Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 32 ürün bulunmaktadır.

Kimler Velavit Ürünlerini Kullanmalı?

Almanya menşeili Velavit , Türkiye'de Salute Grup çatısı altında satışa sunulan gıda takviyesi markasıdır. Geniş banda sahip olan markanın her bir ürünü farklı vitamin ve mineral eksikliğine yönelik olarak formüle edilmiştir. Tablet ve efervesan forma sahip ürünler, kadın, erkek ve çocuklar için ayrı seçenekler sunar.

Saç ve tırnak bakımını destekleyici ürünler, vitamin çeşitleri, probiyotik takviyeler, yaşlanmanın önüne geçmeyi destekleyici takviyeler başta olmak üzere pek çok seçenek sunan marka, vücudun günlük ihtiyacına yönelik formüllere sahiptir.

Velavit Ürünleri Ne İşe Yarar?

Velavit ürünleri , kadın, erkek ve çocukların ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin alınmasını desteklemektedir.

V-Effer C 1000mg 20 Efervesan Tablet, 11 yaş ve üzeri yetişkinler için özel olarak formüle edilmiştir. Markanın c vitamini seçenekleri bağışıklığı destekler.

Probiyotik takviyeleri hem sindirim hem de bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasına yardımcı ürün seçenekleri arasındadır.

Recete kategoriler bölümünden vitaminler sekmesine tıklayarak markanın birbirinden farklı formüllere sahip tün ürünlerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan seçenekler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kadınlar için Velavit Ürünleri

Vitamin ve mineral ihtiyacında yaş kadar cinsiyetinde öneminin farkında olan marka, kadınlar için özel vitamin-mineral seçenekleri sunar. Velavit V-Women's Daily 30 Tablet, kadınlar için büyük meyveli vaksiniyum, multivitamin ve bitki ekstreli takviye edici gıdadır.

Velavit Tablet Ürünlerin Kullanımı

Velavit tablet ürünlerinin herbirinin kullanım talimatı ürün kutusu üzerinde detaylı olarak yazmaktadır. Ürünler yetişkinler için günde 1 defa olmak üzere aç karnına ya da yemek sırasında su ile alınır.

Yetişkinler için üretilen ürün seçeneklerin çocuklar tarafından kullanılması önerilmemekte olup, çocuklar için özel ürün seçenekleri bulunmaktadır.

Erkekler için En İyi Velavit Ürünleri

Erkeklerin vitamin ve mineral ihtiyaçlarına yönelik formüller marka tarafından sunulmaktadır. Velavit V-Men's Daily 30 Tablet erkekler için amino asit, multivitamin ve bitki ekstreli takviye edici gıdadır.