Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 122 ürün bulunmaktadır.

Anti Aging - Kırışıklık Kremi

Göz çevresi ve yüzün diğer bölümlerinde zamanla meydana gelen kırışıklıklar, hem erkek hem de kadınlar için rahatsız edici bir görünüm oluşturabiliyor. Pek çok kişide çeşitli nedenlerden dolayı ve yaşın da ilerlemesi ile zamanla daha da belirginleşen kırışıklıklar, cildin solgun ve yorgun görünmesine sebep oluyor. Ciltte meydana gelen yüzeysel çizgileri ve derin kırışıklıkları önlemenin en kolay yolu, bu durumları henüz yaşamaya başlamadan önce önlem almaya başlamaktır. Genç yaşlarda yapılacak olan doğru uygulamalar ve kaliteli bakım ürünleri sayesinde ömrünüzün ilerleyen dönemlerinde kırışıklık görünümünü en aza indirebilirsiniz. Erken yaşta kırışıklıklarınız oluşmadan önlem alabileceğiniz gibi ilerleyen yaşlardaki mevcut çizgileriniz için de kategori içerisinde bulunan özel içerikli ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kırışıklık Bakım Ürünleri

Yüzünüzde oluşmaya başlayan kırışıklıkların en büyük nedenleri arasında yüzü nemlendirmemek ve güneş kremi kullanmamak yer alıyor. Gençliğinizden itibaren başlayarak yüzünüzü nemlendirmeli ve nem dengesini korumaya çalışmalısınız. Özellikle hem yaz hem de kış dönemlerinde güneş kremi kullanmalı ve yüzünüzü gerek kırışıklıklara gerekse de cilt lekelerine karşı korumalısınız. Cildinizin daha canlı ve daha genç bir görünümde olması için “Yüz Bakımı” kategorisinin “Anti-Aging Ürünler” bölümünde yer alan “güneş koruyucu krem, cilt yapılandırıcı bakım kremi, kırışıklık karşıtı krem ve cilt yaşlanmasına karşı bakım kremi gibi pek çok ürünü tek çatı altında inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan bakım ürünlerini tüketici dostu kampanyalardan yararlanarak uygun fiyatlar eşliğinde sepete ekleyebilirsiniz.

Anti Aging Kremler Hangileri?

Anti aging kremi, ciltte yaşlanma belirtilerini azaltma, önleme ya da maskeleme amacı ile formüle edilen ve tüketicinin cildinin daha genç görünmesini destekleyen ürün seçenekleri arasında yer alır. Bu kremler, günlük cilt bakım rutininize dahil edebileceğiniz alternatiflerden biri olup, sabah ve akşam kullanılabilen ya da sadece gündüz ya da sadece gece uygulanması uygun olacak şekilde piyasaya sürülmüştür.

Anti aging etkiyi destekleyen kremlerin seçiminde cilt tipinin yanı sıra yaş aralığı da önem taşır. 30’lu yaşlardan itibaren ciltte yaşlanma belirtileri görülmeye başlayabilir ve yaş ilerledikçe daha güçlü formüllere ihtiyaç hissedilir. Erken yaşlarda kırışıklığa eğilimli ciltler için Diadermine Kırışıklık Karşıtı Günlük Bakım Kremi, sabah cilt bakım rutininize ekleyebileceğiniz bütçe dostu ürünler arasındadır.

Cildinizin sıkılık kaybına uğradığını hissediyor ve kırışıklık görünümünden rahatsız oluyorsanız akşam cilt bakım rutininizde yer verebileceğiniz ürünlerden biri de Vichy Liftactiv Supreme Night olabilir. Cilt tipinize ve yaşınıza uygun en iyi anti aging kremi seçeneklerinin tamamına recete.com sitesinden cilt bakımı kategorisini seçerek ulaşabilirsiniz.

Anti Aging Serum Ne İşe Yarar?

Anti aging krem seçeneklerinin yanı sıra, yaşlanma karşıtı bakım kategorisinin en çok tercih edilen ürünlerinin arasında serum seçenekleri yer alır. Serumlar, konsantre formüle sahip olup, cildin ürünleri daha rahat emebileceği şekilde üretilmiştir.

En iyi anti aging serum seçenekleri arasında La Roche Posay Pure Vitamin C10 Serum ve La Roche Posay Hyalu B5 Serum öne çıkan iki üründür. Bu ürünler, kırışıklık karşıtı bakımda C ve B vitaminlerinin etkisinden yararlanılarak formüle edilmiştir.

Yaşlanma karşıtı serum ve nemlendiriciler , tek başına kullanılabildikleri gibi, uygun bir kombinasyon yapılması durumunda ürünler birbirinin etkisini arttıracaktır.