Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 55 ürün bulunmaktadır.

Vücut Temizleyici Ürünler Nelerdir?

Yüz bakımına önem verildiği kadar, vücut bakımına da önem verilmesi gerekir. Ürünlerin cilt tipine uygun olup olmadığına dikkat etmek gerekir. Bu şekilde tercihlerinizden en yüksek verimi alabilirsiniz. Koruyucu cilt bariyerine zarar vermeyen dermatolojik olarak testleri tamamlanmış ürünler, vücut temizliğine yardımcı olan ve güvenle kullanılan ürünlerdir.

En Güvenilir Vücut Temizleyici Markaları Hangisi?

Vücut temizleyici seçimi yaparken cilde zarar vermeyen, PH dengesini ve cildin bariyerini bozmayan marka ve ürün seçimi yapılmalıdır. Bu da en güvenilir markalar nedir sorusunu ortaya çıkarır.

Bioderma ve La Roche Posay, en güvenilir vücut temizleyici markaları arasında yer almaktadır. Svr, Babe, Nuxe, Avene de güvenilir olan diğer markalar arasında sayılabilir. Söz konusu markaların kendinize uygun olan ürünlerini kolaylıkla seçebilirsiniz.

En Çok Kullanılan Vücut Temizleyiciler

En çok kullanılan vücut temizleyiciler genel anlamda likit ve bar sabunlar olarak sıralanabilir. Ancak, gereksinim ve kolaylık derecesi kişiye göre değiştiğinden, jel ve krem formları da oldukça fazla kullanılmaktadır. Objektif bir değerlendirme ile kendinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Vücut Temizleyici Fiyatları

Vücut temizleyici fiyatları da tercihinize göre şekillenen seçenekleri içermektedir. Likit sabun, temizleyici jel, bar sabun gibi ürünler hem miktarına hem formuna göre fiyat çeşitliliği göstermektedir.

Ürünlerin güvenilirliğinden emin olmak ve size uygunluğunu belirledikten sonra fiyat kriterine önem verebilirsiniz.

Vücut Temizliği İçin En İyi 5 Ürün

Vücut temizliği için özel olarak geliştirilmiş ürünler, herkese uygun en az bir seçenek barındıran geniş bir skalada değerlendirilir. Bu anlamda kolay ulaşılabilirlik yanında bu ürün çeşitliliği de büyük avantaj sağlar.

Bioderma Atoderm Intensive Foaming Gel ve La Roche Posay Lipikar Gel, vücut temizliği için en iyi ürünler arasındadır. Bunların dışında Babe Oil Soap, Nuxe Bio Organic Hassas Ultra Zengin Sabun, Topicrem Mela Unifying Exfolliating Bar Sabunlar da vücut temizliği için en iyi 5 ürün arasında yer almaktadır.