Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Manikür Seti Fiyatları Ne Kadar?

Manikür seti fiyatları marka, ürün içeriği ve kalitesine göre farklılık oluşturabilir. Evde manikür yapmak için birçok ekipmana ihtiyaç duyulmaktadır. Manikür makası, bakım yağı, kütikül makası gibi ekipmanlar en başta yer alan ürünler olarak öne çıkmaktadır.

Manikür Seti İçinde Neler Var?

Manikür seti içerisinde kendi başınıza manikür yapmak ya da kendi setinizle manikür yaptırmak için gerekecek malzemeler yer almaktadır. Manikür makası , törpü, kütikül kaldırıcı, kütikül kremi, makas gibi farklı ürünler görebilirsiniz. Ellerinizin ve tırnaklarınızın hijyeni açısından size özel bir set bulundurmak önemlidir.

Manikür makası ve tırnak eti kesici en çok tercih edilen manikür malzemeleri arasında yer almaktadır. Banat ve Mavala bu alanda en kaliteli ürünler ile öne çıkan 2 markadır. Sitemizde yer alan seçenekler ile ihtiyacınız olan modele kolaylıkla erişebilirsiniz. Banat B – Cure Ergonomic Nail Clipper gibi temel ve kullanışlı bir ürünle başlangıç yapabilirsiniz. Ardından yağ, törpü, kütikül makası gibi daha özel seçeneklerle kendinizi geliştirebilirsiniz. Tırnaklarınızın şekillendirme ve düzgün uzaması için doğru şekilde manikür yapmak önemlidir. Güvenilir ellerde tırnaklarınızın ne kadar çekici bir görünüm kazandığını şaşkınlıkla izleyeceksiniz.

Tırnak Eti Kesici Özellikleri

Tırnak eti kesici tırnak bakımının olmazsa olmazları arasında yer alır. Kütikül olarak da bilinen tırnak eti tırnak tabanında yer alır. temel işlevi tırnağın enfeksiyon kapmasını engellemektir. Bu sebeple manikür işlemi esnasında dahi çok fazla incitmemek önem taşır. Mavala Cuticle Remover bu fazla derinin kolayca ayrılması için destekleyici bir seçenektir.

En İyi Manikür Ürünleri Markaları

En iyi manikür ürünleri markaları sitemizde uygun fiyatlı seçenekler ile yer almaktadır. Etkili bir bakımı destekleyen güvenilir markalar ile ellerinizde değişime adım atabilirsiniz. Tırnağınızda çukur ve kırılmaya bağlı deformasyonları dahi düzeltebileceğiniz kapsamlı ürünler ile etkili bir bakım yapabilirsiniz. Mavala Ridge Filler tırnak üzerindeki yüzeyel kusurların düzeltilmesi için destekleyici bir üründür. Erkek ve kadın için uygun olan özel yapısı sayesinde tırnaklarınızın güçlü ve dayanıklı olmasına destek olabilirsiniz.