Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 18 ürün bulunmaktadır.

Onarıcı Bakım Ürünleri

Herkes cildinin bakımlı ve sağlıklı görünmesini ister. Cilt her zaman insanların değer verdiği beğenme ve beğenilme unsurlarından biridir. Hava şartları cilt üzerinde önemli bir etkendir.

Cilt zaman zaman soğuk hava, güneş ışınları, nem, ter ve daha birçok şeye maruz kalabilir. Cilt böyle bir durumda çeşitli problemlerle karşı karşıya olabilir. Cilt bakım ürünleri çok uzun yıllardır hayatımızdadır. Her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte doğadan ve doğal ürünlerden yardım alarak çeşitlenmeye devam eder.

Bakım ürünleri ilk çağlardan itibaren kullanılmaya başlanmış çeşitli bitkiler ezilip dövülerek kremsi bir yapıya getirilerek kullanılmıştır. Şifalı bitkiler sorunlu bölgeye sürülüp iyileşmesi sağlanmıştır. Günümüzde ise gelişen teknolojiler tüm şifalı bitkileri içeren doğal ürünler üretilmesine imkan tanıyor.

Değer verdiğimiz cildimizi sadece beslenme ile değil onarıcı bakım ürünleriyle de desteklemeliyiz. Bepanthol onarıcı bakım merhemi ciltte oluşan yüzeysel sorunları rahatlatmak üzere formüle edilmiştir. Onarıcı bakım merhemi kurumuş ve tahriş olmaya yatkın bölgeleri korumaya yardımcı olur. Yoğun bir krem olduğu için çok kuru ciltler için oldukça faydalıdır. İstediğiniz etkiyi alabilmek ve sürekli koruma sağlamak için düzenli kullanılması tavsiye edilir. Tahriş, çatlama ve kurulukları maksimum düzeyde fayda sağlamaya ve onarmaya yardımcı olan Bepanthol onarıcı bakım kremi için reçete.com’u ziyaret etmeniz yeterlidir.

Onarıcı Bakım Merhemi Özellikleri Nelerdir?

La roche posay onarıcı bakım kremi gibi onarıcı bakım merhemleri hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. İçeriklerinde yer alan provitamin B5 sayesinde cildinizin nem dengesini sağlar ve cildiniz için bir kalkan oluşturur. Kuruma, tahriş, kaşıntı gibi cilt problemlerini hafifleten en iyi cilt onarıcı krem ile cildin doğal bariyerini güçlendirilir. Ciltteki kızarıklığın da azalmasına yardımcı olan onarıcı merhemler, bebeklerin hassas cildinde de güvenle kullanılabilir.

Onarıcı Bakım Merhemlerinin Faydaları Nelerdir?

Cilt ihtiyacı olan vitaminleri almadığında ya da dış etkenlere maruz kaldığında bazı problemler göstermeye başlar. Bunun önüne geçmek için beslenmeden, krem desteğine dikkat edilmesi gereken önemli koruyucu önlemler alınması gerekirVücut bakım ürünleri sayesinde vücudun ihtiyacı olan koruma sağlanabilir. Onarıcı merhemlerin faydaları şu şekilde sıralanabilir.

 • Cildin nem dengesinin sağlanmasını destekler.
 • Kuruluk, tahriş ve kaşıntı gibi sorunların hafiflemesini sağlar.
 • Cildin doğal bariyerini güçlenmesinde önemli bir role sahiptir.
 • Ciltteki kızarıklığı ve hassasiyeti azaltmaya yarar.

Onarıcı Bakım Merhemi Kimler Tarafından Kullanılır?

Cilt, zaman zaman maruz kaldığı dış etkenler sebebi ile kuruluk, tahriş gibi problemler ile karşıya kalabilir. Bunun önüne geçmek için onarıcı bakım merhemlerinden yardım alınabilir. Cildi onaran kremler; kuruma, tahriş gibi problemlerin önüne geçer. Peki, kimler cilt onarıcı merhemlerden kullanmalıdır?

 • Hassas ve kuru ciltlere sahip olan kişiler, cilt onarıcı serumlar tercih edebilir.
 • Egzama, dermatit ya da cilt tahrişi gibi sorunları olan kişiler de merhemlerden yardım alabilir.
 • Yanık ya da kesik sonrası cilt iyileşmesini desteklemek isteyen kişiler de mutlaka cilt onarıcı krem seçeneklerini değerlendirmelidir.
 • Bebeklerinin hassas cildine bakım yapmak isteyen ebeveynler de bebek cildine uygun özel olarak üretilen merhemlerden destek alabilir.

Onarıcı Bakım Merhemi Fiyatları

Bepanthol derma onarıcı bakım merhemi fiyatı ürünün kalitesi ve sağladığı faydaya göre oldukça uygun bir seçenektir. Fiyat ve performans olarak da beklenen etkiyi gösteren bu ürün, kullanıcılarından tam not almayı başarır. Bepanthol onarıcı krem ürünlerinin fiyatını etkileyen en önemli faktörler arasında ise ürünleri içerikleri, gramajları ve çeşitleri yer alır.

Bu üç temel etken fiyat oluşumunda etkilidir. Ürünlerin düşük ya da yüksek gramaja sahip olması, yetişkin ya da bebek ürünleri olması gibi kriterler fiyatı etkiler. Deri onarıcı krem, vücuda yumuşak masaj hareketleriyle iyice emilene kadar yedirilmelidir. Aynı zamanda kremlerib düzenli kullanımı önerilir.

Cilt için önemli olan bazı vitaminlerin de merhem ve kremlerinin içerisine eklenmesi daha verimli bir ürün haline gelmelerini sağlar. Dolayısı ile fiyatları da etkiler. Bepanthol onarıcı bakım merhemi 50 gr fiyatı diğer gramajlara göre daha farklıdır. Tüm Bepanthol onarıcı bakım merhemlerine, krem ve diğer ürünlere recete.com üzerinden ulaşılabilir, en iyi fiyat avantajı ile keyifli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Onarıcı Bakım Merhemi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bakım ve onarım cilt ürünleri cildin doğal nem dengesini korumada oldukça etkilidir. Siz de en iyi onarıcı yüz kremi seçiminiz ile cildinizin ihtiyacı olan onarımı sağlayabilirsiniz. La roche posay onarıcı krem gibi ürünleri satın almadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında da bilgi sahibi olmalısınız.

 • Onarıcı bakım merhemleri harici kullanım içindir.
 • Göz çevresine kullanılmamalıdır.
 • Alerji ya da cilt reaksiyonu belirtileri gösteren kişiler kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.
 • Ürünün içeriğinde yer alan maddelere alerjiniz varsa ürünlerin kullanımından kaçınmalısınız.

La roche onarıcı krem gibi ürünler içinden yapacağınız seçimlerde bu noktalara dikkat ettiğinizde en etkin sonucu alabilirsiniz. En iyi onarıcı krem, bakım ürünleri ve çok daha fazlası için recete.com’a gelin!