Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Omega 3 6 9 Ürünleri

Omega 3 6 9 yani en bilinen adıyla balık yağı ürünleri, hem çocuk hem de yetişkinler için öne çıkan gıda takviyeleri arasında yer almaktadır. Sınava hazırlanan çocuklardan, yoğun iş hayatına sahip kişilere kadar pek çok kullanıcı, bu takviye edici gıda seçeneklerini hayat rutinlerine dahil etmeyi tercih eder.

Soğuk deniz balıklarından elde edilen bu içeriğin yanı sıra, Ruşeym Yağı kullanımı da son yıllarda öne çıkmaktadır.

Omega 6 yağ asidi, tıpkı Omega 3 gibi vücutta üretilememekte olduğundan dışarıdan alınması gerekir. Bu yağlar vücutta enerjiyi destekleyen özelliklere sahiptir.

Omega 6 Takviyesi Fiyatları

Omega 3 6 9 içeren takviyeler, çeşitli markalar tarafından üretilmektedir. Bu ürünlerin seçiminde EPA, DHA ibarelerinin bulunduğundan emin olmanız gerekmektedir. Omega 6 takviyesi fiyatlarını için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur. Her markanın fiyatı değişmekle birlikte, ürün sayısı / gramajı da fiyat farkı yaratmaktadır.

Güvenilir markaların ürünlerini ilgili kategorimizden inceleyerek indirim ve kampanya dönemlerini takip edebilir, müdavimi olduğunuz besin destek ürünlerini ekonomik seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Omega 3 6 9 Ne İşe Yarar?

Omega 3 6 9 iyi bir beslenme düzeninin olmazsa olmazları arasına yer alır. Çeşitli besinlerden bu yağların faydalarından yararlanılabilir. Bu yağlar vücudun enerji kaynakları olarak görülür. Kendi başlarına olumlu desteklerinin yanı sıra A,D,E ve K vitaminlerinin emiliminin arttırılmasında destektir.

EPA ve DHA omega – 3’ün en iyi kaynakları arasında balıklar gösterilmektedir. Vücudun pek çok noktasında destek olarak tüketilir. Omega 9 ise vücut tarafından üretilebilmesi ile 3 ve 6’dan ayrılır.

En Çok Tercih Edilen Omega 3 6 9 Takviyeleri Neler?

Omega 3 6 9 takviyeleri, bir arada ya da ayrı şekilde satılabilmektedir. Siz de bu ürün seçeneklerinin tamamını ilgili kategorimizden inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürünü seçebilirsiniz.

Zade Vital, Ocean, EFA Daily gibi pek çok marka sizin için pek çok seçenek üretmektedir. Sadece Omega 3 kullanmak isteyenler için de pek çok alternatif bulunmakla birlikte Solgar Omega 3-6-9 EFA 1300mg 60 Kapsül, kompleks içeriği ile kategorinin en çok tercih edilen ürünlerinden biridir.

Omega 6 kapsülleri ve diğer tüm seçenekler için besin destek ürünleri / vitaminler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.