Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 19 ürün bulunmaktadır.

Sağlıklı ve Güzel Bir Cilt İçin Cerave

Dermatologların uzmanlığında tarafından geliştirilen Cerave ürünleri seramid içeren formülleriyle dikkat çeker. Cilt bariyerinin hem onarılmasına hem de güçlenmesine yardımcı olan nemlendiricileri oldukça popülerdir. Cerave nemlendirici içeriğinde bulunan seramidler, cildin onarılmasına ve nemlendirilmesine yardımcı olur. Seramidler cildin yapısında bulunan doğal içeriklerdir. Seramid içerikli Cerave formülleri cildin daha uzun süre nemli kalmasını sağlar.

Cerave formüllerinde temel 3 seramid her zaman bulunur. Ciltte seramid azaldığında cilt kuruluğu, kaşıntı gibi sorunlar meydana gelebilir. Cerave seramidli formülleri sağlıklı şekilde cildi nemlendirmeyi sağlar. Cerave yüz nemlendirici cildi derinlemesine nemlendirirken anti-aging etkisi yapar. Doğal içerikli formül ile sağlıklı cilt bakımı için ideal bir seçenektir. Amerika’daki dermatologların bir numaralı tavsiyesi olan Cerave etkili cilt bakımı için tercih edilebilecek bir markadır. Cerave yüz temizleme ürünleri peeling etkisi yapan ürünlerdir. Cildi derinlemesine temizleyerek yenilenmesine yardımcı olur. Cerave’in tüm ürünlerinde seramidler bulunur.

Seramidler ciltte doğal şekilde bulunurlar. Bunlar cildin onarılmasında etkili olan lipitlerdir. Koruyucu cilt bariyerinin etkin olması için gerekli olan seramid desteğini Cerave ürünleri sağlar. Cerave yenileyici retinol serum cildin yenilenmesi için gerekli seramidleri içermektedir. Markanın popüler ürünlerinden biri olarak yaşlanma etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Cerave fiyat seçeneklerinde indirim ve kampanya avantajlarından yararlanmanızı sağlayacak olanaklar sunuyoruz. Etkili cilt bakım ürünleri olan Cerave cilt bakım ürünlerine sitemizden avantajlı fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Cildin Koruyucu Bariyerini Güçlendiren Cilt Bakım Ürünleri

Cerave ürünlerinde bulunan seramidler cildin koruyucu bariyerini güçlendirir. Cildin koruyucu bariyerinin güçlenmesi yaşlanma etkilerini önler. Cerave yüz yıkama ürünleri cildin arındırılmasını sağlarken nemlendirici etkiye de sahiptir. Ciltte biriken kirler zamanla cildin tıkanmasına neden olur. Cerave ürünleri kirden kaynaklı tıkanmaları açar. Daha genç ve daha ışıltılı bir cilt elde etmenizi sağlar. Cerave nemlendirici fiyat seçeneklerinde indirim avantajlarımızdan yararlanarak doğal içerikli ve etkili nemlendirme çözümlerine kavuşabilirsiniz.

Cilt koruyucu bariyerini güçlendiren nemlendirici ile sadece nemlendirme değil onarım da yapabilirsiniz. Cildinizi onarmak ve güçlendirmek için Cerave markasının kaliteli ürünlerini tercih edebilirsiniz. Cerave nemlendirici 340 gr gibi daha avantajlı ürünleri değerlendirebilirsiniz. Günlük rutin cilt bakımında doğal ve etkili çözümler isteyenlerin tercihi olan Cerave ürünleri sitemizde orijinal ürün olarak yer alır. Cerave 50 ml gibi seçenekler vardır. İstediğiniz boyutlarda Cerave ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Cildinizi onarmak ve nemlendirmek için her gün bakım yapmanız gerekir. Günlük bakımda seramid desteği ile cildinizi güçlendirebilirsiniz. Seramid içerikli Cerave ürünlerinde farklı gramajlarda ürün seçenekleri vardır. Cerave 177 ml boyutunda seçim yapabileceğiniz ürün çeşitleri bulunur.

