Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

En İyi Göğüs Pedleri

Emziren annelerde göğüslerinden süt sızması sıklıkla görülen bir durumdur. Göğüs bölgesini koruyan ve sıvıların emilmesini sağlayan göğüs pedi, annelerin güvenli bir şekilde güne devam etmesini sağlar. Emzirme döneminde göğüsten sıza sütler giysiler üzerinden görülebilir.

Bunu engelleyen göğüs pedleri emici yapısı ile tam koruma sağlar. Kirli görüntüyü ortadan kaldıran ürünler, yumuşak yapıları ve emici özellikleri ile emziren annelerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Sadece emziren anneler değil, sütyen kullanmayan kadınlar tarafından da tercih edilen ürünlerdir.

Göğüs ucunu korumak ve giysilerin üzerinden görünmesini engellemek amacı ile tasarlanan pedler, sevdiğiniz giysileri güvenle giymenizi sağlar. Göğüs ucuna baskı yapan ve çeşitli durumlarda öne çıkmasını engelleyen göğüs ucu pedi seçenekleri hijyenik yapısı ve kullanışlı olması ile sıklıkla tercih edilir. Gün içerisinde özgürce hareket etmenize imkan veren pedler, kendinizi rahat hissetmenizi sağlar.

Hijyenik Kullanım Sunan Göğüs Pedleri

Yeni doğum yapmış anneler, sürekli süt üretir. Süt üretimi, ihtiyaç olmasa da vücut tarafından irade dışı üretilir. Dolayısı ile bebeğinizi emzirmediğiniz zamanlarda sızma gibi durumlar yaşanabilir.

Sızan süt, giysilerinize bulaşır. Anneler bu durumun önüne geçebilmek için göğüs pompası ile süt sağsa da süt sızıntısının önüne geçemeyebilir. Sosyal yaşamınızda çok rahatsız edici bir görünüm ortaya çıkabilir.

Bu gibi durumların önüne geçmek için emici özelliğe sahip emzirme pedleri içinden tercih yapabilirsiniz. Dışarıdan belli olmayan, emici yapısı ile dikkat çeken ürünler ile göğüslerinizin tahriş olmasını önleyebilirsiniz. Pedler ihtiyaçlara göre farklı materyaller ile tasarlanır. Cilt hassas olan kişiler için tasarlanan silikon göğüs pedi seçenekleri yumuşak yapısı ile oldukça konforludur.

Yumuşak yapısı ile tahrişi engelleyen ürünler cilt yüzeyini korur. Dış yüzeyi nefes aldıran pedler, kuruluk hissinin net bir şekilde algılanmasını sağlar. Tek kullanımlık ped seçeneklerin yanı sıra yıkanabilir göğüs pedi seçenekleri de bulunur.

Emzirme döneminde annenin güvenliği sağlayan pedler, yeni doğum yapan anneler için kurtarıcı ürünlerdendir. Kötü kokuyu ve nemi hapseden meme ucu pedi güvenle sosyal yaşama adapte olmanızı sağlar. Recete.com üzerinden farklı ihtiyaçlara yönelik üretilmiş olan fonksiyonel ürünleri inceleyerek sizin için uygun olanı avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Göğüs Pedi Özellikleri

Günlük ihtiyaçları karşılayan pedler, pratik kullanımları ile öne çıkıyor. Gümüş göğüs pedi ve birçok ped çeşidi yapışkanlar aracılığıyla cilt üzerine sabitlenirken, suya dayanıklı olması ile zun süre boyunca sabit kalarak rahat bir his elde etmenizi sağlar.

Göğüs pedi 40 lı, 100’lü seçenekleri ile en büyük kurtarıcılarınızdan biridir. Cildinizin uzun süre nemli kalmasını engellemek için pratik bir şekilde çıkarıp yerine yenisini takabileceğiniz pedler, anne sütünün tadını ve kokusunu değiştirmez. Hassas kullanıma sunan ürünler, tahrişi engelleyen yapıları ile cilt yüzeyini korur. İnce yapıda tasarlanan göğüs ucu gizleyen modelleri, varlığını unutturacak şekilde tasarlanır.

Chicco gögüs pedi gibi ürünlerde bulunan bantlar pratik bir şekilde kullanım sunar. Pratik kullanımı ile  dikkat çeken anne göğüs pedlerini kullanarak güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Lansinoh göğüs pedi 100 adet olması ile uzun süre ped alma ihtiyacınızı da giderir.

Uygun fiyat avantajları ile satın alacağınız pedleri, giysilerinizin altında göğüs ucunu gizlemek amacı ile fonksiyonel olarak kullanabilirsiniz.

İhtiyaçları Karşılayan Göğüs Pedi Fiyatları

Hijyenik bir kullanım sağlayan lansinoh göğüs pedi gibi ürünler, bir ambalaj içinde tek tek paketlenmiş olarak satılır. Göğüs ölçülerinize uygun olarak seçim yapacağınız pedler ile rahat bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Göğüse uyumlu şekilde tercih edeceğiniz en iyi göğüs pedi çeşitleri ile  gün içerisinde terleme, kayma gibi problemler yaşamazsınız.

Deniz ve havuzda da tercih edebileceğiniz bikini göğüs pedi nefes alabilir yapısı ile koku yaratmayan hijyenik bir kullanım sunar. Fonksiyonel olması ile öne çıkan avent gögüs pedi kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Emziren annelerin çok tercih ettiği bu ürünleri aynı zamanda sütyen kullanmayı tercih etmeyen kadınlar da kullanır.

İhtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde tasarlanan lansinoh 100 lü ped gibi seçenekler uygun fiyat avantajları ile ekonomik bir kullanım sunar. Sosyal yaşamınızda kendinizi daha güvenli hissetmek ve sızıntıları engellemek için göğüs pedlerinden satın alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yanıt veren en ucuz göğüs pedi seçeneklerine ulaşmak için Allbabybaby ürünlerini inceleyin.

Site üzerinden filtreleme özelliğini kullanarak fiyat ve ürün karşılaştırması yapabilirsiniz. Göğüs pedlerinin fiyatlarının belirlenmesinde; marka, malzeme ve adet gibi unsurlar etkendir. Göğüs pedlerinin fiyatları, uygun ve ekonomik olması ile her bütçeden kullanıcıya kolaylık sağlar.

Yeni doğum yapan annelerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan konforlu ve kullanışlı ürünler, kaliteli malzemelerle tasarlanmıştır. Çok amaçlı olan pedleri satın alarak kendinizi güvende hissedebilir, istenmeyen görüntülerin de önüne geçebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ürünleri bir araya getiren Allbabybaby üzerinden süt saklama poşeti, göğü ucu pedleri ve çok daha fazlasına hızlı kargo avantajı ile sahip olabilirsiniz.