Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Prebiyotik ve Probiyotik Ürünler

Prebiyotik ve probiyotik ürünler son dönemin en popüler besin takviyeleri arasında yer alır. Bağırsak ve sindirim sisteminin en önemli destekleyicileri olarak bilinmektedirler. Kapsül, flakon, tablet, şase, çiğneme tableti gibi farklı formlarda temin edebilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için özel olarak hazırlanmış seçenekler bağırsakların florasının dengelenmesine yardımcı olur. Doğal besinlerden de alabileceğiniz doğal probiyotik çeşitlerine ek olarak, formül formlar standardize edilmiş bir içerik sunar.

Sağlıklı Yaşam İçin Probiyotik Takviyeleri

Probiyotikler sindirim sistemi için faydalı olan maya ve bakterilerdir. Bağırsakları sağlıklı tutmaya yardımcı olan probiyotikler yararlı bakteriler arasında yer alır. Vitamin takviyesi vücuda iyi bakteri eklemenin en iyi yolu olarak düşünebilir. Doğal probiyotikler yoğurt gibi besinlerde bulunur. Sağlıklı yaşamak için yararlı bakterilerin vücutta bulunması gerekir. Vücuda probiyotik takviyesi yapmak birçok açıdan fayda sağlar. Vücudun sağlıklı çalışması ve sağlıklı kalması için probiyotik desteği önemlidir. İyi bakterilerin vücutta fazla olması kötü bakterilerle savaşmayı kolaylaştırır. Mikrobiyom bir orman gibi çeşitli organizmaların bir arada çalışmasından oluşur. Probiyotikler mikrobiyomda önemli bir yere sahiptir. Her bir insanın mikrobiyomu birbirinden farklıdır. Ancak herkes yararlı bakterilere ihtiyaç duyar. Probiyotiklerin asıl görevi vücudu dengede tutmaktır. En iyi probiyotik türleri laktobasil ve bifidobakteridir Probiyotik seçerken bunlardan birini tercih edebilirsiniz. Probiyotiklerin faydaları ile ilgili her gün yeni çalışmalar yapılmaktadır. Probiyotik takviyesi almanın genel sağlık açısından faydalı olduğu düşünülmektedir. En iyi probiyotik takviyesi seçimini recete.com sitesinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Zengin ürün seçeneklerimiz arasında sağlığınız için gerekli birçok ürüne güvenle ve kolay şekilde ulaşabilir, satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Probiyotik Takviyesi Almanın Faydalarını Keşfedin

Vücuttaki probiyotik miktarını arttırmak sağlık açısından birçok fayda sağlayabilir. Farklı probiyotik çeşitleri farklı yararlar sağlayabilir. Probiyotik takviyesi alarak başta bağırsak sağlığı olmak üzere birçok faydadan yararlanabilirsiniz. En etkili probiyotik çeşitlerini sitemizde bulabilir, vücut için faydalı ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Vücuttaki probiyotik miktarını artırmak çeşitli rahatsızlıklara da iyi gelebilir:

 • İshal
 • İnflamatuar bağırsak hastalığı (IBD)
 • Kabızlık
 • Maya enfeksiyonları
 • İdrar yolu enfeksiyonları
 • İrritabl bağırsak sendromu (IBS)
 • Diş eti hastalığı
 • Laktoz intoleransı
 • Egzama
 • Üst solunum yolu enfeksiyonları (kulak enfeksiyonları yanı sıra soğuk algınlığı ve sinüzit )
 • Sepsis (özellikle bebeklerde görülen)

Probiyotikler yararlı bakterilerdir. Yararlı bakterilerin vücutta fazla olması sağlık açısından faydalıdır. En güçlü probiyotik seçenekleri içerik olarak kaliteli olan probiyotiklerdir. Probiyotik takviyesi alırken içeriğe dikkat etmek gerekir. Sitemizden farklı ürünlerin içeriklerini inceleyebilirsiniz. Probiyotik ilaç bazen doktorlar tarafından da reçete edilebilir. Probiyotik takviyesi seçerken recete.com vücut için fayda sağlayacak ve etkili ürün garantisine güvenebilirsiniz. Kaliteli en iyi probiyotik markası seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Probiyotik fiyat seçenekleri ürün içeriklerine göre ve markalara göre değişebilir. En iyi markaların etkili ürünlerini sitemizden indirimli olarak sipariş edebilirsiniz. Zengin ürün seçeneklerimiz sayesinde aradığınızdan daha fazlasını sitemizde kolaylıkla bulursunuz.