Günlük cilt bakım rutininde düzenli, olarak Cerave kullanarak gözle görülür sonuçlar elde edebilirsiniz. Cerave 340 gibi ürünleri sitemizde bulabilir, avantajlı fiyat olanaklarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz. Cerave 236 ml gibi ürünleri sitemizden kolay sipariş edebilir, müşteri dostu hizmet avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Cilt Dostu Nemlendirici İle Sağlıklı Bakım

Cerave nemlendiriciler cilt dostu ürünlerdir. Sağlıklı cilt bakımı için doğal içerikli Cerave ürünlerini tercih edebilirsiniz. Cerave nemlendirici 473 ml günlük cilt bakımı için sağlıklı çözümler sunar. Sağlıklı cilt bakımı ile cildinizin yenilenmesini ve daha genç görünmesini sağlayabilirsiniz. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Cerave ürünleri ile sağlıklı cilt bakımı yapabilirsiniz. Cerave nemlendirici 177 ml ile günlük cilt bakımında sağlıklı bir adım atabilirsiniz. İstediğiniz boyutlarda ürün seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

Cilt dostu bakım ürünleri tasarlayan Cerave özellikle nemlendirici ürünleriyle ön plana çıkar. Cilt nemlendirmede en etkili kremleri bu markada bulmak mümkündür. Günlük cilt nemlendirme rutini cilt sağlığı açısından oldukça önemlidir. Cildin günlük olarak sağlıklı içerikli nemlendirici ile nemlendirilmesi gerekir. Cildinizi sağlıklı içerikli nemlendirici ile nemlendirerek yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Sağlıklı ve doğal içerikli Cerave nemlendiricileri sitemizden inceleyebilir, markanın Cerave retinol serum fiyatı gibi fiyatlarında indirim olanaklarından faydalanabilirsiniz. Avantajlı olanaklarla orijinal marka Cerave nemlendirici krem siparişini sitemizden verebilirsiniz.

Sipariş verirken müşteri dostu hizmet avantajlarını keşfedebilirsiniz. Recete.com olarak sadece sağlıklı ve etkili cilt bakım ürünlerine kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Cerave 340 gr fiyat indirimlerinden yararlanmak için ürünü sitemizden bulabilirsiniz. Cilt dostu sağlıklı bakım ürünlerini sitemizde bulabilir, avantajlı fiyat olanaklarından yararlanarak orijinal ürün siparişini verebilirsiniz. Cerave marka orijinal cilt bakım ürünlerini sitemizde bulabilir istediğiniz ürünleri kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Dermatologlar Tarafından Geliştirilen Marka

CeraVe markası ile ilk tanışma 2005 yılına denk gelmektedir. Serinin ilk geliştirilme aşamasında amaçlanan olgu cilt bariyerini koruyan, güçlendiren ve tahriş sorununu önleyen bir ürün serisine sahip olmaktı. Bunu sağlayan bileşenler ise cilt bakımı için gereken 3 temel Seramid (Seramid 1, 3 ve 6-II), ve asitlerdi. 2000’ler sonrasında gelişen teknoloji ile üretilen CeraVe aynı zamanda ciltlerin nemlendirilmesinde yardımcı rol oynayan, MVE teknolojisine sahiptir. Kontrollü salınım adı verilen bu formül her CeraVe ürününde bulunmaktadır. Aktif bileşenlerin cilt üzerindeki aktifliğini korumasını ve gün boyu devam ettirilmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Cildimizin doğasında bulunan Seramid’ler içeren CeraVe markası bu geliştirme süreçlerinden sonra, nihai tüketiciler ile ilk olarak 2006 yılında buluşmuştur.

Seramid Nedir?

Seramid cildimizin doğasında bulunan lipitlerden, yani temel organik bileşiklerden birisidir. Cildimiz için koruyuculuk, onarmaya yardımcı olma ve nemlendirme gibi görevleri yerine getiren bir asittir. Seramid eksikliğinde, ciltte kuruma ve tahriş gibi şikayetler görülebilmektedir. Cilt üzerindeki nemlilik etkisini de kaybettiren Seramid eksikliği, bu lipidi içeren ürünlerden kullanarak azaltılabilmektedir.

