Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Omega 3 5 7 Markaları

Omega’nın yararlı yağ asitlerinden olduğu ve bazıları vücutta üretilmediği için besinlerden ya da gıda takviyelerinden alınması gerektiği bilinmektedir. Omega denince ilk akla gelen grup ise 3,6 ve 9 olmaktadır. Pek bilinmeyen Omega 3,5,7 kompleks ürünleri ise yüksek destekleyici etkileri ile besin destek ürünleri arasında hızla ilk sıralara yerleşiyor.

En fazla nar çekirdeğinin yağından elde edilebilen Omega 5 en güçlü antioksidanlar arasında gösterilmektedir. Voonka omega 3 5 7 32 kapsül bu kategorinin önerilen ürünleri arasında ilk sırada yer alıyor. Voonka ‘nın yanı sıra diğer tüm omega 3 5 7 markaları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Omega 3 5 7 Markaları

Omega 3,5,7 yağ asitlerinin vücuda destekleyici etkileri yeni keşfedilmekle birlikte, ürün ve marka çeşitliliği de beraberinde artmaktadır. Kategorinin öne çıkan markaları arasında ise Voonka yer almaktadır. Ürün içeriği incelendiğinde, Nar çekirdeği ve Kır iğdesi yağı ile desteklendiği görülmekle birlikte, DHA, EPA, balık yağı, Palmitoleik asit, Vaksenik asit diğer bileşenleridir.

Omega 3 5 7 Ne İşe Yarar?

Omega 3 ,5,7 cilt bakımından, beden formuna kadar pek çok alana destek özellikleri ile öne çıkıyor. Kompleks ürünlerin içeriğinde ise , Omega 5 ve 7 ‘nin yoğun olarak yer aldığı görülebilir.

Omega 7 aslında vücut tarafından üretilebilen bir yağ olmakla birlikte, destek olarak da sıklıkla tercih ediliyor.

Omega 5 ise antioksidan özelliği ile öne çıkmakla birlikte, kapsüllerin içeriğinde bulunan diğer omega yağ asitleri ile erken yaşlanmaya karşı yardımcı destek olduğu biliniyor.

Omega 3 5 7 Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Omega 3,5,7 takviyelerinin kullanımı her markanın ürününe göre değişebilmektedir.

Voonka Omega 3 5 7 32 kapsül ürününün günde 1 defa kullanılması kullanım talimatları arasında yer alıyor iken yumuşak kapsül formunda sunulan bu ürünü bir miktar suyla yutabilirsiniz. Çiğnemeniz önerilmemektedir.

Ürün, 32 gün boyunca kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Kullanım talimatlarına uygun olarak doktorunuzun onayıyla tüketebilirsiniz. Gıda destek markalarının arasında öne çıkan Voonka’nın bu ürününün yanı sıra diğer markaları inceleyebilir ve ambalajında belirtilen talimatlara uygun şekilde kullanabilirsiniz.