Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 52 ürün bulunmaktadır.

Makyaj Temizleme Ürün Çeşitleri

Makyaj temizleme ürünleri, cildin nazik bir şekilde temizlenmesine yardımcı ürünlerdir. Makyaj temizleme mendilleri, makyaj temizleme suları, tonikler, makyaj temizleme yağları, jel ve köpükler, makyaj temizleme sularının ve toniklerin kullanımına yardımcı sünger ve pamuklardır. Ayrıca cildin makyaj temizliği sonrası nefes almasınına yardımcı peeling ürünleri de temizleme ürünleri arasında yer alabilir.

Makyaj Temizleme Mendili

Makyaj temizleme mendili , gün içinde makyajın bıraktığı izleri pratik bir şekilde temizlemeye yardımcı hijyenik bir üründür. Makyaj temizliğinde, ıslak veya kuru mendiller ciltte olumsuz etkilere sebep olabilir. Cildi kurutan ve gözenek yapısına zarar verebilen sıradan temizlik malzemeleri yerine pratik kullanımıyla kullanıcıyı yormayan makyaj temizleme mendillerini kullanmak cilt için daha olumlu sonuçlar doğurabilir. Makyaj temizleme mendilleri, temizlik konusunda derin çözümler sunmaz ancak yoğun makyajı temizleyebilmek için ilk adım olarak kullanıldığında olumlu sonuçlar almaya katkı sağlar.

Makyaj Temizleme Suyu

Makyaj temizleme suları, makyajın derinlemesine temizlenmesine yardımcı olan ürünlerdir. Kuru, yağlı veya karma ciltler için farklı ürün çeşitleri bulunan makyaj temizleme suları, cilt tipine uygun seçildiğinde makyaj kalıntılarını ciltten temizlemeye ve cilde ihtiyacı olan besleyici öğeleri ciltle buluşturmaya yardımcı olur.

Makyaj Temizleme Suyu Olmadan Makyaj Nasıl Temizlenir?

Makyaj temizleme suları olmaksızın cilt, makyaj temizleme yağları ve kremleri ile temizlenebilir. Hindistan cevizi yağı yardımıyla temizlenebilir. Ciltte, gün içinde biriken ve gözenekleri tıkayan makyaj kalıntıları sıradan temizlik malzemeleriyle temizlendiğinde kalıcı hasara yol açabilir. Islak mendiller veya sabunla temizlenen ciltte kızarıklık, hassasiyet ve kuruluk oluşabilir. Bu hasarlardan kaçınmak için makyaj temizleme suları ve makyaj temizleme yağlarının yanı sıra doğal içerikli yağlardan faydalanmak cildin rahatlamasına destek olur.

En Çok Tercih Edilen 5 Makyaj Temizleme Ürünü Hangisi?

Caudalie Vinoclean Makeup Removing Cleansing Oil makyaj temizleme yağı, yağlı hissi bırakmadan cildi temizlemeye yardımcı özelliği ile kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yerini almıştır. La Roche Posay Respectissime Demaquillant Yeux Waterproof suya dayanıklı en iyi makyaj temizleme suyu olarak en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bioderma Sensibio H2O 500ml hassas ciltler için üretmiş olduğu makyaj ve cildi temizlemeye yardımcı en çok sevilenler arasında yer alan misel sudur. Suya dayanıklı makyajı temizlemede kullanıcıların en etkili yardımcılarından biri olmuştur. Dermalogica Precleanse makyaj ve cilt temizleme yağı, içerdiği zeytinyağı, kayısı çekirdeği ve kukui yağları yardımıyla cilt temizliğinde profesyonel bir yaklaşım sunar. Su ile birleştiğinde süt formu alan ve pirinç kepeği, E vitamini gibi yardımcılarla göz çevresi makyajının temizlenmesine de olanak sağlayan makyaj temizleme yağı, kullanıcıların beğenisini toplamıştır. Nuxe Reve de Miel Gel Nettoyant et Demaquillant Visage, paraben ve fenoksietanol içermeyen akasya balı, şeftali ve ıhlamur çiçeği özleri, ceviz ve Ginseng özü içeren bir makyaj temizleme jeli olarak kullanıcılardan iyi not almıştır.