Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Bacak Yağı Ürünleri

Bacak yağı ürünleri, gündelik yaşantı içerisinde cildin maruz kaldığı güneş ışığı, su, sabun ve duş jeli kalıntılarının ciltte bıraktığı hasarı gidermeye yardımcı ürünlerdir. Temizlik amacıyla cilde bilinçsizce uygulanan sabun, duş jeli gibi farklı ürünler, cilt sorunlarının başlamasına sebebiyet verir hale gelebilir. Gün içinde terlemek, özellikle yaz aylarında güneşe maruz kalmak, kışın ise soğuk hava nedeniyle kuru ortamlarda uzun vakitler geçirmek cildin ihtiyacı olan nem, bakım ve onarımının eksik kalmasına yol açabilir. Bacak yağları, cildin beslenmesine katkı sunarak maruz kalınan bu hasarları gidermeye yardımcı olur. Cildin nem dengesini korumaya katkı sağlamayı hedefler. Cilde faydalı ve değerli yağların bileşimiyle elde edilen bacak yağları, tek bir ürünle cildi onarmaya ve beslemeye yardımcı olmak için kullanıcılara sunulur.

Bacak Yağı Markaları

Caudalie Paris çok amaçlı kuru yağları, farklı boyut seçenekleriyle kullanıcıya eşsiz bir deneyim yaşatmayı amaçlar. Tüm vücutta kullanılabilir olan markanın ürünleri, zengin içeriğiyle cildin yenilenmesine katkıda bulunur. Caudalie ve diğer tüm markaların ürünlerine Recete’den ulaşabilirsiniz.

En Sevilen Bacak Yağı Ürünleri Hangileri?

Bacak yağları içerisinde en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Caudalie Paris Divine Oil, çiçek kokularıyla çevrelenen bir cilt bakımı olanağı sunar. Duştan sonra kurumuş ve çatlamış bölgelere uygulanan bakım sayesinde bacaklardaki kurumuş görüntüyü ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bacak yağlarının kokuları, kullanıcıların tercihlerini etkileyen noktalardan biridir. Caudalie bacak yağının eşsiz kokusu, uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Ürün, greyfurt, yalancı karabiber, gül, beyaz misk, sedir ve vanilyanın harmanlandığı çiçek bahçesini andıran kokular eşliğinde cilt bakımı olanağı sunar.

İndirimli Bacak Yağı Markaları Hangileri?

Bacak yağı olarak kullanılan, tüm vücuda uygun yapısıyla göz dolduran Caudalie Paris ürünleri indirimli olarak satışa sunulmuştur. Yalnız cilt değil aynı zamanda saç ve saç derisini de onarmaya yardımcı, besleyici kuru yağ ürünü kullanıcıların ilgili odağı haline gelmiştir. İçerdiği amber çiçeği yağı, argan yağı, susam yağı, shea yağı ve üzüm çekirdeği yağı ile cildin ihtiyacı olan bakımı sağlamaya çalışan bir bacak yağı markasıdır. Kısmi olarak doğal içerik barındıran Caudalie bacak yağı, Hindistan cevizi ekstresiyle hem bacaklarda hem tüm vücutta hem de saçta gözle görülebilir parlaklık ve yenilenme sağlamaya yardımcıdır.