Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Prebiyotik ve Probiyotik Ürünler

Prebiyotik ve probiyotik ürünler son dönemin en popüler besin takviyeleri arasında yer alır. Bağırsak ve sindirim sisteminin en önemli destekleyicileri olarak bilinmektedirler. Kapsül, flakon, tablet, şase, çiğneme tableti gibi farklı formlarda temin edebilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için özel olarak hazırlanmış seçenekler bağırsakların florasının dengelenmesine yardımcı olur. Doğal besinlerden de alabileceğiniz doğal probiyotik çeşitlerine ek olarak, formül formlar standardize edilmiş bir içerik sunar.

Prebiyotik ve Probiyotik Fiyatları

Probiyotik ürünler ve çeşitleri için markalar oldukça geniş bir seçenek sunar. Zade Vital, Enterogermina, Velavit, Solgar, Nbl, Assos, Probien, Ligone, Nature’s Bounty gibi farklı markalardan ihtiyacınıza uygun ürünleri bulabilirsiniz. Enterogermina flakon yetişkin ve çocuk formları ile aile boyu koruma ve destekleme etkisine yardımcı olur. Sağlığımız için faydalı bakterilerin olduğu bu flakonlar düzenli kullanımda bağırsaklarınızın düzenli çalışmasına yardımcı olur.

Prebiyotik Nedir?

Prebiyotik, bağırsak florasının dengeli hale gelmesini sağlayan mikroorganizma ve maddeler için kullanılan bir tabirdir. Bağırsağı bir emilim yüzeyi olarak düşünürseniz prebiyotikler bu emilim yüzeyinin daha kullanışlı ve aktif olmasına destek olur. Adeta faydalı mikroorganizmalar için yakıt, vücudumuz için kolaylaştırıcı etkiler sunar. Soğan, sarımsak, enginar, yulaf, çavdar, buğday, yer elması gibi gıdalar bunlara örnek olur. Her zaman bu gıdaları temin etmek ve kullanmak mümkün olmayabilir. Bu sebeple günlük olarak tüketebileceğiniz formüller olarak tercih edebilirsiniz. Zade Vital Probiotics Daily kapsül ile aldığınız faydalı bakterilerin beslenebilmesi için düzenli olarak prebiyotiklerin yardımını alabilirsiniz. Recete ‘de sizler için sunalan ve en çok tercih edilen prebiyotik ve probiyotik ürünleri;

  • - Velavit V-Probiotics With Enzymes 30 Kapsül
  • - Enterogermina 5mlx20 Flakon Yetişkin
  • - Zade Vital Probiotics Daily 30 Kapsül
  • - Probien Probiyotik - Prebiyotik 30 Kapsül
  • - Zade Vital Co-Q10 and Prebiotics 30 Kapsül

Prebiyotik ve Probiyotik Markaları Nelerdir?

Probiyotik ürünler ve çeşitleri için markalar oldukça geniş bir seçenek sunar. Zade Vital, Enterogermina, Velavit, Solgar, Nbl, Assos, Probien, Ligone, Nature’s Bounty gibi farklı markalardan ihtiyacınıza uygun ürünleri bulabilirsiniz. Enterogermina flakon yetişkin ve çocuk formları ile aile boyu koruma ve destekleme etkisine yardımcı olur. Sağlığımız için faydalı bakterilerin olduğu bu flakonlar düzenli kullanımda bağırsaklarınızın düzenli çalışmasına yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.