Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Propolis ve Arı Sütü Ürünleri

Propolis ve arı sütü ürünleri son yılların en popüler takviye edici gıdaları arasında yer alır. Propolis , bitkilerin soğuktan ve fiziksel etkenlerden korunmasını sağlayan özel bir maddenin arılarca işlenip güçlü yapışkan özellik kazanması sonucu oluşur. Bu yapı zengin bir içerik taşır. Aynı zamanda arı sütü de arıların salgıladıkları özel bir sıvıdır. Jel kıvamındaki bu formül arıların vücudunda özel olarak üretilir. İşçi arıların hayatlarının kısa bir döneminde ürettikleri bu formül sayesinde vücudunuzun doğal besinler ile desteklenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Doğada özgün olarak bulunan bu zengin içerikleri Recete ‘de standardize edilmiş formlarda bulabilirsiniz.

Bal ve Polen İçerikli Ürün Çeşitleri

Bal ve polen içerikli ürünler bağışıklık sistemini desteklemek ve genel sağlığın korunmasına yardımcı olmak için tercih edilebiliyor. Doktorunuza danışarak, Balın zengin ve etkili yapısı sayesinde vücudunuzu desteklemek için kullanabilirsiniz. Çocuklarda tercih edilebilecek ürünlerde doktor kontrolü ile kullanım önerilir.

Yetişkinler için bal ve polen içerikli besin takviyeleri ile genel sağlığınızın korunmasını destekleyebilirsiniz. Özellikle soğuk havanın hakim olduğu dönemlerde kullanarak bedeninizin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Sprey, tablet ya da şurup formu ile günlük kullanımda vücudunuzun korunmasına destek olabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Arı Sütü ve Propolis Fiyatları

En çok tercih edilen arı sütü fiyatları avantajlı seçenekler ile Recete ‘de bulunuyor. Zade vital arı sütü kapsül ile doğadan gelen mucizeyi vücudunuza kolay yollardan kazandırabilirsiniz. Jelimsi dokusu sayesinde kolayca tüketebilir ve baldan gelen zengin içeriği vücudunuza destek amaçlı kullanabilirsiniz.

Bal ürünleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesi de propolis damlası oluyor. Sprey ya da damla formunda bulabileceğiniz ürünleri kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Nutraxin Propolis sprey bu açıdan öne çıkan seçeneklerden bir tanesidir. Kolayca sıkılan sprey ile günlük alımınızı keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Propolis Nedir?

Propolis , bitkilerden gelen koruyucu özel maddelerin arılarca işlenip daha yoğun ve zengin bir içerik kazanması ile oluşur. Dengeli beslenme gibi farklı noktalarda vücudunuzu desteklemek için tercih edebilirsiniz. En iyi propolis denildiğinde ise doğal özellikleri korunmuş seçenekleri ele alabilirsiniz. Bitkisel özler ve güvenilir markalar tarafından hazırlanan ürünleri içeceklerinize ilave edebileceğiniz gibi tek başına da tüketebilirsiniz.

Yetişkinlerin kullanımı için tasarlanmış sprey, tablet ya da damlalar ile doğanın mucizesi olan bal ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Çocuklarda tercih edeceğiniz aşamada doktorunuzun onayını ya da takibini almak daha doğru bir karar olacaktır.

Arı Sütü Kaç Yaşında Kullanılır?

Çocuklarda herhangi bir bal ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmak çok önemlidir. Kimi zaman bal ürünlerine karşı çocuklarda hassaslaşma ya da sindirememe durumu olabilir. Özellikle 2 yaşından önceki dönemde dikkatli olmak çocuğunuzun genel sağlığı açısından önem taşır. Arı sütü fiyatları ve özellikleri açısından birçok yönden ele alınabilir. Bitkisel bir takviye edici gıda olması sebebiyle herhangi bir besin öğesinin yerine konamaz. Arı sütü , bala nazaran daha yoğun bir kıvama sahiptir. Çocuklarda küçük yaşlarda kullanımı olumsuz etkilere sebep olabilir. Bu sebeple kullanmadan önce çocuk doktorunuza danışmak önem taşır.