin narin cildini nemlendirmiş ve korumuş olursunuz. Bebeğinizin altını değiştirirken düzenli olarak bebek kremi kullandığınızda cildinin her zaman sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Bebek Bakım Ürünleri Nelerdir?

Bebeğinizin hassas cildini korumak ve daha rahat bir gün geçirmesini sağlamak için en iyi bebek nemlendirici krem çeşitleri içinden seçimler yapmalısınız. Bu ürünler sayesinde bebeğinizin hassas cildini koruyabilir, gün boyu rahat zamanlar geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildini kremlerken yüzüne de aynı özeni göstermelisiniz. Yeni doğan bebeklerde yüz kuruması çok fazla yaşanır. Bebek yüz nemlendirici ürünler ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Bebeğinizin ihtiyacı olan bakım ürünlerinden biri de şampuanlardır. Bebeğinizin hassas cildine uygun formüle edilmiş olan bebek şampuanları, ipeksi bir tene ve saça sahip olmasını sağlar.

Bebek Nemlendirici Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yetişkin cildiyle bebek cildi farklı yapıya sahiptir. Bebeğinizin hassas cildine bebekler için özel formüle edilmiş olan ürünler kullandığınızda, cilt sağlığını koruyabilirsiniz. Renklendirici, koruyucu ve paraben içermeyen bu ürünler içinden tercih yaparken, kaliteli ürünler olmasına da dikkat etmelisiniz. Bepanthol bebek nemlendirici gibi doğal bileşenlere sahip olması ve bitkisel yapısının olması önemlidir. Dermatolojik olarak testlerden geçmiş olan ürünleri bebeğinizin hassas cildine gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz.

İçeriğinde vitamin ve mineraller bulunan ürünler, bebeğinizin cildinin beslenmesini sağlar. Bebekler için nemlendirici kullanarak bebeğinizin narin cildinin yumuşamasını da sağlayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde emilen ürünleri bebeğinizin narin cildine sürdüğünüzde onu rahatsız etmeyecektir. Alerjik bünyeye sahip bebek sayısı günümüz olumsuz hava koşullarında oldukça fazla olduğu için satın alacağınız her ürünün hipoalerjenik olmasına dikkat etmenizde yarar var. Bebeğinize özel üretilen hipoalerjenik ürünler kullanmadığınızda, bebeğinizin hassas cildinde kabarmalar ya da kızarıklıklar yaşayabileceğini unutmamalısınız.

Bebek Nemlendiricileri Bebeğinize Kendini İyi Hissettirir

Doğduğu andan itibaren bebeğinize vücut nemlendiricileri kullanabilirsiniz. Banyo sonrası bebeğinizin tüm vücuduna ya da bezini değiştirdikten sonra poposuna Mustela bebek nemlendirici krem gibi ürünleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Nazik hareketlerle bebeğinizin hassas cildine yayacağınız nemlendirici, bebeğinizin gün boyu rahat hareket etmesini sağlar.

Kendi elinize bir miktar nemlendiriciyi döktükten sonra bebeğinizin cildine yumuşak hareketler ile uygulayabilirsiniz. Bebeğinize nemlendirici sürerken aynı zamanda masaj yapıyor olmanız ona kendini iyi hissettirir. Bebeğinizin hassas cildinin Mustela bebek nemlendirici gibi ürünlerle bakımını sağlamanız, hoş bir koku bırakması, cildinin rahatlaması açısından önemlidir. Böylece bebeğinizi mutlu edebilir ve keyifli zamanlar geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Bebekler İçin Nemlendiriciler Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla reçete.com’da!

Bebeğinin cilt bakımını sağlamak ebeveynlerin en temel görevlerindendir. Bu sebeple bebeğinin cilt bakımı için kullanacağınız bebek nemlendiricilerini özenle seçmelisiniz. Sebamed bebek nemlendirici krem gibi en iyi markalar tarafından bebeğinizin hassas cildine uygun üretilen ürünler, bebeğinizin gün boyu konforlu olmasını sağlar.

Şampuan, krem ve losyon, pişik kremi gibi bebeğinizin ihtiyacı olan ürünleri belirlemek için reçete.com sayfasını inceleyebilirsiniz. Promosyonlarını takip edebilir ve avantajlı bir şekilde ürünleri satın alabilirsiniz. Mustela bebek vücut nemlendirici gibi güvenilir markalara ait ürünleri kullanarak doğumundan itibaren bebeğinizin cildini koruyabilirsiniz.