Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Ayak Törpüsü Nasıl Kullanılmalı?

Ayak törpüsü ayak tabanında bulunan sertleşmiş ve yoğun ölü derinin arındırılması için tercih edilir. Düzenli kullanımda ayaktaki ölü derinin arındırılması için destekleyici olacak ürünlerden bir tanesidir. Topuk taşı olarak da bilinen ürünlerin daha gelişmiş yapıları ile ayak tabanlarınızda rahatlama sağlamaya destek olabilirsiniz.

Topuk Törpüsü Fiyatları Ne Kadar?

Topuk törpüsü fiyatları ürün markası ve niteliğine göre değişebilmektedir. Makine ile yapabileceğiniz törpüleme işlemi gibi özel törpü ve taşlar ile de ayaktaki ölü derilerin arınmasına yardımcı olabilirsiniz. Özel makineler olarak tasarlanmış seçeneklerde fiyatlar taş ve törpülere göre nispeten daha yüksek olabilir. Bu makinelerin tekrar tekrar kullanılabiliyor olması avantaj olarak öne çıkmaktadır.

En Sık Kullanılan Ayak Törpüleri

En sık kullanılan ayak törpüsü çeşitleri uygun fiyat seçenekleri ile sitemizde yer almaktadır. Kendinize uygun topuk törpüsü tercih ederken ise en çok tercih edilenlerden ziyade ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünleri de tercih edebilirsiniz. Çok sert ve yoğun bir topuk derisi için daha yoğun bir etki sunan ürünleri tercih etmeniz gerekebilir. Daha hafif bir şiddette sorun yaşıyorsanız basit bir keseleme ve topuk taşı uygulaması dahi sizin için yeterli olabilir.

Ayak Törpüsü Kullanmanın Faydaları

Ayak törpüsü kullanımı düzenli sürdürüldüğünde ciltte rahatlama hissini destekler. Nasır, çatlak ve kuruluk gibi sorunlar ölü derilerin yoğunlaşmasına bağlı olabilir. Bu tip süregelen sorunların azaltılabilmesi için düzenli olarak ayak tabanınızdaki ölü derileri temizleyebilirsiniz. Ayaklarınızı törpülemeden önce ılık suda bekletmek derilerin yumuşaması için önemlidir. Ardından dairesel hareketler ile ayak tabanınıza uygulayabilirsiniz. Ayağınızı ılık su ile durulayıp nemlendirici bir krem uygulayarak bütünlemesine bir bakım hissine destek olabilirsiniz.

Topuk Törpüsü Markaları

Topuk törpüsü markaları birçok farklı seçenek ile piyasada yer almaktadır. Fiyat, ürün niteliği ve markası gibi değişen ölçütler arasından ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Elektronik ürünlerin yanı sıra manuel seçenekler ile sizin için en uygun ürüne ulaşmak mümkündür. Elektronik ürünler daha yoğun ve etkili bir ayak bakımı deneyimini destekler. Düzenli kullanımda ayaklarınızda rahatlama hissine destek olabilirsiniz.