Probiyotik Takviyesi Nasıl Seçilir?

Piyasadaki geniş probiyotik ürün yelpazesi, çok çeşitli probiyotik bakteri çeşitlerini içerir. Avantajlardan yararlanmak için, belirli sorununuzu veya endişenizi ele alarak doğru olanı seçmeniz gerekir. Probien probiyotik gibi çok çeşitli etkileriyle öne çıkan ürünleri değerlendirebilirsiniz. Çocuklar için de probiyotik takviyeleri faydalı olabilir. Vücut için faydalı ve kaliteli çocuk probiyotik markalarına sitemizden ulaşırsınız. Probiyotik seçerken bakteri çeşidine dikkat edilebilir. Bağırsak mikrobiyomunuzun işlevini iyileştirmek için en iyi probiyotikleri ararken, şunlara çok dikkat etmelisiniz:

 • Koloni oluşturan birimler (doz başına bakteri sayısı)
 • Kullanılan bakteri türleri
 • Probiyotiklerin nasıl saklanması gerektiği
 • Hangi suşların ve/veya marka adlarının etkinlikleri açısından araştırıldığı

Etkili ve kaliteli probiyotik takviyelerde en iyi markaların öne çıkan ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Recete.com ayrıcalıklarıyla en iyi markaların kaliteli ürünlerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Probiyotik tercihi yaparken sadece içerik açısından doğru ve etkili ürünlerin karşınıza çıkması için sitemizdeki ürünlere göz atabilirsiniz. Recete.com olarak kaliteli seçimler yaparken indirim olanaklarıyla uygun fiyatlardan yararlanmanızı sağlıyoruz. En iyi probiyotik takviyesi seçeneklerini sitemizden inceleyebilir, doğru seçimler yapabilirsiniz.

Prebiyotik ve Probiyotik Fiyatları

Probiyotik ürünler ve çeşitleri için markalar oldukça geniş bir seçenek sunar. Zade Vital, Enterogermina, Velavit, Solgar, Nbl, Assos, Probien, Ligone, Nature’s Bounty gibi farklı markalardan ihtiyacınıza uygun ürünleri bulabilirsiniz. Enterogermina flakon yetişkin ve çocuk formları ile aile boyu koruma ve destekleme etkisine yardımcı olur. Sağlığımız için faydalı bakterilerin olduğu bu flakonlar düzenli kullanımda bağırsaklarınızın düzenli çalışmasına yardımcı olur.

Prebiyotik Nedir?

Prebiyotik, bağırsak florasının dengeli hale gelmesini sağlayan mikroorganizma ve maddeler için kullanılan bir tabirdir. Bağırsağı bir emilim yüzeyi olarak düşünürseniz prebiyotikler bu emilim yüzeyinin daha kullanışlı ve aktif olmasına destek olur. Adeta faydalı mikroorganizmalar için yakıt, vücudumuz için kolaylaştırıcı etkiler sunar. Soğan, sarımsak, enginar, yulaf, çavdar, buğday, yer elması gibi gıdalar bunlara örnek olur. Her zaman bu gıdaları temin etmek ve kullanmak mümkün olmayabilir. Bu sebeple günlük olarak tüketebileceğiniz formüller olarak tercih edebilirsiniz. Zade Vital Probiotics Daily kapsül ile aldığınız faydalı bakterilerin beslenebilmesi için düzenli olarak prebiyotiklerin yardımını alabilirsiniz. Recete ‘de sizler için sunalan ve en çok tercih edilen prebiyotik ve probiyotik ürünleri;

 • - Velavit V-Probiotics With Enzymes 30 Kapsül
 • - Enterogermina 5mlx20 Flakon Yetişkin
 • - Zade Vital Probiotics Daily 30 Kapsül
 • - Probien Probiyotik - Prebiyotik 30 Kapsül
 • - Zade Vital Co-Q10 and Prebiotics 30 Kapsül

Prebiyotik ve Probiyotik Markaları Nelerdir?

Probiyotik ürünler ve çeşitleri için markalar oldukça geniş bir seçenek sunar. Zade Vital, Enterogermina, Velavit, Solgar, Nbl, Assos, Probien, Ligone, Nature’s Bounty gibi farklı markalardan ihtiyacınıza uygun ürünleri bulabilirsiniz. Enterogermina flakon yetişkin ve çocuk formları ile aile boyu koruma ve destekleme etkisine yardımcı olur. Sağlığımız için faydalı bakterilerin olduğu bu flakonlar düzenli kullanımda bağırsaklarınızın düzenli çalışmasına yardımcı olur.