Cerave ve Seramid İlişkisi Nedir?

CeraVe içerisinde ise bu lipitlerden, en temeli olan üç temel lipit bulunmaktadır. Bunlar; Seramid 1, 3 ve 6-II’dır. Cerave cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olur ve cildi nemlendirmeyi hedefler.

 

Hangi Cilt Tipi İçin Hangi Cerave Ürününü Kullanmalıyım?

CeraVe markası, temel olarak neme ihtiyaç duyan, kuru ve çok kuru ciltler için formüle edilmiş bir markadır. Ürünlerin hemen hemen hepsinin ana amacı kuru ve neme ihtiyaç duyan ve kuruluk yüzünden tahrişe uğramaya başlayan ciltleri yatıştırmaya, ciltlerini nemlendirmeye ve cilt yapısını onarmayı hedeflemektedir. Tabii seri içerisinde CeraVe Foaming Cleanser adı ile piyasada bulunan yağlı ciltlere yönelik ürünleri de bünyesinde barındırmaktadır.

 

Cerave’nin Kuru Ciltler İçin Hedefi Nedir?

CeraVe markasının hedefi olan kuru ciltler ile ilgili olarak bilinmesi gerekenler, öncelikle söz konusu cildin belirtileri olacaktır. Ciltte temel olarak görülen belirtiler,

  • Huzursuzluk Hissi
  • Ciltte Pürüzlü Görünüm
  • Kızarıklık
  • Çatlaklar
  • Ciltte Gerginlik Hissi

Bu tip belirtilere sahip ciltler, kuru ve neme ihtiyaç duyan ciltler olarak adlandırılmaktadır. Başlıca etki bölgeleri yüz, eller, göz kapakları, dirsekler ve dudaklarda görülmektir. Cilt kuruluğunun belirtileri kadar, neden olduğu durumlar da göz önünde bulundurulmalıdır.

Kuru ciltlere sahip olmanın nedenleri;

  • Hava Şartları
  • Sert Sabun ve Deterjanlar
  • Sıcak Banyo
  • Yeteri Kadar Sıvı Tüketmemek
  • Cilt Rahatsızlıkları

Cilt kurulukları ciddi sağlık sorunlarına neden olacak şekilde sonuçlar gösterebilmektedir. Bu nedenle kuru ciltlere sahip olan kişilerin, öncelikle bir uzman yardımı ile, bu kuruluğun nedenini öğrenmesi ve uygun tedavi veya bakım rutinlerine uyması tavsiye edilmektedir.

Cerave Ürünleri Nedir?

CeraVe Nemlendirici Krem

Cilt tipi olarak kuru ve çok kuru ciltler için tasarlanmış olan krem, koruyucu cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olurken, cildin nem oranını korumasına yardımcı olur. Kullanım şekli olarak; Her gün istediğiniz oranda cildinize uygulayın. Yüz ve vücut kullanımına uygundur. Çocuklar ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Göz çevresine uygun değildir.

CeraVe Onarıcı El Kremi

Kuruyan ve çatlama şikayetleri olan eller için geliştirilmiş olan kremdir. İçeriğinde bulunan seramid ve Kontrollü salınım teknolojisinin etkisi ile gün boyu nemlilik hissi vermeyi amaçlamaktadır.

CeraVe Nemlendirici Losyon

Cilt tipi olarak kuru ve çok kuru ciltler için tasarlanmış olan losyon, koruyucu cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olurken, cildin nemini korumasına yardımcı olur. Krem ile arasındaki temel fark, kreme göre daha akışkan jel kıvamında olmasıdır.

CeraVe Nemlendiren ve Köpüren Temizleyiciler

Cildi nazikçe ve kurutmadan temizlerken, cildin koruyucu bariyerinin onarılmasına yardımcı olur. Nazikçe temizlemesinin en önemli nedeni kuru ciltlerde karşılaşılan tahriş riskini ortadan kaldırmaktır. Köpüren temizleyici ise aynı görevleri gören, serinin normal ve yağlıya dönük ciltleri için geliştirilen ürünüdür.