Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 42 ürün bulunmaktadır.

Ağız Bakım Suyu Ne İşe Yarar?

Ağız gargarası, diğer adı ile bakım suları, ağız bakımı için vazgeçilmez özelliklere sahip ürünler arasında yer almaktadır. Ağız bakımının yapılmasına ve ağız hijyeninin sağlanmasını amaçlayan ürün çeşitleri bulunmaktadır. Recete tarafından satışa sunulan ürünler sayesinde ağız bakımını en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Diş fırçalamak, ağız bakımı için tek başına yeterli olmayabilir. Bu nedenle ağız bakımını, ağız bakım suyu ürünleri kullanarak desteklemeniz gerebilir. İlgili ürünler, asıl sorun çözümü sunmamakla birlikte sadece temizlik ve bakım işlemlerine yardımcı ürünlerdir.

Ağız Gargarası Fiyatları En Uygun Nerede?

Ağız çalkalama suyu fiyatları, en uygun ürün seçenekleriyle Recete ‘de sizleri karşılamaktadır. Recete.com’un özel kampanyaları ile ürünlere daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Ağız bakım suları için fiyat aralığı filtresi ile bütçenize en uygun seçenekleri bulabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

En İyi Ağız Çalkalama Suyu Çeşitleri

Ağız suyu çeşitleri, ihtiyaca ve boyuta göre farklılık göstermektedir. Ekonomik veya mini boy seçeneklerini tercih edebilir veya farklı aromalara sahip ağız bakım suyu çeşitlerini deneyebilirsiniz. Recete ‘nin en sık tercih edilen ağız suyu ürünlerini şu şekilde listeleyebiliriz;

  • Listerine Cool Mint Plak Karşıtı Nane Aromalı 250ml
  • Listerine Advanced White Hafif Tat Nane 250ml
  • DentaSave Çinko Formüllü Ağız Çalkalama Suyu 300ml

Ağız Suyu Markaları

Ağız bakım ürünlerinde birçok marka bulunmaktadır. Listerine markası, bu ürün markaları arasında ön plana çıkan markalardandır. Kullanıcılar tarafından da sıklıkla tercih edilen diğer markalar; DentaSave, Dermokil, Meridol, Sensodyne ‘dir.

Ağız Bakım Suyu Ne İşe Yarar?

Ağız bakım suyu çeşitleri, diş fırçalama eyleminin yetersiz kaldığı noktada destekleyici niteliklere sahip olması ve ağız bakımını tamamlaması ile öne çıkar. Ağız bakımını tam bir şekilde yapmak isteyenler ve diş temizliğinin yanı sıra, tüm ağız kısımlarının temizliğine dikkat edenler için ağız bakım suyu çeşitleri tercih edilebilir.